.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 66
  1. #1

    1000 лв. глоба за притежание на трева?!?!

    УАТ ДА ФАК ?!?

    Какво ше ми направат като немам 18 бре.
    Ама какви да тия простотии...тревата ше ми преследват....Ако ме спре да ме джоби некои 1000 процента ше има неприятности (немам къде да я скрия в нас и си я мъкна с мен ).Не по много де, ама все пак.

    Аре да стачкуваме!!!!!!!!

  2. #2
    bravo na tqh!!!takiva ne6tastni narkoman4eta i trevoman4eta da stanat po-malko.zatva e taq globa.trqbva da je da e 10 000 i kato trqbva posle va6te da pla6tat da vi prebiqt i da vi nakajat za 1 godina i da vi doide akula v tupite bezmozu4ni glavi i 6e vidime posle dali 6e pu6ite pak.gadni pedal4eta.

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    2 точка от правилника!
    Благодаря!

  3. #3
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    и като стачкувате кво ше стане

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от TheArchEnemy
    bravo na tqh!!!takiva ne6tastni narkoman4eta i trevoman4eta da stanat po-malko.zatva e taq globa.trqbva da je da e 10 000 i kato trqbva posle va6te da pla6tat da vi prebiqt i da vi nakajat za 1 godina i da vi doide akula v tupite bezmozu4ni glavi i 6e vidime posle dali 6e pu6ite pak.gadni pedal4eta.
    идиот

    по темата - де да знам, май нищо ама бунт да има.
    тва вече на нищо не прилича


    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    2 точка от правилника!
    Благодаря!

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    МОНПРЪЧОН (Ориндж Княжево)
    Мнения
    1 325
    Цитирай Първоначално написано от TheArchEnemy
    bravo na tqh!!!takiva ne6tastni narkoman4eta i trevoman4eta da stanat po-malko.zatva e taq globa.trqbva da je da e 10 000 i kato trqbva posle va6te da pla6tat da vi prebiqt i da vi nakajat za 1 godina i da vi doide akula v tupite bezmozu4ni glavi i 6e vidime posle dali 6e pu6ite pak.gadni pedal4eta.
    Боте, замълчи.Още на български не може да пише пък тръгнал да обижда.Бот с бота му!
    По темата - кофти...Даже много кофти...

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    2 точка от правилника!
    Благодаря!

  6. #6
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    ми така е по-добре отколкото затвор, но все пак не мисля че трябва да се прави проблем на пълнолетен човек. просто полза нулева. а за непълнолетен - би трябвало да ги прибират и да ги предават на родителите им.

  7. #7
    мдам, да си ме видят на наше и много по-добре

    яд ме че не прават разлика от твърд наркотик

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    сега тук,после там
    Мнения
    819
    честно казано и според мен трябва да не се наказват пълнолетните за притежание на трева...но иначе за непълнолетните и малолетните-шляп шляп

  9. #9
    Е баси хората Хем е незаконна хем искате да не ви глобяват Ако ще на 3 години да си като е незаконно - или глоба или в голямата къща.

  10. #10
    Мнооого добре! Подкрепям горното мнение!

  11. #11
    незаконно...ей тва ме дразни в цялата история

  12. #12
    Guest
    Не ги разбирам тез ей... Обаче не виждам какво опасно виждат в тази трева... Не ме разбирайте погрешно трева съм пушил 2 пъти, за да видя какво е. И това беше преди година-две... Обаче по-дяволите много по-малко вредна е от алкохола. Пък и да вземат пример от Холандия, там си е легализирано и проблеми нямат хората.

    Какво ще постигнат? Ще увеличат корупцията! Ето това ще постигнат. Полицайте ще се облажават с подкупчета, защото кое е по-добре да му дадеш 20-30 кинта и да те пусне или да плащаш глаба от 1000?

    Също така, ако легализират тревата - ще да добавят ДДС в/у нея, което означава приходи. Много повече от колко смешната им глоба. Според вас защо алкохола е легален навсякъде? Пари! Просто политиците ни са идиоти и лапат патките да подражават на големите Американци и да угаждат на всички останали без народа. (Примерче: Затваряне не блокове в АЕЦ).

    Трева ще има и с таз глоба и без нея... По-добре да я легализират поне да си пълнят гушите като хората. 20% от цялата печалба!

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    714
    Какво се жалвате, че има глоба? Аз ли съм с грешка, или преди нямаше глоба имаше някакви годинки затвор... ?


  14. #14
    Супер фен Аватара на kudravoto
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    pri JASON,JAMES,KIRK,LARS AND ROB
    Мнения
    1 468

    kudravoto

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Не ги разбирам тез ей... Обаче не виждам какво опасно виждат в тази трева... Не ме разбирайте погрешно трева съм пушил 2 пъти, за да видя какво е. И това беше преди година-две... Обаче по-дяволите много по-малко вредна е от алкохола. Пък и да вземат пример от Холандия, там си е легализирано и проблеми нямат хората.

    Какво ще постигнат? Ще увеличат корупцията! Ето това ще постигнат. Полицайте ще се облажават с подкупчета, защото кое е по-добре да му дадеш 20-30 кинта и да те пусне или да плащаш глаба от 1000?

    Също така, ако легализират тревата - ще да добавят ДДС в/у нея, което означава приходи. Много повече от колко смешната им глоба. Според вас защо алкохола е легален навсякъде? Пари! Просто политиците ни са идиоти и лапат патките да подражават на големите Американци и да угаждат на всички останали без народа. (Примерче: Затваряне не блокове в АЕЦ).

    Трева ще има и с таз глоба и без нея... По-добре да я легализират поне да си пълнят гушите като хората. 20% от цялата печалба!


    to4no taka prav si 4ovek no za sujelenie takiva kato nas trqbva da im davame pari4kite da im pulnim gu6ite ili da lejim v zatvora d***a.ni6to ne moje da se napravi takava ni e durjavata i tova e.




    "Тялото ми е моят дневник,а татуировките ми са неговите страници"-Джони Деп

  15. #15
    /wan`a`doo/
    Guest
    Promena ne slu4aino pravqt 6estviq... ti si se setil da sta4kuva6... xax

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Tam kydeto ne moje da stypi choveshki krak...
    Мнения
    964
    мале ахаххахахах заляла съм се от смях на "компетентните ви мнения"-от тука едно две ми харесаха само

  17. #17
    Guest
    Никъде не е разрешена тая трева освен в Холандия, а тя общо взето е една пропаднала държава на фона на останалите европейски държави. Голям кеф е тва да видиш как някой нещастник го хващат с тревица и след това баща му трябва да извади 1000 лева хахаха... а за рушветите само ще ви кажа, че гледате твърде много телевизия, то ако ставаше така лесно и ако пък тия с тревите ще имат 50 лева да дадат. Ей попиляхте ме от смях с вашите прости изказвания, такива бисери прочетох, че не е истина.

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от CRaZy_IKT
    мале ахаххахахах заляла съм се от смях на "компетентните ви мнения"-от тука едно две ми харесаха само
    кажи и ти некое да се посмеем и ние

  19. #19

    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Градът на кауните!
    Мнения
    54
    Малко ви е! 10 000 лв И 10 години затвор за всички наркоманчета!
    Сатаната е пич.

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    МОНПРЪЧОН (Ориндж Княжево)
    Мнения
    1 325
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Никъде не е разрешена тая трева освен в Холандия, а тя общо взето е една пропаднала държава на фона на останалите европейски държави. Голям кеф е тва да видиш как някой нещастник го хващат с тревица и след това баща му трябва да извади 1000 лева хахаха... а за рушветите само ще ви кажа, че гледате твърде много телевизия, то ако ставаше така лесно и ако пък тия с тревите ще имат 50 лева да дадат. Ей попиляхте ме от смях с вашите прости изказвания, такива бисери прочетох, че не е истина.
    Леко, баце, леко!
    В Мексико можеш да носиш до 5 гр. лек сорт трева в себе си без да ти направят нищо.

    Малко ви е! 10 000 лв И 10 години затвор за всички наркоманчета!
    Приятел, тревата не е наркотик.Капиш?

  21. #21
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Гето Зора(СтараЗагора)
    Мнения
    178
    В ГЕТОТО НА СТАРА ЗАГОРА СЕ ПУКА БЕЗ УМОРА


    копсове мада фака
    секи в нашо гето иска да ги прецака
    аве тва е направо .......
    ще буднеш 10-20 лева на шибаната фурашка и ще си затвори очите
    В БЪЛГАРИЯ ЗАКОНИТЕ СА САМО НАПИСАНИ НА ЛИСТ ХАРТИЯ НИЩО ДРУГО
    ХАХхАХхАхАХхАхАХхаХАХхаха ХАХхахаХАХхАхА
    то и алкохол не треа да се дава на лица под 18 години
    ХхАХхАхахаХХАХаХАХхаХаХАХ ХАхАхАХАХХАхах
    БЪЛГАРИЯ СКОРО НЯМА ДА СЕ ОПРАВИ !!!

    "Всичко около мене една мисал ме навежда
    че няма никаква надежда
    сичко покраи мен се гради на корупция и лъжи"


    кви 1000лв ква торба с цимент \/ \/ \/ \/

  22. #22

    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Градът на кауните!
    Мнения
    54
    Това(че тревата не е наркотик) го казват само тези, които пушат трева! НЕ НА НАРКОТИЦИТЕ!!!
    Ако не е наркотик - тогава какво прави тази тема ТУК?
    Сатаната е пич.

  23. #23
    Както съм ЗА закона за еднократната доза, така съм и ЗА глобата за притежание на марихуана! Преди време, тези които стачкуваха против закона за еднократанта доза, бяха наркомани, които дотогава се бяха възползвали от беззаконието в нашата държава.Сега, тези, които ще стачкуват против глобата за притежание на марихуана, са същите онези, на които им остана само мара-та. Всички наркотици, били леки, или силни, трябва да се забранят, защото водят до пристрастяване.Всички мои познати, които употребяват наркотични вещества, започнаха точно от марихуана, но продължават да твърдят, че не е опасна...И ако ми казвате, че не трябва да има глоби и затвор за притежателите на наркотици...Значи не сте нищо повече от пристрастени наркомани!

    Mpa3я noHeдEлHuЦuTe...

  24. #24
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    Цитирай Първоначално написано от niGGa
    Приятел, тревата не е наркотик.Капиш?
    тревата е наркотик също като алкохола, никотина и кафето. Компренде?

  25. #25
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Никъде не е разрешена тая трева освен в Холандия, а тя общо взето е една пропаднала държава на фона на останалите европейски държави. Голям кеф е тва да видиш как някой нещастник го хващат с тревица и след това баща му трябва да извади 1000 лева хахаха... а за рушветите само ще ви кажа, че гледате твърде много телевизия, то ако ставаше така лесно и ако пък тия с тревите ще имат 50 лева да дадат. Ей попиляхте ме от смях с вашите прости изказвания, такива бисери прочетох, че не е истина.
    Хахаха, аве мой, ти някога бил ли си в Холанд, 4е да знаеш колко "пропаднала" държавица е???

    И понеже аз съм би , ще ти кажа, 4е разликата между Холандия и Германия е както разликата междуГермания и Полша примерно..
    Просто в Холандия вси4ко е с една степен по-луксозно, по-практи4но, по-икономи4но и по- европейско от което и да е друго място в Европа.
    За твое сведение продажбата на трева е разрешена и в Непал, а в Аляска, Аризона, Калифорния, Колорадо, Канада, Белгия, Испания, Нова Зеландия и много други хубави места е разрешено 4овек да си отглежда до 3 растения за ли4на употреба без страх от глоба или недай си боже затвор...

    1000 лева.. И кво?
    А като нямам 1000 лева какво, ще ми ги удържат от стипендияъта ли??
    А като съм 4етворкаджия и не полу4авам стипендия, тогава какво??
    Ще ми намерят принудително работа, докато си ги изработя ли??
    И каква ли ще е тая работа??
    да окопавам паркове и градинки и да сея там трева, или да обслужвам изпаднали пенсионери в стар4еските домове , за да ги у4а как се сади коза и как се пафка??

    само дето първо ше им се наложи да ме хванат, а щом за 10 години всекидневно пушене не са ме хванали не виждам как ще го направят в бъдеще..
    Това 4е законът отново разграни4и малките от големите коли4ества, както и притежанието от разпространението на забранени вещества е първата стъпка напред към европеизацията на наркополитиката на нашата шибана държава, следващатъа стъпка е да се разграни4ат разли4ните видове дроги по степен на обществна опасност,
    понеже е АБСУРНО да подлежат на едно и също наказание хората, дето си гледат по 5-6 корена трева, за да има какво да си пушат през годината и хората, дето си имат лаборатория за метаамфетамини в мазето.,

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си