.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    DSS
    Guest

    Помогнете ми моля ви, незнам както да правя !?

    Значи:
    Харесвам едно моми4е от моя клас. Но незнам какво точно да правя за да и кажа че я харесвам и незнам как точно да и разкрия чувствата си . Не намирам думи . Незнам какво да прая
    Моля помогнете !

  2. #2
    Guest
    Най-лесния и правилния начин е да събереш цялата си смелост да отидеш при нея и да й кажеш Или пък първо я покани да излезете на кафе и всичко ще си дойде от самосебе си

  3. #3
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Еми ти, за да искаш да й го кажеш си длъжен да намериш думи.Така че...заставаш срещу нея и й казваш, че я харесваш.

  4. #4
    Офф тва са пълни глупости... постави се на нейно място... някъв идва и ти казва че те харесва... какво ще направиш? Нищо мн ясно.... Значи първо трябва да и грабнеш вниманието, да и направиш добро впечатление задължително... трябва да си говориш повече с нея... кратки неангажиращи разговорчета.... и чак тогава я каниш на кафе... ако усетиш че стават нещата даваш направо както ти казаха, ако не - не......... Ама да отидеш ей така да и изтърсиш че я харесваш.... няма да стане 100%.... успех
    Skype: Lambo_Rambo

  5. #5
    Голям фен Аватара на KisskilleRcHe
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    В света на силния звук!
    Мнения
    512
    Отиваш при нея... Казваш и : '' Харесвам те '' и това е... Няма нищо повече!!!
    Живея за да докажа, че съм достоен за Ада!!!
    В един свят на ненормални, ненормалните сме най-нормални!
    На света има две автомобилни марки - HONDA и всички останали !
    my skype : KisskilleRcHeTo

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    314
    Цитирай Първоначално написано от Lambo
    Офф тва са пълни глупости... постави се на нейно място... някъв идва и ти казва че те харесва... какво ще направиш? Нищо мн ясно.... Значи първо трябва да и грабнеш вниманието, да и направиш добро впечатление задължително... трябва да си говориш повече с нея... кратки неангажиращи разговорчета.... и чак тогава я каниш на кафе... ако усетиш че стават нещата даваш направо както ти казаха, ако не - не......... Ама да отидеш ей така да и изтърсиш че я харесваш.... няма да стане 100%.... успех
    Тотално съгласна Ако някой който дори не ми е показал по някакъв начин, че ме харесва и не съм й предполагала че може да ме харесва дойде и ми изтъпанчи, че ме харесва, може би ще го погледна с една от тъпичките ми физиономий и ще му кажа "трябва да тръгвам" ... така че както се казва "опипай почвата " Може да забележиш дали тя те харесва или не от най-обикновенните разговори, така че не е лошо първо с тях да почнеш
    And I don`t want to but I will if I`ve got to ...

  7. #7

    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    София
    Мнения
    29
    Ясно е че така ще бъде супер трудно и скунфузно... Не си ли обмислял идеята с sms да и го кажеш... Шит е , но е най-лесния начин

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    314
    sugar_nadia е то с смс може да е най-лесния начин ама е и един от най-тъпите ... това е страхлива постъпка още повече от страна на момче! Не се заблуждавайте с тия смс-и ..........
    А за темата, аз вече си дадох мнението
    And I don`t want to but I will if I`ve got to ...

  9. #9
    Prosto tova koeto 4ustva6 i go kaji to ot vutre 6te ti doide nqma ot kakvo da se pretissnqva6 6tom ne si opital ot opit glava ne boli moje i da spe4eli6 uspeh

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си