.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 30

Тема: breketi :(

  1. #1
    otchaqna
    Guest

    breketi :(

    Zdraveite na vsichki znam che temata se povtarq ama se pak iskam da spodelq moq problem.Na 18 godini sam a prednite mi zubki sa malko krivi.Dosega ne se prestrashavah da hodq na ortodont no otidoh i mi kazaha che trqbva da nosq breketi do 1 godina maximum.Mnogo me e sram predstoi mi bal (za bala shte mi gi mahnat a posle pak shte mi gi slojat) a posle kato stana studentka? Vie namirate li neshto sramno v noseneto na breketi(govorq za teq koito ne se vijdat bezcvetnite).Ima i takiva koito se slagat ot vatreshnata strana no sa mnogo skupi i kato govorish napravo kapesh horata s pliunki plss kajete si mnenieto da gi slagam li?

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    392
    Разбира се че трябва да ги сложиш ..

    По-добре да търпиш една година отколкото цял живот да си с криви зъбки ..

    Вобще не мисля, че това подлежи на дискусия и не мога да разбера защо ти трябва мнението на други хора ..
    The ghosts of my dead brothren lies silent now.

  3. #3
    sloji si po dobre vse 6te iztrae6 edna godina
    pyk i si predstavi kolko 6te te e qd kato si na 25 4e sa ti krivi zybite

  4. #4
    Голям фен Аватара на moonbeam
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Dreamland
    Мнения
    630
    nedei da se kolebae6,sloji si,nqma da sujalqva6

  5. #5
    Guest
    Брекетите rulezzzzzzzzzzzzz лошо няма, аз съм момиче, бях с брекети и на бала и на сватбата си и не съм умряла, даже всички викаха че съм много сладка така...Слагай ги и не се плаши, ся си имам готина усмивка и ти ще си имаш

  6. #6
    Повече от фен Аватара на krisi_l@loka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Видин
    Мнения
    480
    Ами трябвало е по-рано да помисли6 когато си била 1-2-3 клас и да носиш апаратче и са щели досега да се оправят! Но по-добре сложи брекетите сега и ги носи една година, отколкото цял живот с криви зъби

    БебЕтатаа мииии

  7. #7
    xi4 ne se pritesnqvai slagai gi ,za da si s xybavka ysmivka.4yvala sam 4e nqkoi xora naro4no si gi slagat nqma ot kakvo da se pritesnqva6.po-dobre sega otkolkoto posle s krivi zybki.i az imax edin takuv problem,no toi be6e s o4ite...kakto i da e sloji si gi

  8. #8
    vij sq...vsi4ki te okorajavat,no ne mislq,4e ako bqha na tvoito mqsto 6te6e da im e mn lesno...no vse pak i az mislq,4e trqa da gi sloji6!ne trqa se pritesnqva6 ot tqh.lesno e za kazvane,no vajnoto e,4e na bala nqma da si s tqh!a posle sled breketite rezultata 6te e na lice kasmet!
    Pravi kvoto trqa,pak da stava kvoto 6te!

  9. #9
    _fantasy_girl_
    Guest
    Оле хора Моля Ви много кажете ми колко горе-долу са цените на брекетите на обикновенните на безцветните и на тези от вътрешната страна където се слагат. Моля Ви много !!! Спешно е !!!

  10. #10

    Re: breketi :(

    Цитирай Първоначално написано от otchaqna
    Zdraveite na vsichki znam che temata se povtarq ama se pak iskam da spodelq moq problem.Na 18 godini sam a prednite mi zubki sa malko krivi.Dosega ne se prestrashavah da hodq na ortodont no otidoh i mi kazaha che trqbva da nosq breketi do 1 godina maximum.Mnogo me e sram predstoi mi bal (za bala shte mi gi mahnat a posle pak shte mi gi slojat) a posle kato stana studentka? Vie namirate li neshto sramno v noseneto na breketi(govorq za teq koito ne se vijdat bezcvetnite).Ima i takiva koito se slagat ot vatreshnata strana no sa mnogo skupi i kato govorish napravo kapesh horata s pliunki plss kajete si mnenieto da gi slagam li?
    Em makar 4e ve4e sum po4ti na 16 nosq breketi i nqma ni6to sramno v tova ve4e go nosq 1 godina i 3-4 meseca i seld 2-3 meseca 6te gi maham>Horata daje me pitat tova da ne sa obeci za zubi puk i mn qko stoqt kato ukrasa.Razbira se sloji gi sega kolkoto po rano tolkova po dobre

  11. #11
    niki_88
    Guest

    Brekiti

    Slojigi,6tom 6te ti gi mahnat i za bala kakuv e problema!!!Az nosq sega sled nqkolko dni gi svalqm i sega sum super dobre,6te ti se vdigne i samochustvieto ot perfektnata usmivka)))))!!!!

  12. #12

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    607
    Сложи
    ...Its just one of those days
    Feelin' like a freight train
    First one to complain
    Leaves with a blood stain
    Damn right I'm a maniac
    You better watch your back
    Cuz I'm fuckin' up your program...

  13. #13
    estestveno 4e trqbva da gi sloji6 vse pak tova e edna godina po dobre taka otkolkoto cql jivot da si s krivi zabi ni6to ne gubi6 samo moje da spe4eli6 slagai gi i ne mu misli

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    560
    най-важното е да се оправиш според мен трябва да ги носиш независимо как изглежда отстрани ... моя съвет е да послушаш лекаря и да ги носиш а щом оправиш и нямаш нужда от тях ги лекаря ще ти каже - това вече не ти трябва

  15. #15
    Guest
    A zashto trqq da gi mahash vyobshte za bala?
    Az nosq bezcvetni ot 4 meseca i samo semeistvoto mi znae,che izobshto imam takiva ;]
    e..moje bi e taka,shtoto az ne sym sviknala mnogo da se zybq..

  16. #16
    На много хора Брекетите придават чар, дори бих казала на всички, според мен е не само полезно за да не ти останат криви зъбите, но и е красиво...

    So, so you think you can tell
    Heaven from Hell
    Blue skies from Pain
    Can you tell a green field
    From a cold steel rail?
    A smile from a veil?

  17. #17
    B-DaFenka
    Guest
    АЗ съ6то нося брекети страшно е якоооооооооо но само дето е млко гадно за целувки!

  18. #18
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    458
    Сложи!!!Няма нищо срамно.

    Аз в момента съм със скоби и въобще не ми пука.Отначало фъфлех доста, но свикнах.Aз даже на скобките почнах да им се кефя, като видях, че дори не ме подиграват (а го очаквах)-а обратното даже ми се накефиха
    Така, че щом е поправим недостатък- СЛАГАЙ!!!Не се чуди.

  19. #19
    Guest
    I az nosq i si me kefqta,izobshto ne mi puka,puk i na men mi hodt... Slagai gi i hich da ne te ebe

  20. #20
    Ееее споко бе момиче... слагай си ги
    аз носих такива като бях 6ти и 7ми клас.... и от начало ми беше много тъпо щото си мислих, че никой няма да иска да ходи с мен, а дори и да ме целуне (Просто невероятна логика ) иии... то зе че тогава ми беше първата истинска любов... целувахме се и т.н. Никой нищо не ми казваше...даже супер много хора ги харесваха... аз дори бях с цветни (нз за кво всички харесват безцветните, който седят точно като некви железа в устата... )...Най-добрата ми приятелка тогава си сложи и тя... Смисъл тя не искаше , но като видя, че не е толкова страшно си сложи ...
    И като ги махнах беше много готино ...зъбите ми бяха прави и също така бели, щото ми ги избелиха.... а за цената... мисля, че мойте бяха 1300 или 1600... нз някъде там...но говоря за горе и долу.А ако искаш само горе да слагаш е по евтино.И също така те съветвам да сложиш брекетите след бала... щото няма смисъл да ги слагаш и махаш и после пак да ги слагаш... щото ще видиш, че за по-малко от месец зъбите ти ще са прави и като ги махнеш всичко ще се върне на първоначалното си място... тъй че по добре ги сложи след бала...
    и споко няма смисъл много да му мислиш... после ще бъдеш много доволна от себе си !
    Пък ако искаш да си справи зъби на бала... махни ги, но трябва да знаеш, че поемаш риска пак да станат криви... а и ще те болят много,защото ги махаш твърде бързо...
    Както и да е... решението си е твое!
    Life sux but just keep smiling

  21. #21
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    Ей мацка споко!Сложи ги...по-добре е эа теб на 100%,эащото после ще съжаляваш и то много!А и не е чак такава эагуба :P Аэ имам и ги нося вече 2 години-нито на някого праве впечетление ,нито нещо се променя!Даже си свикваш и ти е окей,няма никакъв проблем ! Не се превэемай чак толкова :P
    Айде бай и КЪСМЕт!!!!
    [size=7][b][u]fosse cos

  22. #22
    Guest
    ми нз ако толкоз мн се личи че са криви сложи брекети....лично аз трябваше да нося но се отказах( моите са леко криви) И все пак възраста не трябва да те притеснява, а пък зъбите са важни каквото и да си говорим

  23. #23
    И какво като ще трябва да носиш брекети?Няма да станеш грозна а и не мисля че това ще промени отношението на др-те към теб.Плюс това като ги махнеш събите ти ще са прави и ще си доволна от резултата
    just a kid۵

  24. #24
    Guest
    Ne se bezpokoi v tova nqma nishto sramno daje ne e sramno i che imash krivi zabi,sramno e ako imash vazmojnost da gi slojish i ne si se probvala! NE se bezpokoi nqma nihto strashno i az nosq breketi!!!!!

  25. #25
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    south_park
    Мнения
    324
    мене пък много ме зарибяват-ени
    такива яки стоят...и после няма да имаш криви зъби
    you should kill yourself >=D

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си