.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Тема: Дифузер

  1. #1
    Голям фен Аватара на _crazy_baby_
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Русе
    Мнения
    580

    Дифузер

    zdr molqvi kajete me za kakvi pri4eski se izpolzva difuzera i kakuf efekt se polu4ava s nego za6toto maika mi e kupila a az daje nz kak se izpolzva ako mojete i da ka4ite snimki i otdelno da mi obesnite kak se izpolzva

    Редактирано от ^npocTo^a3^f^
    Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!
    No matter where you go, there they are...

  2. #2
    докато ти е мокра косата, си слагаш пяна, вакса или нещо друго за фиксация, нама4кваш си косата или слагаш няколко ки4ура в/у дифузера и сушиш както ти е така нама4кана косата... държиш малко после с другите ки4ури... и от вси4ки така нама4кани..се полу4ава 4уплив ефект... имаш пяна, която като изсъхне в нама4кана форма и косата си стои като палаво накъдрена
    понякога и аз се правя с дифузер макар косата ми е да си е къдрава, но само зааа до0оформяне на къдриците
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

  3. #3
    Голям фен Аватара на _crazy_baby_
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Русе
    Мнения
    580
    thanks
    No matter where you go, there they are...

  4. #4
    А от къде е взела дифузера,защото аз от доста време си търся,ама си имам сешоар а до колкото знам това е представка на сешоара...

  5. #5
    Голям фен Аватара на _crazy_baby_
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Русе
    Мнения
    580
    ami nqmam predstava prosto go vidqh v ku6ti da predstavka e shte q pitam ot kude i kolko struva
    No matter where you go, there they are...

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Cvetkata_Rubi
    А от къде е взела дифузера,защото аз от доста време си търся,ама си имам сешоар а до колкото знам това е представка на сешоара...
    по принцип продават сешоари с дифузер..има такива и до ок.20лв
    има и отделни приставки разбира се, но по-добре да отидеш със самия си сешоар, защото може за твоя да ре4ем да не става или да е няк'ва по-специална.
    ина4е дифузер можеш да си вземеш дори от магазините за 1лв, домашни потреби, метро, практикер, бриколаж, техномаркет/полис... и всяк'ви такива
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си