.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1
    ReSearChing
    Guest

    Kak da izberem podhodqshtiq....(men only)

    Vyprosa mi e sledniq i e mnogo prost. Po kakvi kriterii izbirate kakyv prezervativ da si vzemete? Zashtoto kakto znaete ima razli4ni razmeri. I ne kazvaite, 4e ste probvali vsichki marki i modeli, zashtoto nikoi nqma da vi povqrva. Aide pishete i ne lyjete

  2. #2
    XXL черните са най-големите, но те не ти трябват, все пак не си с хобот :P
    най-добрата за мен за Durex Extra Save не са се късали никога при мен, а и удоволствието при тях си е същото, все едно си без презервативче

  3. #3
    На принципа на изпробването. Аз примерно повече Durex няма да си купувам. Три пъти ми се късат и нямам намерение да треперя повече с тях. Минах на LifeStyle и съм доволен. Няма грешка при тях.

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    STARA ZAGORA
    Мнения
    239
    LifeStyle
    nqma da ostanesh razocharovan
    Нищо не може да бъде по-голямо от човешката глупост !!!

  5. #5
    ReSearChing
    Guest
    Тцтцтц само 4-ма човека ли използваме презервативи Ужас за българската нация. Благодаря за мненията Ви, очаквайте в скоро време и наградите си по куриер

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Sofia / София
    Мнения
    1 478
    az sum na LifeStyle
    : AMG Corporation ::

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Аз използвам Durex Ultimate Feeling. Не са лоши.

  8. #8
    predpo4itam da pravq seks be prezervativ.... ama ako se naloji da e s kaput , polzvam Sportex..
    не съм това , което виждат очите ти , нито това за което мечтае сърцето ти.. Аз съм сълза от миналото Ти и мечта от бъдещето ти..

  9. #9
    Guest
    No`1 edno bez kolturen Durex Extra Save

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от eScaPisT
    predpo4itam da pravq seks be prezervativ.... ama ako se naloji da e s kaput , polzvam Sportex..
    I az sam na toq princip, ama polzvam Beneton
    PopFolk Rules Baby!

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    В СьРчИцеТо На Fuelman :P {}
    Мнения
    311
    amI Nai-qki4ki sa Durex Extra Save aMm moje i durex Sanslation(ne sam sigurna dali to4no taka se pi6eha) :P lqlqlq

    He e Ba}|{Ho DaJlu Me MpA3u|_|_| iJli Obu4a6 -Ba}|{HoTo e 4e u B DBaTa CJlu4e9| Cu MuCJlu6 3a MeHe!{}:P

  12. #12
    Mm MnoGo qsNo 4e DuRex extra save .... :P
    Bez myka ochite ne plachat. Bez oblak dyjd ne vali! Samo iskrenno koito obichat mogat da ronqt sylzi!

  13. #13
    pepi__
    Guest
    znai pi6at se SENSITIVE / t.e za po golqma 4ustwitesnost/ ina4e BEZ prezervativ RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ.. a ina4e nqma zna4enie kakwi... wsi4ki sa mi ednakwi..

  14. #14

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    63
    бенеттон- шоколад

  15. #15
    LifeStyles
    Ако някоя нощ голям пълен старец скочи през твоя прозорец, сграбчи те и те сложи в чувал, не се притеснявай - казах на Дядо Коледа че имам нужда от теб! :P

  16. #16
    TheBigSpammer
    Guest
    LELELEELELEELELELELELE
    Ne e vajno kakyv ti e prezervativa a kakva putka chukash ...... razberete go nai nakraq

  17. #17
    ami az poprincip predpo4itam bez kondom4eta , amaaa....kato e nalojitelnooo ...... LifeStyle ili direx..... no 4ist i naturalen e nai got xa xa xa ax

  18. #18
    T-Bone
    Guest
    Lifestyle rulzzzzzzzz

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си