.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Moderated: Подували ли са ви се лимфните възли на шията?

    подували ли са ви се лимфните възли на шията? от каква до каква големина варират те според вас и за колко време могат да се резорбират?

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    7 точка от правилника!

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    863
    Нормално са с големина на лещено зърно.При възпаление могат да достигнат големина дори на малко яйце.Ако са болезнени и са съпроводени с други признаци на възпаление, трябва дасе търси лекар.

  3. #3
    Супер фен Аватара на ninsy
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Ей Там.. :)
    Мнения
    2 089
    да подували са ми се ..бая беше
    Очи, които се не се виждат, бързо се забравят.

  4. #4
    Guest
    При момчетата е много опасно,тъй като може да доведе до импотентност.

  5. #5
    Супер фен Аватара на HopeLesss
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    В. Търново/София
    Мнения
    2 748
    Винаги, когато се разболея от гриб, ангина и т.н. ми се подуват. След като оздравея си се оправят. Малко е неприятно и доста боли но какво да се прави...

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Veliko Tyrnovo
    Мнения
    504
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    При момчетата е много опасно,тъй като може да доведе до импотентност.
    Ти нещо се опитваш да сплашиш момчето а? Това изобщо не е вярно, опасно е ако момче БОЛЕДУВА от заушка, тогава също му се подуват лимфните възли, но там се подува и околоушната паротидна жлеза. Ако не се лекува това заболяване след 2-3 седмици може да слезе или в белите дробове и да направи тежка бронхо-пнеумония или по-често срещаното е да слезе в тестисите, тогава момчето МОЖЕ И да остане без потомство. Но пак казвам при инфекциозният паротид демек заушката се подува около ухото. Това е опасно! А не лимфните възли

  7. #7
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Кат ми се възпалиха 3 обици на ляворо ухо ми се поду левя възел под ухото
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  8. #8
    Голям фен Аватара на naia
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    882
    аз имам "подути" линфни възли от малка лекарите са били казали че ще ми се махнат когато стана на 5-6 но така и не са ми се оправили сега когато си завъртя главата се виждат едни подутини и са ми казали да пия много витамини и силна храна защото е много опасно....

  9. #9
    Guest
    здравей naia,
    Незнам до колко е опасно твоето. Значи доктор ми обясни че самите жлези се подуват защото когато има инфекция те я "прибират" в себе си. Така че от това се подуват. А не са ли ти правили биопсия на лимфните възли? Не те ли притесняват? Болят ли те?Боледуваш ли често? Всичко това е навързано.Разбира се, ако искаш ми отговори на тези въпроси.
    П.П. Az sym SwEeT_pAiN_F, imam nqkakyv problem i ne moga da vlqza i zaradi tova ti pisha kato gost.

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    i`m lost (;
    Мнения
    2 152
    Ми винаги ми се подуват.Май към 9 мм са ми били.Но определено не си личи и след болеста се прибират.Даже като съм болна си ги напипвам
    Свестните у нас считат за луди


    части от мен

  11. #11
    И на мен в момента са ми подути.
    А каква големина...не е кой знае колко, ама все пак е кофти...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си