.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1

    vapros kam mom4eta!

    kakvo mislite za sex sas nqkvo momi4e mnogo po-golqmo ot vas,pone s 10 godini? imal li nqkoj ot vas podobna vrazka?
    стига приказки!

  2. #2

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    In The Middle Of NoWhere
    Мнения
    97

    Re: vapros kam mom4eta!

    Цитирай Първоначално написано от nar
    ,pone s 10 godini? imal li nqkoj ot vas podobna vrazka?
    Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeee...................!!!
    2PAC forever in our hearts! Just keep this legend alive!!!
    THUG LIFE
    Until The End Of Time
    Just Me Against The World
    "....What's next, I don't know and I don't care
    One things fo' sho', tommorrow I won't be here...."

  3. #3
    Guest

    Re: vapros kam mom4eta!

    Цитирай Първоначално написано от nar
    kakvo mislite za sex sas nqkvo momi4e mnogo po-golqmo ot vas,pone s 10 godini? imal li nqkoj ot vas podobna vrazka?
    He!

  4. #4
    Ми принципно, според мен няма нищо лошо в това, да те хване някоя 27-28 годишна кака и да те отрака
    Да знаеш как да печелиш е първата стъпка, но освен това трябва да знаеш и как да извличаш полза от победите.
    Правила на Форума http://www.teenproblem.net/f/pravila.html

  5. #5
    FoLLOWHIM
    Guest
    Ti luda li si?

  6. #6
    znam,izglezhda malko strano,no ponezhe vidqh dosta podobni vrazki,zna4i vse pak gi ima.i mnogo mi interesno za mom4eta,za kakvo gi trqbva tova?
    стига приказки!

  7. #7
    Аз съм го правил с 3 години по-голяма от мен и беше супер , но чак за 10 незнам.А и ми звучи супер странно... аз както съм на 17 с някоя на 27.Доста голяма разлика.... Може би ще има на какво да ме научи

  8. #8
    Аз ходя с едно момиче вече година и половина две години по-голяма от мен и съм ходил с три по-голяма. Имам един приятел, който ходи с едно момиче набор `78, а той е `85. Мн. зависи от двойката, иначе защо не.

  9. #9
    Mincho Praznikov
    Guest
    По принцип пълната полова зрялост на една жена настъпва към 26 - 28 год. Тогава жената е напълно наясно със желанията си, фантазиите си, ерогенните си зони и прочие. Много добре знае как да накара един мъж да се чуства добре. Не да се чуди ама сега да го лапам ли да не го ли лапам. Да легна по гръб ли или да коленича... и така нататък. Тя просто знае абсолютно всичко. Та да правиш секс с жена на 26 - 28 е най-хубавото нещо на света. Уви обаче на пубери като вас такива работи се случват само в сънищата... :P

  10. #10
    ми.. аз съм правила секс с мом4е по-голямо от мен с 9 години...
    не съм това , което виждат очите ти , нито това за което мечтае сърцето ти.. Аз съм сълза от миналото Ти и мечта от бъдещето ти..

  11. #11
    Хвани си как да те отрака Аз съм ходил с 2 години по-възрастна от мен. И имаше ефект.

  12. #12
    Ami az bih kazal che kato zapochna da pravq sex zabravqm na kolko godini sym az pyk kakvo ostava za momicheto.A otnosno dali bih napravil mi za sega da bih no.Pyk za po natatak kogato da rechem stana na 30 i da go pravq s jena na 40 smqtam che e nqkak si poveche normalno otkolkoto nenormalno:}

  13. #13
    NeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeEEEEEEEEEEe................ .......

  14. #14
    Голям фен Аватара на Nekasa4a
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София кв. Лозенец /Ловеч "Попска Градинка"
    Мнения
    724
    na4i edin moi sau4enik hodi s kaka det e po golqma ot nego s 5 godin na4i nii sme 11 klas
    I don't thing ! I drink !!!
    Litex & Metal Rulz !!!

    Верни сме до Гроб!

  15. #15
    Guest
    Чак 10години едва ли въпреки че зависи от случая и от момичето. Според мен разликата не трябва да е повече от 5 години.

  16. #16
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    STARA ZAGORA
    Мнения
    239
    NE mislq che ima neshto losho ili pritesnitelno.To kato te "tresne" lubovta ne pita .Shto ad ne se vlubishv nqkoq 27-8 godishna da rechem.
    Нищо не може да бъде по-голямо от човешката глупост !!!

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2002
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    615
    Ami super e, zavisi obache ot vuzrasta... Ako si na 14-15, a tq na 24-25 stava, ama ako si na 25 i tq e na 35 ...........
    Звезди ли искаш да ти свалям... морски пясък да броя... Нима не чувстваш мила моя, че аз по ТЕБ горя!

  18. #18
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    бе, не знам за момчетата, ама аз не бих правила секс с някой 10 години по-малък от мене...То сега и няма как де - аз съм на 17-18, кво ще изнасилвам дечица във втори клас ли ?! Хихиххихи... Ама примерно, ако аз съм на 35, а той на 25 може. Ама по-рано е кофи, защотот тогава хората се развиват и по манталитет са доста, доста различни
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  19. #19
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от worldclass
    NE mislq che ima neshto losho ili pritesnitelno.To kato te "tresne" lubovta ne pita .Shto ad ne se vlubishv nqkoq 27-8 godishna da rechem.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си