.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 51
  1. #1
    SeXy^tRypKa
    Guest

    4erna kosa na rusi ki4uri

    zdraveite zna4i kosata mi e 4erna i skoro mi hrumna da si napravq rusi ki4uri ama da sa po golemi i da ne sa mnogo ako se se6tate za kakvo vi govorq..Vie kakvo mislite kefqt li vi tezi pri4eski?Nqkoi ako moje da mi dade link s takiva pri4eski pls

  2. #2
    ако ти е черна(тъмна) косата с руси кичури седи ужасТно

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    589
    Цитирай Първоначално написано от Devil`s little sister
    ако ти е черна(тъмна) косата с руси кичури седи ужасТно
    права си

  4. #4
    Guest
    4erna kosa s rusi ki4uri-6te prili4a6 na ciganka (tova e li4noto mi mnenie) az mn haresvam 4erna kosa s beli ki4uri tui 4e nqma da e zle ako rusoto ti bude mn svetlo

  5. #5
    Guest
    da de az govorq za mnogo svetlo tuso napravo BQLO !

  6. #6
    SeXy^tRypKa
    Guest
    da de az govorq napravo za BQLO ruso ))

  7. #7

  8. #8
    Повече от фен Аватара на Komshiikata
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Във филма
    Мнения
    343
    Доста ще ти е трудно от черна да я направиш бяла (там кадето ще са кичорите не цялата ) Затова по-добре недей
    Мечта: Да карам "Мицубиши" (бяло,защото от червените ми става лошо по завоите), да имам много "$" в джоба, двора ми да е пълен с "пеперуди", в басейна ми да има "делфини", децата ми да имат големи "".

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    2 075
    отврат!
    Аз сЪм кУкЛиЧкаТа,кояТо нЕ моЖеш дА сВалИш!Аз сЪм пЕрФекТнаТа,с коЯт0 дрУгиТе Ще сРавНиШ! ТвоЯта МаЦка оТ мЕн тЕ пАзИ,щ0т оТ заВисТ в КраКаТа мИ лАзИ!

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    на най-обичания мъж в сърцето . . .
    Мнения
    1 603
    И аз исках кичури но също съм с черна коса и вече се отказах.... По-добре и ти недей.... Имам една позната която е с малко по-светла коса от мене и си беше направила едни по-дебели руси кичури и каквато е по-мургава си беше баш като циганка
    Извинете ме за правописа , но нямам нерви за тирета и запетайки

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    sofia
    Мнения
    790
    А защо към черната си коса не си ги добавиш теч толкова желани кичури?! Ако естествената ти коса трябва от черна бяла да стане, не ми се мисли самият ти косъм на какво ще заприлича

  12. #12
    Супер фен Аватара на maybelline
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    1 537
    Честно казано като видя момиче с черна коса и руси кичури малко ми напомня за циганките - е нали така си боядисват косите от 3-4 годишни хлапета,а и често се виждат такива.Зная че русото привлича хората,но по-добре е или цялата ти коса да е руса,или цялата да е черна или в някои случаи на тъмно руса коса да направиш светло руси кичури.Иначе руси кичури на черна коса просто стои...неестествено и малко грозно(не се обиждай).

  13. #13
    Мисля, че е по-добре да не го правиш!

  14. #14
    Отвратително седи! Ако толкова си решила на черната коса да си слагаш някакви кичури можеш да отидеш в някой фризьорски салон да ти прикрепят бели кичури (тънки) и като ти писнат да ги свалиш. Ама това беше модерно преди 2 години (поне не седеше лошо)...

  15. #15
    Черна коса с руси или бели кичури седи ужасно. Нищо лично, но ми изглежда доста циганско. Другото което е, щом косата ти е черна много трудно ще я изсветлиш. Ако толкова държиш на кичури си пиюрикачи изкуствени.
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    botevgrad
    Мнения
    732
    По-добре ги пропусни тия кичури.........

  17. #17
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    1 187
    Черна коса не се връзва с каквито и да било кичури според мен
    "Това,което не ме убива,ме прави по-силен"-Фридрих Ницше


  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    твоето легло=)
    Мнения
    1 191
    Ами зависи си все пак....Принципно ми е супер противно много тъмна коса и отгоре едни дебели,селски бяло-руси кичури.
    Стои страшно грозно(според мен,де).Според мен,ако косата ти е черна,ще е по-добре да си направиш някакви медни кичри-примерно в цвят "карамел" или светл "капучино",но тънки и преливащи се.
    Мисля,че ще стои доста по-естествено и интересно.

  19. #19
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от maybelline
    Честно казано като видя момиче с черна коса и руси кичури малко ми напомня за циганките - е нали така си боядисват косите от 3-4 годишни хлапета,а и често се виждат такива.Зная че русото привлича хората,но по-добре е или цялата ти коса да е руса,или цялата да е черна или в някои случаи на тъмно руса коса да направиш светло руси кичури.Иначе руси кичури на черна коса просто стои...неестествено и малко грозно(не се обиждай).

  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    575
    Mоля ти се недей да експериментираш така!Ще стане мн грозно-поне според мене.На мен не ми харесва на черна коса кичури-какъвто и цвят да са.

  21. #21

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    L'ombelico del mondo
    Мнения
    50
    По-добре недей да си правиш руси кичури, ще приличаш на циганче!!!

  22. #22
    гадна раота...

    МНОГО и нова музика влезте няма да съжалявате

  23. #23
    Еммм, верно по-добре недей, стои ужасно.

  24. #24
    Супер фен Аватара на GLeZoRanA
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    ®България...®
    Мнения
    2 863
    Цитирай Първоначално написано от Devil`s little sister
    ако ти е черна(тъмна) косата с руси кичури седи ужасТно
    Всъщност не седи чак толкова ужасно , обаче ако са тънки и качествено направени..

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    аре ве експерементираи ...кво ти пука ся ше мясъш малко циганка но карай ...ако толкова много даржиш на тея кичури (мно ми е чудно кво всички са се зарибили по тях) ,помисли за нещо от сорта на уранжево ,червено не точно русо .. и да са тънки а не някви дебели ..

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си