.
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 77
  1. #1

    tova veche e kraqt ...neznam koi moje da mi pomogne ..

    uff daje neznam kak da zapochna ... predi izvestno vreme prekarah edin sledobed s edin chovek .. tva beshe nqkyde sredata na oktomvri .. i vse si mislq che toi ne svyrshi v mene i che deca ne stavat tolkova lesno kolkoto si mislim ... no .. trqbvashe da mi doide kraq na oktomvri .. i vse oshte ne e ... pff nqmam dumi .. neznam .. dnes si napravih test za bremennost (koito struvashe 30 franka)(tfa nikfo znachenie nqma )i izleze polojitelen ... i vyprosa e a sega nakyde..!?!?ili shte izchakam do dekemvri mesec da si doida v bg .. ta da napravq anonimen abort(shtoto taka i taka sym nepylnoletna) ili ..da kaja na maika si po nqkyv nachin .. neznaino kakyv?!?! vypreki che to vsichko mi lichi .. i daje cql den me pita zashto sym vkisnata ... neznam ...nqkoi ako moje da mi kaje za abort v bg bez znanieto na roditeli ..mainata i na cenata ... ne iskam neshto da se razviva v mene ...
    and it was called yellow ..

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Извън границите
    Мнения
    3 213
    poprincip pri takav sluchei ne se chaka a se piqt hapcheta za da ne se stiga do aborti koito moje da sa vredni za tebe... tolkova mnogo hap4eta ima deto kato gi izpiesh 47 chasa sled poloviq akt i ako ima neshto to nqma da se razvie.. tva az kato momche go znam,a ti kato momiche?

    Тази вечер тръгвам на лов...
    Като хищник доближавам те
    Ти си жертва - подчини се
    и прави каквото искам аз...
    Хайде, драскай и хапи ме!



  3. #3
    Guest
    а ти четеш ли добре?! момичето каза, че не е мислило, че момчето е свършило... и че тва го разбира доста след акта... и момиче, няма къде да се направи законен и качествен аборт без родителите ти да знаят... ако изобщо си намериш и незаконен.. по-добре побързай, че нямаш мн време... и кажи на майка си, възможно най-бързо...

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Извън границите
    Мнения
    3 213
    sigorno ako popadne na svesten lekar na koito da obqsni i da q razbere shte stane

    Тази вечер тръгвам на лов...
    Като хищник доближавам те
    Ти си жертва - подчини се
    и прави каквото искам аз...
    Хайде, драскай и хапи ме!



  5. #5
    принципно абортът не е евтин... кой знае колко ще и вземе тоя ако е "свестен" лекър... за тва могат да го съдят и т. н. ... колкото и да е свестен, едва ли ще си заложи всичко за едно момиче, което не знае какво иска от живота

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    392

    Re: tova veche e kraqt ...neznam koi moje da mi pomogne ..

    Цитирай Първоначално написано от yellowche
    uff daje neznam kak da zapochna ... predi izvestno vreme prekarah edin sledobed s edin chovek .. tva beshe nqkyde sredata na oktomvri .. i vse si mislq che toi ne svyrshi v mene i che deca ne stavat tolkova lesno kolkoto si mislim ... no .. trqbvashe da mi doide kraq na oktomvri .. i vse oshte ne e ... pff nqmam dumi .. neznam .. dnes si napravih test za bremennost (koito struvashe 30 franka)(tfa nikfo znachenie nqma )i izleze polojitelen ... i vyprosa e a sega nakyde..!?!?ili shte izchakam do dekemvri mesec da si doida v bg .. ta da napravq anonimen abort(shtoto taka i taka sym nepylnoletna) ili ..da kaja na maika si po nqkyv nachin .. neznaino kakyv?!?! vypreki che to vsichko mi lichi .. i daje cql den me pita zashto sym vkisnata ... neznam ...nqkoi ako moje da mi kaje za abort v bg bez znanieto na roditeli ..mainata i na cenata ... ne iskam neshto da se razviva v mene ...
    Това не са шеги работи .. искаш, не искаш - ако няма друго решение ( като гледам си в друга страна, не вярвам да ти продадат хапчета или да наравят аборт без знанието на родители/лекари ) - казвай веднага на мамчето - тя трябва да разбера .. случва се, кофти е, не го искаш детето - трябва да се махне .. точка.
    The ghosts of my dead brothren lies silent now.

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    out of heaven...
    Мнения
    158
    Принципно може да се направи аборт, ако и си непълнолетна, а момчето е. Но най-добрия вариант е да кажеш на майка си и да не рискуваш с лекари защото може да страдаш цял живот.
    Да обичаш значи да си изтъкан
    от сълзи и въздишки, от пламък и вярност, докато станеш купчина пепел!
    Шекспир

  8. #8
    Голям фен Аватара на ultra
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    В нас!
    Мнения
    710
    Тук в Бг няма как да се разминеш,все се иска съгласието на родителя.Има такива незаконни,демек без тяхното съгласие,но много рядко и просто не знам къде можеш да намериш такъв доктор.
    Колкото и да ти е трудно,трябва да кажеш на майка си!!!
    Декември месец е прекалено далече,колкото по-рано стане аборта толкова по-добре.Ако имаш постоянен достъп до и-нет разрови се из Бг сайтове и попрочети малко инфо,всичко ще ти е от полза.Просто действай по най-бързия начин,не отлагай,защото всичко ти се пише на здравето.
    Има хапчета,които предизвикват аборт,но след това пак ще ти трябва намесата на лекар(а и то се изписва от такъв).При всички варианти е неизбежно наличието на родителско тяло.
    Аз съм блондинка,а твоето извинение какво е???

  9. #9
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Dance Department
    Мнения
    106
    Незнам как стои въпроса със абортите, но единственото нещо, което мога да ти кажа е, че въобще не трябва да отлагаш, колкото се може по-бързо го прави. А относно родителите ти .... няма как да не им кажеш събери смелост и им кажи Успех

  10. #10
    [b]nai-dobre sedni i pogovori s maika si,vapreki vsi4ko tq te obi4a i 6te nameri na4in da te razbere.No ne otlagai,za6toto abort se pravi do tretiq mesec na bremennostta,a i kolkoto pove4e 4aka6 tolkova po-zle stava posle za teb.[/b]

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SF
    Мнения
    3 355
    Виж сега мила, не прави глупости - само и само да не разберат ваште си рискуваш здравето. При нелегалните аборти не можеш да си сигурна 4е вси4ко ще мине ОК, докато ако отидете в добра клиника при сигурни лекари шансът от усложнения ще е много по-малък. Кажи на майка си, може да ти вика, да е бясна, но ще те разбере. Пък и не вярвам на нея да й се става баба (не те знам на колко си, но щом не го искаш детето,предполагам си малка още). Не си рискувай здравето пак ти повтарям. И не 4акай до декември - колкото по-бързо, толкова по-добре.

    Робинята на Quench

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Мнения
    526
    govori s maika ti vazmojno po skoro!kolkoto po rano po dobre!pri nezakonen abort moje da ima nqkvi problemi zatova opitai se da pogovori6 s maika ti kolkoto i kriti4en da e momenta!no dekemvri e prekaleno dale4e!POBARZAI!jelaq ti mn mn uspeh...
    When you want it the most there's no easy way out
    When you're ready to go
    and your heart's left in doubt
    Don't give up on your faith
    Love comes to those who believe it
    And that's the way it is!!!

    I Love Nick

  13. #13
    Кажи на майка си веднага. Не трябва да чакаш. Ако ще правиш нещо го прави възможно наи скоро !!!
    Истината е някъде там...

    http://VoodooServ.HiT.Bg/
    -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
    IRC Server: Irc.VoodooNet.biz

  14. #14
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    След като си непълнолетна кажи на родителите ти. те ще ти помогнат да се справиш с проблемът. И говори все пак с бащата на това дете-не си го правила сама и той трябва да е до теб в този момент!

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    somewhere in nowhere like Courage :) my sweet neighbour
    Мнения
    466
    Цитирай Първоначално написано от ultra
    Тук в Бг няма как да се разминеш,все се иска съгласието на родителя.Има такива незаконни,демек без тяхното съгласие,но много рядко и просто не знам къде можеш да намериш такъв доктор.
    Колкото и да ти е трудно,трябва да кажеш на майка си!!!
    Декември месец е прекалено далече,колкото по-рано стане аборта толкова по-добре.Ако имаш постоянен достъп до и-нет разрови се из Бг сайтове и попрочети малко инфо,всичко ще ти е от полза.Просто действай по най-бързия начин,не отлагай,защото всичко ти се пише на здравето.
    Има хапчета,които предизвикват аборт,но след това пак ще ти трябва намесата на лекар(а и то се изписва от такъв).При всички варианти е неизбежно наличието на родителско тяло.
    напулно съм съгласна .. трябва да и кажеш и недей да 4акаш.. става по лошо за теб и за плода... а и не си прави експерименти с лекари! уж добри на познати анонимни и т.н.... попитай патилоо!! и запознат 4овек който се съмнявам 4е ще намериш на твоята възрасст!

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Rou$$e CarTeL BaBy
    Мнения
    316
    pitai gi v bolnicata ... tam deto si kvo mogat da pomognat
    SuTeNiOrI Ot RoussE vUv KlUBa Gan$Ta E na SeVeR bAbY

  17. #17
    da no .. dali da ne si napravq oshte edin test .. vypreki che .. oshte ne mi idva i mai mai nqma nikyv shans da ne sym bremena .. no nqkva ei takava nadejdichka si imam moq si ... a tq maika veche me pouseshta .. v smisyl zakliucheniqta i sled nqkoi razgovor ``stranna si `` ... shte postiskam zybi .. neznam za koga da chakam?!?! to ima edno reshenie i vse sym si go mislila .. no stigam da izvoda che e za oniq hora,koito sa slabi a az sym silna .. znam go ...
    and it was called yellow ..

  18. #18
    Бъди спокойна аборти в днешно време се правят като ежедневие на лекарите.Не си единствената и ако се пооспокоиш малко нищо няма да ти стане.А относно майка ти все пак тя ти е майка и ще те разбере и подкрепи по някакъв начин

  19. #19
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Хей, та ти дори не си сигурна, че си бременна, може да не е верен теста, върви първо на гинеколог и ако наистина установи бременност,тогава ще му мислиш.

    Аз бих те посъветвала да кажеш на майка си. То е сигурно, че ще бъде ядосана или наранена и притеснена, но това е нормално. Ще те разбере, все пак си нейното дете, тя също е била млада, знае как стоят работите...Ще направи най - доброто за теб.

    АКО си твърдо решила, че няма да казваш на майка си и ще е нелегално, то помисли първо колко мнгоо рискуваш! Можеш да станеш стерилна, да се разболееш, може да се стигне даже и до смърт, ако си в ръцете на някой смотльо, който гледа само да си спечели паричките и не разбира нищо от аборти. Така че, ако приемеш всички тези рискове(което по-добре не прави), то събери повече пари и отиди в частна клиника, където ще говориш с лекаря да не казва на родителите. Чувала съм, че има такива лекари, ко е по - скъпо при тях. Много е важно да не е в някое подозрително място и някой, който ти се прави на лекар, а да е в частна клиника! Но въпреки всичко, не ти препоръчвам да правиш нелегален....Не рискувай толкова много, ще изтърпиш малкото караница от майка си, после ще й мине и ще ти помогне, сигурна съм! Кажи й...
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  20. #20
    Голям фен Аватара на ultra
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    В нас!
    Мнения
    710
    Мила,вземи се още два теста,но да са различни марки.Ако и двата покажат положителен резултат-тогава вече си загазила.Просто не отлагай и за ден.Не мисли за глупости.Успокой се,силна си,и аз си мисля,че всичко ще мине добре.Говори с майка си,след като направиш теста(ако е положителен).В училище сигурно трябва да има някакво лекарско тяло.Ако мислилиш,че можеш да им имаш доверие,говори с тях.Те могат също да ти помогнат,поне ще те посъветват добре.
    Не отлагай,всеки ден е ценен!
    Аз съм блондинка,а твоето извинение какво е???

  21. #21
    ole .. hora napravih pyrvata krachka ... dori i s malko lyja .. kazah na maika .. che sym imala seksualen kontakt .. i sega ne mi idva ... razbira se ne i kazah za testa ... no kogato si napravq s neino znanie .. shte se pravq na ujasno iznenadana .. nali ne si mislite che e podlo .. molq vi se podkrepete me .. tq reshi che shte izchakame oshte malko i shte otidem na lekar ... syjalavqm che q lyja ama taka e nai dobre ...
    and it was called yellow ..

  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    sofiq
    Мнения
    1 000
    maika ti kak go prie?az poprincip vseki pat predi da mi doide mnogo se panikiosvam no sled istoriqta ti 6te vnimavam mnogo pove4e!jelaq ti kusmet!i o6te ne6to molq te draj ni v te4enie!

    Moje da sum bila tvoq , moje i da buda tvoq , moje i nikoga da ne sum tvoq - izbora e tvoi))

  23. #23
    emi porazpita me malko za tva onova ... i tq shtoto poznava ot bg nqkva gledachka i i zvynna ( az mnogo mnogo ne i vqrvam) i tq tam bob li leshta li hvyrlqla i vinagi izlizalo che nqma nishto ..toest che ne sym bremenna ... no az ne moga da si se uspokoq .. vajnoto e che veche znae .. i ne mi teji tolkova ...
    and it was called yellow ..

  24. #24
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Цитирай Първоначално написано от yellowche
    emi porazpita me malko za tva onova ... i tq shtoto poznava ot bg nqkva gledachka i i zvynna ( az mnogo mnogo ne i vqrvam) i tq tam bob li leshta li hvyrlqla i vinagi izlizalo che nqma nishto ..toest che ne sym bremenna ... no az ne moga da si se uspokoq .. vajnoto e che veche znae .. i ne mi teji tolkova ...
    Евала! Виждаш ли, че не е толкова страшно, поне няма да рискуваш здравето си, ще знаеш, че дори да има нещо, майка ти ще е до теб и ще ти помогне. Дори да си бременна, тя ще е с теб. Ако не й беше казала и беше отишла в някоя долнопробна клиника? Ами ако беше станала стерилна след скапаните методи на някой псевдо лекар? Много правилно си постъпила. Кажи на майка си да ти купи тест и да си го направиш, докато е с теб, да видите тоя път какво ще излезе. Направи си го рано сутрин, не пий и не яж нищо преди да го направиш. Успех! Пиши кво е станало.
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  25. #25
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    София
    Мнения
    162
    абе важното е че си казала на майка ти и тя го е приела някак си!от сега нататък какъвто и да е резултата ще е по-лесно!айде стискаме палци всички във форума да се окаже че не си!
    Никой не е перфектен докато не се влюбиш в него!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си