.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    Guest

    Искам татус на дупето,но....

    Здравейте симпатяги!Първо да ви кажа,че темата е напълно сериозна.Та значи искам да си направя татуировка на дупето,но проблема е такъв,че имам пъпчици по него.Не са някакви временни,а винаги са там.Срам ме е така да отида да ме татуират.Знаете ли нещо,с което мога да ги премахна завинаги?Някой има ли същия проблем?

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    дианабад
    Мнения
    688
    На мен самата идея, да си правиш татуировка върху пъпчици, ми се вижда странна.
    Пробвай с лосион против пъпки, ако не се махнат отиди на кожен лекар (ще ти е нужно да свикнеш с обстановката в кабинета му)

  3. #3
    dam s losion nqkaf trqq da stane....ama se pak tatus i pap4ici......lo6a ideq

  4. #4
    Guest
    Нали за това се допитвам до вас с какво да ги премахна,че да си направя татуса.Иначе така докато са си там няма да си правя,а толкова много искам

  5. #5
    Аватара на find_m3
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София
    Мнения
    2 063
    Е то е нормално да имаш малко понякога ,ама ...абе пробвай с лосион или попитай в някоя аптека за нещо такова -кремче ала бала

  6. #6
    Guest
    Въобще не ми помогнахте значи.То е ясно,че се премахват с лосион,но какъв точно да бъде?Конкретизирайте се!

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    Цитирай Първоначално написано от djigi
    На мен самата идея, да си правиш татуировка върху пъпчици, ми се вижда странна.
    Пробвай с лосион против пъпки, ако не се махнат отиди на кожен лекар (ще ти е нужно да свикнеш с обстановката в кабинета му)
    А каква е обстановката в кабинета му?

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Въобще не ми помогнахте значи.То е ясно,че се премахват с лосион,но какъв точно да бъде?Конкретизирайте се!
    Те да не са доценти ??? иди на лекар кфо толко щи стане ?
    Прекалено голям размер на картинката!

    .: machoka :.

  9. #9
    Повече от фен Аватара на kameliqbaby
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    434
    Krem Zdrave,mn pomaga za papki.
    Next Time I`ll be True...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си