.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 29 от общо 29

Тема: OTSLABVANE....

  1. #26
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    lunata
    Мнения
    357
    Дайте да изясним нещичко сега...

    Защо не задраскате всички тези продукти като - Златно чудо, ВитаГолд, Ябълков цет и т.н... Това са пълни боклуци...

    1. Златно чудо - комплекс от билки, коита намалят апетита...но само това! Нито ще ти засилят метаболизма, нито ще те накарат отделителната ти система да работи на "прилични" обороти...

    2. ВитаГолд - "мешана салата"... - в това "кафе" са събрани много вещества за отслабване, но са в МНОООГО малки количества....

    3. Ябълков оцет - химично придобит вид на истинския природен пируват. Това е веществото, което убива мазнините. Пълен въздух.

    --------------------------------------

    Не разчитайте на боклуци !!!

    Много спорт - бягане, каране на колело, вървене по пясъка, фитнес занимания... Организмът Ви уважаеми госпожици, трябва да работи. Не си мислете, че като изпиете едно кафе или 1 супена лъжица чудо или каквото и да било нещо там, килограмите Ви ще изчезнат ей така .

    Все пак е ясно, че организмът трябва да изхвърли токсините от тялото... Как става това ? - ВОДА ! Нормално човек на ден трябва да приема по 1-1,5 литра вода дневно. Когато целта на персоната е намаляване на телесната маса водата се увеличава с 1-2 летра и става - 2-3 летра дневно. Препоръчително е водата да е минерална и също така тя да бъде редувана с други минерални води.

    Ниско въглехидратната диета е АБСОЛЮТНО ЗАДЪЛЖИТЕЛНА ! Без нея просто не включвайте двигателя . Изключете от менюто си - сладко, мазно, пържено, солено, хляб, газирано... Подменете тези храни с употребата на плодове и зеленчуци .

    Абе мамаму много се обърках да обяснявам, ако имате въпроси .

    По-здрави !

    Овесения

  2. #27
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    lunata
    Мнения
    357

    Re: за отслабването

    Цитирай Първоначално написано от viliа
    Аз съм консултант по хранителни добавки към най-добрата, според мен фирма - Хербалайф. Никакви хапчета не могат да те накарат да отслабнеш, те имат само временен и доста съмнителен ефект. Трябва да спазваш програма за отслабване и във фирмата, в която работя имат такива хранителни програми, доказано успешни. Бих могла да ти помогна, ако това е наистина проблем за теб, пиши ми на имейл - vilia1961@abv.bg. Няма невъзможни неща, аз също съм имала такъв проблем, но за щастие го реших и то по начина, за който говоря.
    [-o< да и да ... Защото така ще те оборя хубаво, че накрая ще се почувстваш ей така

    П.П Баба също прави коктейли от билки, но не и с добавка на оцветено нишесте и други сгъстители и образувания, от които човешкият организъм всъщност няма нужда. \/

  3. #28
    Голям фен Аватара на tequila
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    София
    Мнения
    706

    Re: за отслабването

    Цитирай Първоначално написано от viliа
    Аз съм консултант по хранителни добавки към най-добрата, според мен фирма - Хербалайф. Никакви хапчета не могат да те накарат да отслабнеш, те имат само временен и доста съмнителен ефект. Трябва да спазваш програма за отслабване и във фирмата, в която работя имат такива хранителни програми, доказано успешни. Бих могла да ти помогна, ако това е наистина проблем за теб, пиши ми на имейл - vilia1961@abv.bg. Няма невъзможни неща, аз също съм имала такъв проблем, но за щастие го реших и то по начина, за който говоря.
    хаха не е ли това оная фирма , която я разкатаха в Господари на ефира, че правела боклуци???!!! я не зарибявай малките момичета само и само да си търсиш клиентела!!!
    Внимавай кого МРАЗИШ.
    Може да е някой когото ОБИЧАШ!!!


  4. #29
    Голям фен Аватара на tequila
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    София
    Мнения
    706
    Цитирай Първоначално написано от Crazy`Witch
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    taka zna4i za da otslabne 4ovek trqbva pyrvo mno volq,mno te4nosti,da ne se li6ava6 ot nikoq hrana no bez da se pprekalqva po malko ot si4ko,mno fizi4eski uprajneniq i dvijenie...znam efikasno sredstvo za zapazvane na jelanoto teglo ptobvaite-zna4i vsqka sutrin v prodyljenie na 10 dena se pie na gladno edna 4a6a topla voda i edno zrynce surov oriz,vtori dve zyrna oriz i edna 4a6a voda,treti tri zarna oriz i edna 4a6a voda i taka dokato se stigne do dvadeset,sled tova zapo4va6 da namalq6 v obratna posoka
    Ся като съм се почнала, ще пробвам и тоя начин.

    Ето Сази .. виж този сайт : http://zdravoslovno.com/
    между другото тоя сайт е много добър. мерси =D> =D> =D>
    Внимавай кого МРАЗИШ.
    Може да е някой когото ОБИЧАШ!!!


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си