.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 40
  1. #1
    Guest

    mnogooo spe6no, poduti sramni usni, help!!!!!

    predi malko kompaniqta bqhse se sabrali v edin detski park i tam ima6e ot onezi lylki, na koito kato sednat 2 deca i nagore-nadolu i se lylqt, nali se se6tate i edno mo4e se trasna ot na tazi lylyka po-silno i taka mi udari sramnite ustni, 4e sega ednata e spr naduta, help kakvo da pravq? spr boliii (( saveti? i 6te se opravqt lI? m/u dr sam na 15 ako ima zna4enie de

  2. #2
    Повече от фен Аватара на MalKa_BLuDnica
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    416
    govori s nqkoi po golqm okolo teb (po vuzmojnost jena) ama ne kazvai 4e stava duma za teb..mi za tvoq priqtelka primerno..ili utre idi na legar ..drugo neznam kakvo da ti kaja..
    no exit

  3. #3
    Повече от фен Аватара на MrAsNiKa
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Сред Ангели
    Мнения
    369
    Да ти приличам на гинеколог
    Сложи си лед

    Няма жени които не искат секс Има мъже които не знаят как да си го поискат

  4. #4
    за пръв път се сблъсквам с такъв проблем, но логиката ме кара да ти кажа да ги наложиш с нещо студено - мокра кърпичка, или в по-дебела, например хавлиена кърпа увий бучки лед и си сложи за 2-3 минути, после почини малко и пак го наложи. Ако е нещо, което не е за доктор, би трябвало да се успокои полека. Явно е натъртено.

  5. #5
    Guest
    ko natarteno, to naprao e sinio (((( i spr podutoooooooo ((

  6. #6
    Сега си сложи лед иутре отиди на гинеколог. Явно е кофти работата.

  7. #7
    Guest
    em to poduvaneto nqma li da spadne, ima li ne6tu seriozno se pak?

  8. #8
    Супер фен Аватара на jony
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    София
    Мнения
    1 501
    споко па ти ве!!! не се панирай! нама да пукнеш ! хаха
    сложи си лед, успокой се и спокойно спокойно отиди на лекар ако не ти е минало!
    по-подуто е просто защото тази част на тялото ти е супер чувствителна(нищо друго)
    споко!

  9. #9
    Guest
    eheeeee, spr boli i 6tipe i ne moga si sabera krakata xaxa, mn zleeeeeeee (

  10. #10
    Супер фен Аватара на jony
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    София
    Мнения
    1 501
    иди на лекар утре и щи мине!

  11. #11
    Повече от фен Аватара на MrAsNiKa
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Сред Ангели
    Мнения
    369
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    eheeeee, spr boli i 6tipe i ne moga si sabera krakata xaxa, mn zleeeeeeee (
    Ммм май не ти е много забавно
    Надявам се не си забравила за студения компрес
    Пий и един аспирин
    Утре с повечко късмет ще си забравила

    Няма жени които не искат секс Има мъже които не знаят как да си го поискат

  12. #12
    Супер фен Аватара на jony
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    София
    Мнения
    1 501
    не се плаши и паникьосвай само!

  13. #13
    Повече от фен Аватара на MrAsNiKa
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Сред Ангели
    Мнения
    369
    Цитирай Първоначално написано от jony
    не се плаши и паникьосвай само!
    И в поне следващите 24 часа не практикувай секс

    Няма жени които не искат секс Има мъже които не знаят как да си го поискат

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Бургас
    Мнения
    934
    ee ne se trevoji 6te ti mine ako prodalji nqkolko dena mn da te boli 6te otidesh na lekar no se samnqvam ne6to seriozno da e stanalo

  15. #15
    Guest

    Re: mnogooo spe6no, poduti sramni usni, help!!!!!

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    predi malko kompaniqta bqhse se sabrali v edin detski park i tam ima6e ot onezi lylki, na koito kato sednat 2 deca i nagore-nadolu i se lylqt, nali se se6tate i edno mo4e se trasna ot na tazi lylyka po-silno i taka mi udari sramnite ustni, 4e sega ednata e spr naduta, help kakvo da pravq? spr boliii (( saveti? i 6te se opravqt lI? m/u dr sam na 15 ako ima zna4enie de
    ЛЕД

  16. #16
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от MrAsNiKa
    Цитирай Първоначално написано от jony
    не се плаши и паникьосвай само!
    И в поне следващите 24 часа не практикувай секс
    xaxaxa, kakav seks e 4ovek, to ot dolu mi e stra6nu poduto, i boli, nqma mqsto 1 prast da vleze, kamo li pi6ka. OFFF, varvq kat laino, savetii? slagah mu led, ama nikakva polza, mn mn leko e pospadnalo, ama razlikata ot sno6ti e pi4ti nikakva

  17. #17
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SF
    Мнения
    3 355
    Според мене нямаш нужда от доктор оба4е тряя се настроиш 4е ше те боли зверски следващите 3-4 дена. Слагай му лед, може и с някво крем4е да се мажеш и тва е. Не може такова натъртване да ти мине на секундата

    Робинята на Quench

  18. #18
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от SINDEL
    Според мене нямаш нужда от доктор оба4е тряя се настроиш 4е ше те боли зверски следващите 3-4 дена. Слагай му лед, може и с някво крем4е да се мажеш и тва е. Не може такова натъртване да ти мине на секундата
    Mi mene sno6ti adski me bolq, no dnes ako ne go pipam ne e tolkova zle, smisal ne use6tam bolka, no s kakvo krem4e da se ma4a? Zdrave? ili kakvo? im ali polza da mu slagam led ve4e sled kato sno6ti go udarih?

  19. #19
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SF
    Мнения
    3 355
    Крем4ето здраве мноого помага така 4е такова му слагай. А ина4е след като снощи си се ударила, май ве4е е някво късно за лед - той се слага възможно най-скоро за да не ти се подуе. Така 4е остави леда и давай с крем4ето по няколко пъти на ден..

    Робинята на Quench

  20. #20
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от SINDEL
    Крем4ето здраве мноого помага така 4е такова му слагай. А ина4е след като снощи си се ударила, май ве4е е някво късно за лед - той се слага възможно най-скоро за да не ти се подуе. Така 4е остави леда и давай с крем4ето по няколко пъти на ден..
    ouuu, blagodarq ti mil, 4e mi pomogna,naprao tei sam se 6a6nala mi utre kak 6te hodq na u-6te, to m/u krakata mi po-golqmo ot 1 pi6ka, basi, spr e naduto ne moga si sabera krakata (((

  21. #21
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SF
    Мнения
    3 355
    Еее... нз за у4илище кво ше правиш. Ваште ако знаят кво ти се е слу4ило да ти напишат бележка.. Или просто се 4упи. Направи се 4е отиваш и бягай у някоя приятелка да седиш поне на едно място 4е си представям колко те боли... Пък и имай предвид 4е колкото пове4е ходиш и там долу ти се трие в дрехите, по-бавно ще ти мине. Ограни4авай сякви движения. Айде успех мили4ка, бързо се оправяй

    Робинята на Quench

  22. #22
    Guest
    miii az to4no zatui dneska nqma nikoi vka6ti i hodq bez ga6ti, maleeee kak 6te se poqvq v daskalotooooooooo Z(( ne moga da bqgam 6toto sam zai4e o6te pak i ne sam takava, ne moga go napravq, offf nzZzZz ve4ee :`(

  23. #23
    Guest

    Re: mnogooo spe6no, poduti sramni usni, help!!!!!

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    predi malko kompaniqta bqhse se sabrali v edin detski park i tam ima6e ot onezi lylki, na koito kato sednat 2 deca i nagore-nadolu i se lylqt, nali se se6tate i edno mo4e se trasna ot na tazi lylyka po-silno i taka mi udari sramnite ustni, 4e sega ednata e spr naduta, help kakvo da pravq? spr boliii (( saveti? i 6te se opravqt lI? m/u dr sam na 15 ako ima zna4enie de
    Dobre 4e ne si muj da te prasne po patkata,4e sega v Pirogov 6te6e da leji6...Spoko,tva otdolu e zdravo i ni6to mu nqma!

  24. #24
    Guest

    Re: mnogooo spe6no, poduti sramni usni, help!!!!!

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    predi malko kompaniqta bqhse se sabrali v edin detski park i tam ima6e ot onezi lylki, na koito kato sednat 2 deca i nagore-nadolu i se lylqt, nali se se6tate i edno mo4e se trasna ot na tazi lylyka po-silno i taka mi udari sramnite ustni, 4e sega ednata e spr naduta, help kakvo da pravq? spr boliii (( saveti? i 6te se opravqt lI? m/u dr sam na 15 ako ima zna4enie de
    Dobre 4e ne si muj da te prasne po patkata,4e sega v Pirogov 6te6e da leji6...Spoko,tva otdolu e zdravo i ni6to mu nqma!
    offf to kato 4e li o6te pove4e se razrastna, smisal stanaha mi o6te po-golemiii gospodi, kakvo se slu4va??????????

  25. #25
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SF
    Мнения
    3 355
    добре де, а те разранени ли са или само натъртени? И няма да се плашиш от тва 4е сега изглеждали по-зле, спокойно. Из4акай поне до дове4ера или утре сутринта и ако тогава са ввсе същите може да се наложи да отидеш на лекар. Засега оба4е мисля 4е няма нужда. Ако искаш пробвай пак да им сложиш малко лед да спаднат. А ако има рани4ка, по-добре я промий с малко кислородна вода да не се възпали. И без истерии, нищо страшно няма.

    Робинята на Quench

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си