.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 29

Тема: OTSLABVANE....

  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    315

    OTSLABVANE....

    Sorry ako ima takava tema,no iskam da popitam za hap4etata za otslabvane....Koi sa nai efektivnite?I sam 4yvala sa hap4etata KSENIKAL.Vqrno li e 4e ot tqh se otslabva????

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    ГрАд На ГрЕхА...
    Мнения
    764
    Mmm che ima takava tema ima ama se 1...Vsichki hapocheta vliqqt po razlichen nachin na organizma mnogo zavisi..nqkoi otslbvat ot Kaloreks na drugi im se poduva korema...Nai dobre govori s nqkoi lekar ako si reshila d avzimash hapcheta ili po dobre ghodi na fitnes tichai dviji se i po verqtno da otslabnesh
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    315
    Ot fitnesa ne se otslabva a samo se stqgat krakata.....Sorry o6te vednaj za povtarqneto na temata

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    315
    AAa i da Vi pitam vqrno li e moje da se otslabne sas Angliiska sol ili qbalkov ocet???

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SF
    Мнения
    3 355
    За хап4ета и оцет нз, ама казват 4е кафето Витаголд помагало

    Робинята на Quench

  6. #6
    Fat Burner-и.
    „Има две неща: наука и предубеденост; науката създава познание, а предубедеността — невежество.“

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от SINDEL
    За хап4ета и оцет нз, ама казват 4е кафето Витаголд помагало
    Няма смисъл от него , по добре пии Л-карнитин (въпреки че и във Витаголд го има ама е много малко количеството)

  8. #8
    Еми аз не вярвам, че каквито и да е хапчета ще ти помогнат да отслабнеш. На ограничаване на хранителните продукти съм от 15.11 и съм отслабнала с кажи - речи 3кг. Ще се ораничавам още 2 месеца. Не ям хляб.. мазно и т.н. 3-пъти на ден гледам да ям по-малко.
    Мисля за седмица да започна разделно хранене.. Един ден - една храна.
    На хапчетата не се надявай.

    Реалния свят не е оферта... Да прибягаме към алтернативни варианти.

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Sazi
    AAa i da Vi pitam vqrno li e moje da se otslabne sas Angliiska sol ili qbalkov ocet???
    За ябълковия оцет знам само. Пробвала съм го. Не виждам кой знае каква разлика. Казах ти. Ако искаш да отслабваш се ограничавай за голям период от време.

    Реалния свят не е оферта... Да прибягаме към алтернативни варианти.

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    315
    HEhe emi zna4i edinstveniq na4in e s namalqne na hranata....
    kajete togava nqkoq barza dieta ama da ne e nqkva mn tejka vse pak...

  11. #11
    Думата "диета" нека избяга от речника ти.
    Просто намаляш яденето.
    Не ядеш мазно, солено, сладко. Варени картофи, варени яйца, бяло месо.... Това всичко може и да си го забъркаш на салата с мляко.. и да си я ядеш цял ден. Плодове, заленчуци. Препоръчвам ти ябълки =) В тях има ензими които спомагат за разграждането на мазнините, а и много витамини. Бе това е...
    Колко кила трябва да свалиш. Аз трябва поне още 7 ... За сега 3 съм свалила. Сваляла съм и 12... с разделно хранене и ограничаване .. така съм ги редувала, но не помня кога за последно съм спазвала диети
    Само да те предупредя, че 1-2 кг. от началото на ограничаването ти с храната се свалят бърза и то защото се причиства стомахът - организма после идва и разграждането на мазнините. Доста е трудно. Трябва ти силна воля и много, много да го желаеш това нещо.
    Така, че отпиши диетите и сподели колко кила трябва да свалиш.

    Реалния свят не е оферта... Да прибягаме към алтернативни варианти.

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    972
    ooooooooo neeeee nikakvi hap4eta kafeta i tn... nedeite molq vi se....az pih zlatnoto 4udo ima6e nqkakuv minimalen efect no posle stanah dvoina taka 4e nedeite da piete takiva gadosti.po-dobre prosto se ograni4ete [-o<
    Lubovta ni e kato vqtura.....Ne moga da q vidq,no moga da q po4ustvam...!!!!
    A walk to remember

  13. #13
    Guest
    taka zna4i za da otslabne 4ovek trqbva pyrvo mno volq,mno te4nosti,da ne se li6ava6 ot nikoq hrana no bez da se pprekalqva po malko ot si4ko,mno fizi4eski uprajneniq i dvijenie...znam efikasno sredstvo za zapazvane na jelanoto teglo ptobvaite-zna4i vsqka sutrin v prodyljenie na 10 dena se pie na gladno edna 4a6a topla voda i edno zrynce surov oriz,vtori dve zyrna oriz i edna 4a6a voda,treti tri zarna oriz i edna 4a6a voda i taka dokato se stigne do dvadeset,sled tova zapo4va6 da namalq6 v obratna posoka

  14. #14
    Guest
    mejdu drugoto ne v prodyljenie na 10 dni da se popravq a 40

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    taka zna4i za da otslabne 4ovek trqbva pyrvo mno volq,mno te4nosti,da ne se li6ava6 ot nikoq hrana no bez da se pprekalqva po malko ot si4ko,mno fizi4eski uprajneniq i dvijenie...znam efikasno sredstvo za zapazvane na jelanoto teglo ptobvaite-zna4i vsqka sutrin v prodyljenie na 10 dena se pie na gladno edna 4a6a topla voda i edno zrynce surov oriz,vtori dve zyrna oriz i edna 4a6a voda,treti tri zarna oriz i edna 4a6a voda i taka dokato se stigne do dvadeset,sled tova zapo4va6 da namalq6 v obratna posoka
    Ся като съм се почнала, ще пробвам и тоя начин.

    Ето Сази .. виж този сайт : http://zdravoslovno.com/

    Реалния свят не е оферта... Да прибягаме към алтернативни варианти.

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    315
    Mersi mnogo. Ot dr ponedelnik 6e po4vam.Oba4e sigyrno li e 4e ot razdelnoto hranene se otslabva?

  17. #17
    Kak ?
    Guest
    въпроса ми е - какво препоръчвате за изгаряне на мазнини ? В смисъл като част от храненето...понеже работя и уча и нямам време за фитнес

  18. #18
    Kind'a'fat
    Guest
    Искам да ви питам с колко килограма трябва да отслабна за да съм си добре?Значи сега съм на 13 години,65 килограма и 160-162 см висок.И да ви питам корема ми там дето са червата ми е АДСКИ НАДУТ.Попринцип съм стегнат и нямам голям корем даже си е нормален.само тея черва ми превят проблем.Значи пих един чай дето се пречиства организма от него ама хич не ми помогна.Само следващата вечер ходих 7 пъти до тоалетна(по малка нужда).

  19. #19
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Цитирай Първоначално написано от Sazi
    Ot fitnesa ne se otslabva a samo se stqgat krakata.....Sorry o6te vednaj za povtarqneto na temata
    В грешка си!Ходенето на фитнес включва освен машини за стягане на мускулите,така и кардио-пътечка,велоергометър и т.н.(говоря специално за твоя случай).Така че от фитнеса се отслабва най-добре,същевременно и се стягаш и си пазиш НВД!

  20. #20
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Crazy`Witch
    Цитирай Първоначално написано от Sazi
    AAa i da Vi pitam vqrno li e moje da se otslabne sas Angliiska sol ili qbalkov ocet???
    За ябълковия оцет знам само. Пробвала съм го. Не виждам кой знае каква разлика. Казах ти. Ако искаш да отслабваш се ограничавай за голям период от време.
    Тоя оцет въобще не помага Баща ми изпи около две бутилки и пак си е дебел..И още нещо гадно беше пил незнам как се казваше,ама имаше някакъв гаден кафяв цвят и миришеше лошо..не помогна и той се отказа А майка ми пи "Златно чудо" и вика,че е отслабнала ,ама аз не забелязвам.. :P

  21. #21

    :)

    килограми най-бързо се свалят когато човек си има проблеми.Аз лично така свалих 8 кл. за една седмица.Висока съм 175 и тежах 55..махнете 8 - 47 кл.Не приличах на човек.С времето напълнях до 55 и си вунах предишните килограми.Лятото ми се наложи да посетя баба на село и тя доста добре се погрижи за храната сега съм 59 кг. Отслабва се с ограничаване на тестени и мазни храни,и с много спорт.Фитнес , комбиниран с добра диета има възхитителни резултати.Трябва да се пие много вода, поне по 2 литра на ден.Така метаболизма ще е по-функционален.Успех

  22. #22
    viliа
    Guest

    за отслабването

    Аз съм консултант по хранителни добавки към най-добрата, според мен фирма - Хербалайф. Никакви хапчета не могат да те накарат да отслабнеш, те имат само временен и доста съмнителен ефект. Трябва да спазваш програма за отслабване и във фирмата, в която работя имат такива хранителни програми, доказано успешни. Бих могла да ти помогна, ако това е наистина проблем за теб, пиши ми на имейл - vilia1961@abv.bg. Няма невъзможни неща, аз също съм имала такъв проблем, но за щастие го реших и то по начина, за който говоря.

  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    {СоФеТо}
    Мнения
    888
    Преди всичко отиди на диетолог той ще ти даде най-добър савет , иначе може да стане нещо по-добре отиди
    if you see us in the club we'll be acting real nice
    if you see us on the floor you'll be watchin all night
    we ain't here to hurt nobody
    so give it to me give it to me give it to me
    wanna see you work your body

  24. #24
    Аз съм момиче на 14 години и в момента съм на безвъглехидратна диета.Ям само пилешко,риба,варени яйца и зеленчуци,които не съдържат нешесте.Вече 5-ти ден съм на този режим и не срещам трудност,а мисля,че започвам да смъквам килата.Трябва да се храня така 24 дена,което не е проблем,но стига ефекта да е задоволяващ.
    Чиста съвест обикновено е признак за лоша памет!!!!!!!!

  25. #25
    Супер фен Аватара на GLeZoRanA
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    ®България...®
    Мнения
    2 863
    L-карнитин и фитнес

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си