.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 34 от общо 34

Тема: Kak da se promenq?

  1. #26
    Цитирай Първоначално написано от zaio_baio
    mi vij sega az sam na 16,ti nz na kolko si.i moite suu4eni4ki se grimirat to pove4eto momi4eta go pravaqt,ama prosto ne obi4am i si slagam samo glanc i spirala.to si zavisi ot tebe ot kade 6e po4ne6 i kakvo 6e pravi6.seki moje da se grimira samo trqbva da se haresva6


    НИКОЙ НЕ УМИРА ДЕВСТВЕН,ЖИВОТА ВСЕКИ ПРЕЕБАВА!!!!

  2. #27
    Супер фен Аватара на radito
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 517
    защо пък трябва да гледаш от другите и ти да си съсипваш кожата още от сега!аз също не се гримирам.е слагам спиралка и от време на време ружче!като бях по-малка 6,7 клас za дисkо редовно слагах и сенки.ама ми дойде акъла в главата.вече не използвам такива работи.мноооооооооооого рядко.естественото си е естествено!
    Let The BEAT Control Your Body

  3. #28
    Супер фен Аватара на ELiTyYy
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Русе
    Мнения
    1 799
    Цитирай Първоначално написано от Lorraine
    Цитирай Първоначално написано от sladurana2319
    Ne e nyjno da se grimirvash za da si krasiva....pove4eto mom4eta....ne, bih kazala maje...zashtoto mom4etata ot 10 do 20 godini sa...nqkak dosta tapichki da kaja...ta pove4eto maje haresvat estestveni momi4eta....az li4no si slagam samo spirala i 4ervilo ni6to pove4e....i vsi4ki me haresvat..az sashto...a i ako iskash nqkoi da te haresva...trqbva parvo ti da se haresash takava kakvato si .....az...bez da se hvalq no i bez grim sam mnogo krasivo momi4e.....i sam naistina moje bi edno ot nai haresvanite momi4eta v gimnaziqta v koqto y4a a sam edva 8 klas....ne ti trqbva grim za da si krasiva tva emoito mnenie pa veche kakto si re6i6 ti )
    да а аз съм принцеса Анастасия

  4. #29

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    1 159
    Цитирай Първоначално написано от sladkata_mucunka
    Аз сега съм 7ми клас и си слагам малко спирала, фдт и гланц (леко цветен тфа е ... ама сега като прочетох темата от утре почвам да си слагам и молив - черен
    аз седми клас го карах само на коректор спирала гланц и зелен молив някъде от средата на 7 клас започнах да си слагам сега към това добавих минерална пудра от която си слагам по малко,а отдолу коректор ако ми е излязла гадна пъпка..
    ама момичета замислете се,че тези фдт са направени за жени над 25 години!!!Запушват порите,а вие сте точно във възраст ,в която кожата трябва да диша!
    Според мен за тази възраст най-подходящо е коректор(има и течни)или минерална пудра,която не запушва порите и може да издържа под вода до 90 минути!

  5. #30
    И аз започнах с черния молив, после минах на половин тубичка очна линия на ден, след това минах на съвсем малко очна линия и розов руж, докъто не стигнах до сегашната ситуация - очната линия продължава да си седи, кафяв руж и бонбонено розови устни + всичките му фон дьо тени, основи etc etc и си харча абс вссички пари за гримове
    The music is loud
    The kids are so young
    All over the world
    They wanna have fun
    The music is so loud
    It drowns out the talk
    All over the world
    Just give us more rokk

  6. #31
    Не се променяй насила. Изчакай. Грима не те прави нито по- готина, нито п- голяма. Бъди каквато си. Това е най- хубавото нещо.


    Samo napred, lutko lepa
    cekaju te putovanja
    ja sam tvoja avantura
    a ti moja tiha patnja...

  7. #32
    добре..кой я изкопа тая тема от 2006та?!

  8. #33
    Оу.. аз дори не съм видяла.. Е, нищо, де.. никога не е късно за съвет..


    Samo napred, lutko lepa
    cekaju te putovanja
    ja sam tvoja avantura
    a ti moja tiha patnja...

  9. #34
    Супер фен Аватара на KadifWerewolf
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Я сом ут село!
    Мнения
    1 025
    slagai si samo spirala - ne e mnogo, no opredeleno promenq.. kazvam ti go kato mom4e, vijda se promqna.. ne znam dali slagat dr, no opredeleno spirala ima
    Аре си одиме! НА СЕЛО!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си