.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8

Тема: Spontanen abort

  1. #1
    baharchence
    Guest

    Spontanen abort

    Iskam da poppitam kak se prichinqva spontanniq abort?! Moje li trevata i alkohola da go prichinqt?

  2. #2
    ООООО боже мили!!!!Нз дали ще стане така ама ако искаш може да паднеш по стълбите


    Момиче съм!!!

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    619
    oshte - vdigane na tejko, nedostig na hormoni. ako e umishleno "spontanen" e adski opasno dori za jivota na maikata!

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Бургас
    Мнения
    934
    това наистина е мн вредно.. ако искаш аборт направи при лекар.. а не да правиш такива глупости.. иначе може да се причини от мн неща.. например ако някой те пребие

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Другата страна на Земята (още разследвам дали е тъмната или не)
    Мнения
    1 866
    ..това не ми харесва накъде отива. Марихуаната и алкохолът могат най-много да превърнат бъдещото бебе в слабоумно, недоразвито и прочее изродче. Както и приемането на дадени хапчета и храни.

    Между другото се сетих една история. Един от братята на прадядо ми имал крава. Веднъж кравата забременяла тогава, когато трябвало да изпълнява друга функция. Затова прачичо ми я положил да легне, изпрал й два шута и вечерта кравата абортирала. Можеш да пробваш така?

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    463
    [quote="shizzle"]..това не ми харесва накъде отива. Марихуаната и алкохолът могат най-много да превърнат бъдещото бебе в слабоумно, недоразвито и прочее изродче. Както и приемането на дадени хапчета и храни.

    Между другото се сетих една история. Един от братята на прадядо ми имал крава. Веднъж кравата забременяла тогава, когато трябвало да изпълнява друга функция. Затова прачичо ми я положил да легне, изпрал й два шута и вечерта кравата абортирала. Можеш да пробваш така?[/quot

    Uaxaxaxa tva poslednoto be6e vyrha...
    A po temata...po princip ako vdigne6 ne6to tejko pak moje6 da napravi6 spontanen abort...no nz kolko 6te e spontanen ako iska6 da go napravi6...Pyk i e dosta opasno
    I wish for this night time to last for a life-time
    The darkness around me
    Shores of a solar sea
    Oh how I wish to go down with the sun
    Sleeping, Weeping, With you...

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от shizzle
    ..това не ми харесва накъде отива. Марихуаната и алкохолът могат най-много да превърнат бъдещото бебе в слабоумно, недоразвито и прочее изродче. Както и приемането на дадени хапчета и храни.

    Между другото се сетих една история. Един от братята на прадядо ми имал крава. Веднъж кравата забременяла тогава, когато трябвало да изпълнява друга функция. Затова прачичо ми я положил да легне, изпрал й два шута и вечерта кравата абортирала. Можеш да пробваш така?

    Ama tva za aborta ! 6e prevurne6 deteto v izrod!

    In Search Of Sunrise 7 Asia

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SF
    Мнения
    3 355
    Ходи при лекар ако ше правиш аборт. Тва в домашни условия не само 4е не е ясно дали ще стане, но е и много опасно

    Робинята на Quench

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си