.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14

Hybrid View

  1. #1
    Голям фен Аватара на KisskilleRcHe
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    В света на силния звук!
    Мнения
    512

    Самотен съм !!!

    Здравейте!!! Много се радвам, че има места като това, където можеш да споделиш всичко и да получиш отговор за всичко.... Та знчи.... Чувтсвам се много самотен.... Родителите ми вместо ппо време на празниците да са заедно, те само се карат..... Непрекъснато вкъще е един кошмар.... Нямам мик спокойствие... Вече не ми е приятно да се прибирам у дома. Или ще се карам аз с тях или те двамата ще се карат по между си, а най-накрая изкофялата ми баба ще развали всичко. Имам нужда от някой, с който да си поговоря, да го прегърна и да се отпусна на неговото рамо.... Искам да живея един спокоен живот, с нормално семейство и с една довойка до себеси... Но това може да се случи само в приказките в реалният свят това е невъзможно... Може да ви звучи глупаво, но съм много тъжен......
    Живея за да докажа, че съм достоен за Ада!!!
    В един свят на ненормални, ненормалните сме най-нормални!
    На света има две автомобилни марки - HONDA и всички останали !
    my skype : KisskilleRcHeTo

  2. #2
    Повече от фен Аватара на Crafter
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    445
    Пак любимите ми теми. Днес съм с температура, боли ме гърлото, счупих рамката на една картина,с която вече си играя три дни и сега това.
    Самотен си, добре. Разбирам(е), че не ти е леко, ама какво искаш да направиме ние?!
    He who runs with aggression walks with no dignity

  3. #3
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Разбирам те, и аз съм се чувствала така,но не трябва в никакъв случай да се отчайваш, че едва ли не няма да намериш човек, който ще те разбира.Просто търси това момиче.А за вашите....Не е ли най-добре да поговориш с тях и да ти помолиш точно на празниците да не се карат?

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    314
    Мноооооого мило Crafter След като не смяташ, че можеш да направиш нещо по въпроса или пък въпроса ти е неприятен задмини го ... надали той е очаквал такава помощ ! Глупаво е ... !
    А по темата : Прекалено много се филмираш според мен, нещата не са непоправими, може да е кошмарно, но не само заради теб ! Не си единствения с такова семейство! Има някои дори с по-лошо положение и от твоето ... вместо като момче да се постараеш да им помогнеш с каквото можеш в разрешаването на личния ви проблем, ти пишеш във форум! Мястото където наистина би могъл да получиш подкрепа не е в този форум, а при приятелите ти, които ще те насърчават и ще ти помогнат докато с родителите ти опитвате да оправите този проблем, който има ... самосъжалението не помага на никой да ти кажа и тъгата също ... така че се стегни и направи каквото можеш
    And I don`t want to but I will if I`ve got to ...

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Friend_witH_Benefit
    Мноооооого мило Crafter След като не смяташ, че можеш да направиш нещо по въпроса или пък въпроса ти е неприятен задмини го ... надали той е очаквал такава помощ ! Глупаво е ... !
    Момичето ме е изпреварило .... Ем човек не се прибирай у вас е. И аз имах един такъв период и не се прибирах в къщи. Вечерите спах у различни приятели наобяд само се прибирах докато я няма майка ми изкъпвах се, преобличах се и пак излизах... И така докато не се поуспокоиха нещата. Важното е да имаш приятели, дори един е достатъчен, важното е да е истински, да сте честни един към друг и да си споделяте всичко, приятелството ви да е мн силно... така ще ти е по-леко, а ако искаш да имаш момиче, което да те обича и което да бъде твоя прозорец за въздух, просто бъди себе си, бъди мил и справедлив човек, живота винаги се отплаща ( тва го казвам от опит ) и твоята награда няма да закъснее
    Skype: Lambo_Rambo

  6. #6
    Повече от фен Аватара на Crafter
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    445
    В отговор на моито фенове ще си позволя един пример.

    Човекът алфа е нормално същество. Той притежава чифт ръце, чифт крака. Има си две очи, нос, уста - всичко. Сега човекът алфа е изправен пред проблем. Той е психически стабилен и притежава умствената нагласа да се справи със създалите се обстоятелства, без външна намеса.
    Човекът омега също е нормално човешко същество. Той също притежава всички белези присъщи на хомосапиенс и също има проблем. Човекът омега, обаче е лабилен и поддатлив на самосъжаление и отчаяние. Неговия подход към разрешаването на дадена ситуация е пасивен. Той е склонен да вика неволята, отколкото да запретне ръкави и да се справи сам.

    И тъй...

    Човекът алфа отива при своите приятели, намира сила, усмихва се и казва:
    Имам проблеми, но ще се справя. При вас как е?

    Човекът омега отива при своите приятели и изревава, като животно на заколение:
    Ужас! Светът е към своя край и на мен ми е супер зле. К'во да правя...

    На вас, мои добродушковци, пожелавам по един омега приятел, за да ви радва и споделя, докато свят светува.
    На теб, младежо, искам да ти кажа, че проблеми е имало, има и винаги ще има. Сега се запитай алфа ли си или омега.
    He who runs with aggression walks with no dignity

  7. #7
    Хахахахах ти човек ли си? Защото ако си знаеш, че е нормално да се случва така, че да се отчаяш от живота... А приказката за неволята знаеш ли я? Всеки човек когато наистина стане достатъчно отчаян винаги събира сили да се изправи.... А мерси за пожеланието и аз съм бил омега, но точно общуването с алфи ме е направило Алфа с главно А, и ще съм щастлив и аз да помогна на един такъв човек... И не се опитвай да ми докажеш правотата си със сложни примери и думи... аз съм умен и схватлив човек, и по просто да го беше казал пак щях да те разбера....
    Skype: Lambo_Rambo

  8. #8
    Мега фен Аватара на bungle
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    при чичо Страх
    Мнения
    4 247
    Crafter,много добре го каза.

    С хленчене нищо не се постига...
    I am the lover in your bed and i control you
    I am the sex that you provide and i control you
    I am the hate you try to hide and i control you
    I take you where you want to go
    I give you all you need to know
    I drag you down i use you up

  9. #9
    Guest
    vij sq bratle... predi vreme i moite roditeli se karaha... doide vreme i se razdeliha.. ot 5 godini sum pri ba6ta mi... maika jivee pri nqkuv katil.. hodq pri neq nali obi4kam si q takuv ne me lishavat ot ni6to.. karaha se mnogo.. bashta mi i e posqgal tq hodishe pri drug az tva ne go tarpqh seshtash se.. jivota e gaden e bratle ama kvo da se pravivvv

  10. #10
    TheKiFFla
    Guest
    Еми човек и аз съм така...с най-близките ми приятели почти не се чувам, с останалите почти не искам да се чувам, девойките са кът, поне да имаше даскало/работа че да се разсейвам...Мразя ги тия празници! По тва време човек се чувства най-самотен...Нова година вероятно ще се посреща вкъщи, с компа и каса бира...Е, надявам се поне да не ми спре нета...ае наздраве

  11. #11
    Повече от фен Аватара на Crafter
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    445
    Lambo

    Казвам че с подхода "всичко ще се оправи, мама" нищо няма да стане. Хващате го този човек, удряте го в земята и го зашлевявате със суровата и болезнена истина. Посло всичко зависи от него.
    Не съм подлагал умствените ти възможности под съмнение или критика - напротив. Аз съм саркастичен и гаден и всеки ден се отчайвам от живота, но не си позволявам да се срутя тотално и да кажа "повече не мога". Понякога в тази възрастова граница, това отчаяние е само една крачка разстояние от първа страница във вестника гласяща:
    Шестнадесет годишен направи опит за полет без парашут от 12ти етаж.
    He who runs with aggression walks with no dignity

  12. #12
    Точно това срутване е най-важно тогава ти прищраква и започваш да се издигаш, защото просто няма накъде повече да паднеш..... Без да се срутиш не става..... А за самоубииците - който се срути и няма повече сили да издигне живота си... да са самоубива щом се е отказал от живота и живота ще се откаже от него....
    Skype: Lambo_Rambo

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    314
    Crafter никой не е казал, че трябва да седи и да хленчи, ами просто че така или иначе вече е стигнал до критичната точка на отчаянието и вече това дали ще му обесняваш да не хленчи или не няма да помогне ... И да ти кажа, хубаво е човек да е твърд като теб по характер, но твърдите хора трябва да знаят и кога да се размекнат ... ако не заради някой от тука в тоя форум то поне като някой твой близък приятел ти поиска помощ ?! Пак ли ще се държиш така или ще му влезеш в положението ?! Виж ако наистина не можеш да влезеш на някой в положението, по-добре си трай, защото по-добре да си мълчиш, отколкото да говориш така ......... А относно темата пак ... приятелите са най-важното в момента, пак ти повтарям ! Търси помощ при тях по какъвто и начин да е ... и забравих по-рано да пиша за момичето ... не става да щракнеш с пръсти и да имаш момиче ... постарай се да впечатлиш някое, което си си намеркал, не може да бездействаш ! Всичко по реда си Успех от мееееееен :P
    And I don`t want to but I will if I`ve got to ...

  14. #14
    nali znae6 vsqko zlo za dobro.Sled vsi4ko lo6o i idva ne6to hubavo.I na men postoqno mi se slu4vaha lo6i ne6ta no nakraq doide i hubavoto i dobroto i az ne vqrvah kato teb no nakraq povqrvah 4e ima hubavi ne6ta na toq svqt.NE PADAI DUHOM gledai napred i uspeh

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си