.
Затворена тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19

Hybrid View

  1. #1
    Guest

    студени и потни ръце

    еми ето какъв ми е проблема - когато съм в училище ръцете ми са вечно студени и изпотени не знам как става тоя номер.какво ли не правя,но няма ефект
    ако някой може да помогне [-o<

  2. #2
    Мисля че това е на хормонална основа,можеш да отидеш на ендокринолог за да те прегледат

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    2 075
    studeni i izpoteni?
    Аз сЪм кУкЛиЧкаТа,кояТо нЕ моЖеш дА сВалИш!Аз сЪм пЕрФекТнаТа,с коЯт0 дрУгиТе Ще сРавНиШ! ТвоЯта МаЦка оТ мЕн тЕ пАзИ,щ0т оТ заВисТ в КраКаТа мИ лАзИ!

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от Lorraine
    studeni i izpoteni?
    защо се учудваш,не си ли го чувала това нещо

  5. #5
    Guest
    И на мен ми се случва доста често.Може би е от стрес ,но не знам какво може да ти помогне при този случай.Най-добре да се посъветваш с лекар

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    КМД
    Мнения
    337

    Re: студени и потни ръце

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    ...когато съм в училище...
    Само тогава?
    Хммм, ами аз в училище нося ръкавици без пръсти и си ми е екстра (по принцип нося почти през цялото време, когато съм извън къщи, понеже имам студова алергия на кожата), можеш да пробваш и ти да носиш такива, гарантиран релултат.



  7. #7
    Супер фен Аватара на IKisseDAGirL
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    dimitrovgrad
    Мнения
    2 788
    Цитирай Първоначално написано от Kaliq
    Мисля че това е на хормонална основа,можеш да отидеш на ендокринолог за да те прегледат
    ахам, само за специалиста не съм сигурна, че беше така
    Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства.
    Само времето доказва силата на Любовта.

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    V kluba na Bros fenovete
    Мнения
    687
    Az imam sa6tia problem-racete i krakata sa mi ve4no studeni i poniakoga kogato se opitam da gi stoplia samo se izpotiavat bez da se stopliat!Tova e ot lipsa na orosiavane na krainicite.Az dori probvah da pia edni hap4eta /daje zabravih kak se kazvat / - no ne mi pomognaha /pone na men!

  9. #9
    Имам малокръвие и моите ръце са вечно студени, а на вън ръцете ми стават синьо- лилави, нещо като студова алергия ( по- нагоре пишеше)...
    По принцип наистина е на хормонална основа, но ако имаш малокръвие единственото решение е във въглехидратите ( шоколад, поне по едно- две парценца до половин шоколад на ден ) при мен горе- долу става, но ако носиш ръкавици ще има пълен резултат...

    So, so you think you can tell
    Heaven from Hell
    Blue skies from Pain
    Can you tell a green field
    From a cold steel rail?
    A smile from a veil?

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от valantain_love
    Цитирай Първоначално написано от Kaliq
    Мисля че това е на хормонална основа,можеш да отидеш на ендокринолог за да те прегледат
    ахам, само за специалиста не съм сигурна, че беше така
    ами мисля че ендокринолога се занимаваше с хормоните

  11. #11
    вили
    Guest

    потни ръце

    Аз имах същия проблем,но си купих одорекс део на бг фирма биотрейд,много съм доволна,опитай и ти

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    2 075
    Цитирай Първоначално написано от Kaliq
    Цитирай Първоначално написано от Lorraine
    studeni i izpoteni?
    защо се учудваш,не си ли го чувала това нещо
    тц
    Аз сЪм кУкЛиЧкаТа,кояТо нЕ моЖеш дА сВалИш!Аз сЪм пЕрФекТнаТа,с коЯт0 дрУгиТе Ще сРавНиШ! ТвоЯта МаЦка оТ мЕн тЕ пАзИ,щ0т оТ заВисТ в КраКаТа мИ лАзИ!

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Мнения
    1 162
    Цитирай Първоначално написано от Sladkata_Nansi
    Az imam sa6tia problem-racete i krakata sa mi ve4no studeni i poniakoga kogato se opitam da gi stoplia samo se izpotiavat bez da se stopliat!Tova e ot lipsa na orosiavane na krainicite.Az dori probvah da pia edni hap4eta /daje zabravih kak se kazvat / - no ne mi pomognaha /pone na men!
    и аз съм така, хап4етата не сали на Гинко Билоба но при мен май минимален ефект поне имаше

  14. #14
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    това за хормоналната основа за пръв път го чувам.. наистина може и така да е, и на мен ръцете и краката са ми доста често така, дори и през лятото са ми студени и потни.., мисля си че е от притеснение, защото когато съм по-спокойна всичко ми е наред. Даже и в момента в нас си е топло и са ми така малко влажнички, щото съм на тръни че баща ми може да се прибере хаха

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Мбабане
    Мнения
    2 734
    повече червено вино аз така се оправям

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    1 187
    Имаш студова алергия-не се умира спокойно
    "Това,което не ме убива,ме прави по-силен"-Фридрих Ницше


  17. #17
    стелката
    Guest

    потни ръце :(

    :o az p1k vinagi s1m s potni r1ce mn e gadno nqkoi da te pipne i posle da se ob1r6e 6toot cqlata si mokra i s krakata i s r1cete mi e ta :( pls mi kajete kakvo da pravq za6toto s1s sig ne 6ta da ostana taka!!! p1k gledam 4e na vs sa vi studeni a ne potni r1cete!!! :(

  18. #18
    Guest
    ODOREX !!! Това ще ви помогне за потните ръце. Потърсете с търсачката!

  19. #19
    Темата е стара!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си