.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    KpucuTy`
    Guest

    Romantichna vecherq na sveshti

    Zdraveite horica. Iskam malko help
    Moqt priqtel po princip e dosta romantichen za razlika ot men i sega sym reshila d mu napravq nqkva iznenadka.Hodim ot 2 godini i toi mi e pravil mnogo takia raoti i mislq che sea e moi, pyk i veche 3 meseca e v kazarmata i mn hubu shte mu doide Kupih mn qki sveshti i do tuk poveche idei za natam nqmam...i za tova se obryshtam kym vas za ideiki sprqmo hranata, muzikata obastanovkta izobshto..
    Nqdav se da mi pomognete zashtoto ne sym nikak romantichna pyk mn iskam da go iznenadam \/

  2. #2
    simpati4noto
    Guest

    Re: Romantichna vecherq na sveshti

    mmmmmmmm temata mi haresva mn obi4am da dekoriram razni ne6ta taa po vaprosa moje da slosjish na masata tezi sve6ti i okolo neq da kupi6 mn hubava dalga pokrivka da porasi6 poda s lista ot rozi da ima mn rasteniq v staqta i edna aromatna kle4ka svetlinata da e malko priglu6ena muzikata da e bavna i romanti4na naprimer selin dion witni huston daje i na britney spears-born to make you happy divana i legloto da e s mnogo meki4ki vazglavni4ki ti da si udobno oble4ena da ima vino ili 6ampansko na masata leki predqstiq i za desert 6okolad-te4en i s koledniq duh koito se nosi po ulicite 6te e strahotno nadqvam se da sum pomognala ni6to 4e sum na 13 godini se nadqvam saveta mi da e polezen uspeh :-({|= ::: =D>

  3. #3
    simpati4noto
    Guest

    Re: Romantichna vecherq na sveshti

    mmmmmmmm temata mi haresva mn obi4am da dekoriram razni ne6ta taa po vaprosa moje da slosjish na masata tezi sve6ti i okolo neq da kupi6 mn hubava dalga pokrivka da porasi6 poda s lista ot rozi da ima mn rasteniq v staqta i edna aromatna kle4ka svetlinata da e malko priglu6ena muzikata da e bavna i romanti4na naprimer selin dion witni huston daje i na britney spears-born to make you happy divana i legloto da e s mnogo meki4ki vazglavni4ki ti da si udobno oble4ena da ima vino ili 6ampansko na masata leki predqstiq i za desert 6okolad-te4en i s koledniq duh koito se nosi po ulicite 6te e strahotno nadqvam se da sum pomognala ni6to 4e sum na 13 godini se nadqvam saveta mi da e polezen uspeh =D>

  4. #4
    amazonkata
    Guest
    izberi lubimata mu hrana i romanti4na muzika(ako haresva takava)

  5. #5
    `KpucuTy`
    Guest
    Ideikata e mn hubava, mersi mnogo
    Pyk tova za liubimata mu hrana malko ne stava zashtoto tova koeto nai si obicha da qde neshto mai ne se vpisva v obstanovkata, zashtoto sa nqkvi takia bash mandgi i za tova si nqmam na ideq kvo moga da napraq ili zema za qde, aide deserta e ok osobeno techniq shokolad shte moje i da se izpolzva ne samo kato desert a i sled tova kato....
    Mersi za ideikite nadqvam se i oshte nqkoi da predloji neshto i veche da zemam ot tuk ot tam po neshtichko

  6. #6
    Guest
    nqma za6to radvam se 4e pomognah

  7. #7

    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    София
    Мнения
    29
    Смятам че няма чак такова голямо значение каква ще е храната или музиката , а милия жест който ше направиш за него! Той ще го оцени дори и да не е всичко като по филмите...

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    В неговите сънища!!!
    Мнения
    355
    m da vidim...znachi:
    moje i da propysnete vecherqta...primerno...da napravish taka===posipvash vyrhy legloto listenca ot rozi...sled tova prigotvqsh otpyskashta vana s mnogo sveshti okilo neq(probvala sym go ) ...ta vkarvash go vyv vanata..malko predi da izleze ot neq...otiovash v staqta obl;ichash neshty po taka...malko pytechka ot shokoladovi bonboncheta vodqt do legloto na koeto go chakash ti...gotova za.... oblechena primerno s prozrachna nsohtnichka ili neshty takova...i tova stava kato ideika... (samo da kaja-probvala sym go) i opredeleno nqmashe ....seshtash se a da prpysnah-mojesh da pysnesh nqkakva myzika-neshty romantichno...nqkoq balada...dano sym pomognala pone malky
    Не е лошо да се влюбиш...лошо е ако не го признаеш!!!

  9. #9
    kpucuTo`
    Guest
    Emi tova za vanata e dobra ideq no v tqh nqma vana
    I sym reshila da byde vecherq no nai-golemiq mi problem mai ostana hranata, nishto ne mi idva na akyla koeto da e podhodqshto.
    Aide za dr raboti dolu gore mi stana qsno i za deserta no kakvo moga da napravq za qdene, neshto po leko no kakvo da e ?!?!?

  10. #10
    Добра идейка е това за вечерята на свещи. Храна-според мен нещо леко,зеленчуци,рибка, картофки или шоколад.Нещо сладко е задължително да има,каквото и да е. Музика-нещо бавно,романтично. Може джаз да избереш.
    Остава най-важното-любовта и прекрасното коледно настроение!
    To Be Good Is Not Good Enough,When You Dream Of Being Great!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си