.
Затворена тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1

    diskote4ki vav varna

    zna4i imam edin vapros svarzan s diskotekite vav varna...ta osnovnoto e dali puskat nepalnoletni v diskotekite za6toto v bs tfa lqto po4ti ne puskaha petuk ili sabota...imam predvid ne sam mn malka smisal na 17 sam ama nz dali 6te ima nqkaf pr 4e sled 2 sedm 6te hodq vav vn i mi se iska da otida na disko...aaaa i o6te ne6to q kajete nqkoq hubava diskoteka tam az bqh 4ula ne6to za tra la la i planet...kakfa muzika puskat tam...ako ima nqkoi ot vn 6te sam mu mn blagodarna ako dade malko info \/ \/

  2. #2
    Guest

    Re: diskote4ki vav varna

    Цитирай Първоначално написано от anity666
    zna4i imam edin vapros svarzan s diskotekite vav varna...ta osnovnoto e dali puskat nepalnoletni v diskotekite za6toto v bs tfa lqto po4ti ne puskaha petuk ili sabota...imam predvid ne sam mn malka smisal na 17 sam ama nz dali 6te ima nqkaf pr 4e sled 2 sedm 6te hodq vav vn i mi se iska da otida na disko...aaaa i o6te ne6to q kajete nqkoq hubava diskoteka tam az bqh 4ula ne6to za tra la la i planet...kakfa muzika puskat tam...ako ima nqkoi ot vn 6te sam mu mn blagodarna ako dade malko info \/ \/
    te letnite gi zatvoriha si4kite
    za zimnite neznam koi sa otvoreni za planeta i Xzit sam siuren ma ne sam im 4ak na programite koga kakvo e ina4e vav planeta si puskat qko 4alga ma praqt i retro partita za house neznam

  3. #3
    ok mersi mn ...a po princip vav vn praqt li ti problemi na vhoda ako si nepolnoleten

  4. #4
    Супер фен Аватара на In4iTu_
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 661
    На Златните "Масай" и "Ароганс" са много добри. По принцип не пускат, ама само по принцип....Не вярвам да те спрат.
    The journey never ends.
    Love is like the wind. You can't see it but you can always feel it!
    Take a risk. Dare to move. Love is a leap of faith.

  5. #5
    Снощи и клуб 69 също отвори врати.
    Но каква музика ще пускат и дали ще проверяват за годинки незнам.
    Но като че ли миналата година проверяваха, това лято в планета изобщо не пускаха под 18.

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    490
    DownCity....май и в Ароганс съм виждал хлапетии.
    Ползва търсачката.

  7. #7
    Едно приятелка от Варна и разправях как съм си подправила ученическата карта нали за некви входове и тя направо ми се изсмя... та до колкото разбрах въобще никъде не и искат некви лични карти, простотии, а тя ходи предимно на хаус и техно партита, ам а тя е на 16
    One good thing about music,
    when it hits you, you feel no pain.


  8. #8
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от wan`a`doo
    Едно приятелка от Варна и разправях как съм си подправила ученическата карта нали за некви входове и тя направо ми се изсмя... та до колкото разбрах въобще никъде не и искат некви лични карти, простотии, а тя ходи предимно на хаус и техно партита, ам а тя е на 16

    emii to pr mi predimno na haus hodi i moji i na haus da re6i da otidem...a za tfa 4e e na 16...emi az sam na 17

  9. #9
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265
    На партитата мисля, че по- малко ти трябва лична карта. Иначе... Дали ще ти поискат лична карта зависи от много работи. Те в дискотеките си знаят кога ще има проверки и тогава абсурд да влезеш, но иначе има много малко дискотеки, където винаги се проверяват карти. В Тралала например ,когато аз съм ходила винаги са проверявали. Знам също със сигурност, че в Екзит е по- вероятно да не те пуснат ако имаш 18 Така де, нямаш никакъв проблем за там
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Цитирай Първоначално написано от HePBeH^goCagHuK
    Снощи и клуб 69 също отвори врати.
    Но каква музика ще пускат и дали ще проверяват за годинки незнам.
    Но като че ли миналата година проверяваха, това лято в планета изобщо не пускаха под 18.
    Мда една приятелка ходи и каза, че било кошмарно и пускали ужасна музика. Иначе 100% можеш да влезеш в Екзит, но като цяло не ти го препоръчвам А някой каза за Ароганс и Масай на Златните на мене точно абсолютно никога не са ми искали лична карта А Ароганс има във Варна И все пак според мен Екстраваганца е най-добрия избор
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  11. #11
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    На момичетата рядко правят проблеми за лична карта. В момента от зимните дискотеки са отворени Exit, Arrogance, Planeta Payner, Club 69, Тра-ла-ла и 4as-Pik. В Exit и Тра-ла-ла пускат предимно радио хитове. 69 и там предимно комерс, но има някви партита през седмицата. В Понеделник черно парти, а Четвъртък - хаус...май нещо такова беше. В Arrogance предимно хаус и имаше един ден за черно парти. Доколкото съм чувал, там ставало най-доброто черно парти. Planeta и 4as-Pik са си чалготеки и тук-там ретро парти.

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от In4iTu_
    На Златните "Масай" и "Ароганс" са много добри. По принцип не пускат, ама само по принцип....Не вярвам да те спрат.
    В Ароганс работих аз...Пускат под 18 само ако не ти личи или ако си с компания,но те са големи...
    Ако се изтърсите цяла тайфа пубертетчета ше ви кажат "чао" още на входа...

    Иначе чужденците нямат проблеми с входа...не знам защо..

  13. #13
    Голям фен Аватара на 24white24
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    581
    Цитирай Първоначално написано от tqnkо
    Цитирай Първоначално написано от sexita

    Иначе чужденците нямат проблеми с входа...не знам защо..
    Защото имат пари.

    як подпис
    А българите нямат, а хъх странно, ти имал ли си си работа с чужденци по заведенията по черноморието ? тук идват най-големите цървули, имали пари тия сядат 20 човека на шише уиски цяла вечер ако за теб тва е имане...

  14. #14
    хаха..така е...като питат колко е входа
    и като им кажеш 5 лв. и се бият в главата...
    е за това търсят само някви мизерни барове и дискотеки с free entry или промоции...

  15. #15
    Голям фен Аватара на 24white24
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    581
    Цитирай Първоначално написано от tqnkо
    Цитирай Първоначално написано от 24white24
    Цитирай Първоначално написано от tqnkо
    Цитирай Първоначално написано от sexita

    Иначе чужденците нямат проблеми с входа...не знам защо..
    Защото имат пари.

    як подпис
    А българите нямат, а хъх странно, ти имал ли си си работа с чужденци по заведенията по черноморието ? тук идват най-големите цървули, имали пари тия сядат 20 човека на шише уиски цяла вечер ако за теб тва е имане...
    po cqlo lqto s1m na moreto s ba6ta mi i znam za kakvo stava na duma kato vse ima predvit 4e tuk idvat "bedni" toristi koito ustavqt vsqka ve4er po 50 lv na 4ovek v blizkata kr14ma mexana ili restorant.. kakvo da ti kaja mnogo zavisi ot toristite pone v sl1n4ev brqg e taka.. ima i takiva koito i 2 leva nqma da dad1t ama ima i takiva koito ne im puka usobeno i se xar4at..
    Колко са тия дето харчат, защото мой приятели стопанисват няколко заведения през летния сезон и малко чужденци се отпускат така ккато го прави българина, най-мразя това качество в обслужващия песрсонал, че са подлоги ! Лично съм бил свидетел в Мания в съни как чужденци си плащат биричките със стотинки е за тия ли трябва хората да се трепят да им сервират !?! Да не говориме, че се мусят когато им кажеш, че има вход или тн. и не говоря само за хората на възраст до 25 години, бях с родителите ми в Златни пясъци е кво да ти кажа като в ресторантите сядат чужденци 6 човека на 6 бири и 2 салати...

  16. #16
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Прдполагам че за 2 години момичето все пак е намерило дискотека...
    Темата е от 2006.

  17. #17
    Темата е стара, но все пак ще напиша , ако някой търси информация. Под осемнайсет не пускат в плаза, абсурд да влезеш, даже бащата на една приятелка се опитал да пробути 100 лв, но нищо не станало. В час пик съм ходил , на 15 съм, метър и 60 висок. Там ходят и 02 набори, които са по-високи. В премиум пускат също, но може би малко по-трудно. В екстраваганца пускат , ако изглеждаш по-голям , но пак по-трудно. На златните в арогансе пускат , но минимум 16 , поне тея съм ги видял във фб. За музиката: 4ас пик , премиум чалга и тук таме криско ;д( рап чалга) , в дебют също може да влезете , там не пусакт чалга , а по хитове.

  18. #18
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Стара тема.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си