.
Отговор в тема
Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 51
  1. #26
    Голям фен Аватара на rali4ka91
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    София
    Мнения
    837
    Това беше модата преди 2 години и на мен лично не ми харесва.А и ти искаш от черното да стане мн светли русо, освен да си изгориш косата др не мисля че ще постигнеш

  2. #27
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    България
    Мнения
    235
    Мисля , че няма да ти е много лесно да направиш черна коса на толкова светло руси кичури!Но според мен ще е по-добре да си остане само черна , защото това е много готино(да ти е черна косата), малко са хората , които има черна коса(естествена).Остави си я черна , русото някак на се връзва!!!!

  3. #28
    недей
    Life sux but just keep smiling

  4. #29
    ne sum 4ela otgovorite no na 4erna kosa stoqt mn qko rusi krai6ta...samo krai6ta ina4e e grozno...

  5. #30
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    306
    po-dobre nedei


    Even heaven is hell without you

  6. #31

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    в мечтите ти
    Мнения
    1 210
    Цитирай Първоначално написано от [chervenokoska
    ]Мисля, че е по-добре да не го правиш!
    И аз мисля така
    ...That we are sharing the same bed, we're not sharing the same dreams anymore...

  7. #32
    kakto ve4e po4ti vsi4ki kazaha - 6te izglejda cigansko

  8. #33
    miii ne mi se nravi mnn mn.po-dobre opitai s 4erveni
    Ne e neshtastno momicheto zagubilo lubovta na edin glupak,a e neshtasten glupakat izgubil posledniqt shans da stane chovek!

  9. #34
    Голям фен Аватара на tedinkata_
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    [ h ]
    Мнения
    744
    mislq 4e stava vapros za tova>>> ne vijdam zashto da e grozno!!!?? na men li4no mn mi xaresva i sashto iskam da znam kak taka xybavo sa izsvetleni ki4urite... stoi mn qko ako moje nqkoi da kaje neshto po vaprosa ?

  10. #35
    Guest
    mmm da taq koasa e qka aide verno kajete kak stava tva

  11. #36

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    sofia
    Мнения
    311
    tva s debelite rusi ki4uri na 4erna kosa verno li go misli6.izvinqvai,no 6te e egati ciganiqta

  12. #37
    SeXy^tRypKa
    Guest
    ve4e mi mina meraka spoko :P sq 6i sa praq rusa ama qko ruso malko po tymno ot bqlo ruso :P

  13. #38
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Навсякъде и по всяко време!
    Мнения
    1 548
    Цитирай Първоначално написано от SeXy^tRypKa
    ve4e mi mina meraka spoko :P sq 6i sa praq rusa ama qko ruso malko po tymno ot bqlo ruso :P
    Ако косата ти е изкуствено черна,тоест си я третирала за да стане черна,а не си е такава по принцип,ще има да мечтаеш за русоооо...

  14. #39
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    New York
    Мнения
    107
    ne si gi pravi otgore .. ina4e nqma da sedi mnogo hubavo...napravi si otdolu. az imah takiva i be6e mnogo qko =)




  15. #40
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    420
    Точно руси кичури на черната ти коса няма да отиват
    Бъди себе си-трудно е,но не и невъзможно!

  16. #41
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    DreamLand
    Мнения
    502
    Абе аз за да не пускам нова тема да попитам....дали ще е мн трудно от изкуствено черна коса(е боята малко е окапала де ) д се получи цвят карамел или капучино нео ей такова по светличко и някой ако знай с къв цвят би се получило

    Иначе по темата тва с черната коса с русите кучури малко кофти звучи на пръв поглед, но много зависи от самите кичури и точния цвят, ако е почти бял мисл е ще е добре, но ако и кичурите са качествено направени

  17. #42
    Guest
    Men puk stra6no mnogo me kefat snimkite na _MuMuTo_ i tedinkata..obojavam raz4upenite kosi..qko e da si ekstravaganten...
    i btw cigankite si pravqt oranjevi a ne rusi kosite !

  18. #43
    Guest
    po princip sam s kestenqva kosa , no sam q KANOSALA s 4eren cvqt.Shte e vazmojno li da postigna efekta na _MuMuTo_ s rusite ki4uri otvatre ?

  19. #44
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    New York
    Мнения
    107
    DA 6te mojesh mnogo qsno.
    mislq 4e 6te stane daje po lesno otkolkoto ako ti be6e boqdisana kosata s 4erno. samo 4e sama li misli6 da si gi pravi6 ili na salon. preporu4vam ti na salon da otide6, nedei expirentira sama. makar 4e moga da ti kaja kak i sama da si gi naprai6 s pomo6t na nqkoq priqtelka. ama tq trqa da ima opit s boqdisvane i kosa....ina4e nqa stane

  20. #45
    Guest
    v salon razbira se oba4e kosata mi e po-dalga i ot tvoqta..kolko kinta gore dolu 6te mi izleze?

  21. #46
    Аз бях гостът с горните два поста,защото все още не се бях регистрирала.Да наистина ,Мими ,би ли казала колко ще струва за коса под кръста , гъста при това (горе-долу). Имам и приятелка,която би се справила,може да споделиш и този вариант + каква боя да използвам (марка и цвят)
    Благодаря

  22. #47
    Guest

    SeXy^tRypKa

    Цитирай Първоначално написано от Undying
    Цитирай Първоначално написано от SeXy^tRypKa
    ve4e mi mina meraka spoko :P sq 6i sa praq rusa ama qko ruso malko po tymno ot bqlo ruso :P
    Ако косата ти е изкуствено черна,тоест си я третирала за да стане черна,а не си е такава по принцип,ще има да мечтаеш за русоооо...
    Nqma da si me4taq mi 6i sa napravq 6toto tq poprincip mi e svetlo kestenqva apak az si q kanosvam s 4erno i sega ot 3-4 meseca ne sam se kanosvala i tq po4va da pada ravnomerno a ne kato boqta i do lqtoto 6i izpada na cqlo i 6i sa napraq.To ako be6e boq .. prosto nqma6e smisal da si go pomislq az za tfa se kanosvam 6oto znam e ina4e nqma otyrvane ot tfa 4erno,,

  23. #48
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    560
    според мен трябва да си прикачиш първо кичури и евентуално ако ти лично се харесаш да се направиш сега колкото и да си казваме мнението тук най-важното все пак е ти дали ще се харесаш . аз лично не бих го възприела ... нооо .. ти си знаеш

  24. #49
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    972
    samo pro4etoh zaglavieto na temata i si kazah:"UJAS"
    Lubovta ni e kato vqtura.....Ne moga da q vidq,no moga da q po4ustvam...!!!!
    A walk to remember

  25. #50
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    SOFIA
    Мнения
    154
    Kato pro4etoh zaglavieto na temata si kazah "lele taq luda li e??? "NO p1k kato vidqh snimkite na _MuMuTo_ mn mi haresa pri4eskata=)
    LiFe iSn'T aBoUt FiNdInG yOuRsElF.
    LiFe iS aBoUt CrEaTiNg YoUrSeLf.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си