.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    mlq pomognete!!!! speshno e

    Ami problema e che ne sym mnogog malka , godini nqma da kazvam shte kaja che sym pylnoletna no v jivota mi stana golqm kataklizam v poslednite meseci i nqkak si posledno vreme sym mnogo shashnata i panikiosana...Imam speshna nujda ot otgovor...Pravihme oralna lubov s priqtelq mi na leko pritesnitelno i neudobno mqsto...toi ne moja da svyrshi no 2 pyti se opita da pronikne v men....ne e pronikval no beshe bluzko potyrska si go v ........ mi i za malko da go vkara.....Ot 2 dena me bolqt gyrdite . No v momenta sym nastinala a i imam muskulna treska...Vzymojno li e da me bolqt zashtoto tova e priznak che sym zabremenqla ili prosto e ot treskata nastinkata i pritesnenieqo.....Vyzmojno li e da zabremeneesh bez da se e izpraznil i po4ti bez nulev polov akt...

  2. #2
    Guest
    според мен не си бременна,но за да се узпокоиш си направи тест все пак,но просто няма как да е станал гаф.спокоино!

  3. #3
    minali sa malko po malko ot 48 chasa.... i me navejda misalta za postinor duo ..... ?

  4. #4
    Повече от фен Аватара на MrAsNiKa
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Сред Ангели
    Мнения
    369
    Нищо ти няма
    Пий си аспириничето, парацитамола фервекс и квото там имаш
    Луда работа

    Няма жени които не искат секс Има мъже които не знаят как да си го поискат

  5. #5
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от jollie
    minali sa malko po malko ot 48 chasa.... i me navejda misalta za postinor duo ..... ?
    е нали той нито е свършил,нито даже е прониклан в теб.не се забременява толкова лесно.изобщо няма начин да си бременна.няма смисъл да пиеш постинор,защото е много вреден и ако ти се наложи някой път наистина,няма да може да го вземеш,защото се пие най-много 2 пъти годишно.като мине 1 седмица си направи тест и ти гарантирам,че няма да си бременна.а за болките в гурдите 100% е от друго.симптомите на бременност не се появяват толкова рано още преди да си забременяла.

  6. #6
    sled tolkova problemi na glavata:} mersi mnogo ....imam nujda da go chuq ot vas...moje da si mislite taq luda za gluposti da misli :} ama to kato se natrypa ..... e shte chakam cikyla koito e ot 14 ....btw svyrshi mi na 21

  7. #7
    Голям фен Аватара на tequila
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    София
    Мнения
    706
    сладурано ако почнеш да изкарваш едни такива тъмни храчки ВЕДНАГА ОТИВАЙ НА ЛЕКАР!!! а ако не започнеш просто пии някви обезболяващи.
    Внимавай кого МРАЗИШ.
    Може да е някой когото ОБИЧАШ!!!


  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    310

    Re: mlq pomognete!!!! speshno e

    Цитирай Първоначално написано от jollie
    Vyzmojno li e da zabremeneesh bez da se e izpraznil i po4ti bez nulev polov akt...
    Да възможно е. Те сперматозойдите вече и летят... като супер Любо са...

  9. #9

    .

    ne kazvam che sa izletqli kazvam che se probva da si go mushne neznam do kolko e uspql no ne e vlqzlo .spored men ....nqmashe na4in :} shegata nastrana ama tfa e mn typo 1 mesec da chakash da ti dodie

  10. #10
    Повече от фен Аватара на MrAsNiKa
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Сред Ангели
    Мнения
    369
    Никви Грижи \/

    Няма жени които не искат секс Има мъже които не знаят как да си го поискат

  11. #11
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Не си бременна не се притеснявай изобщо.то не може да се забременее,ако да речем се изправни върху външните ти полови органи,а ка моли без да се е изпразнил и без да е имал полов контакт. Гърдите те болят от настинка,а за тест-след 7-8 дена си направи и ще видиш че нищо ти няма.не пий Постинор,той се пие,ако стане наистина голям гаф.И аз съм правила секс по този начин и не се тревожа.Е,аз пия противозачатъчни ди

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си