.
Затворена тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13

Тема: sram me e

  1. #1
    Guest

    sram me e

    zdraveite ne znam dali temata e za tuk,no problema e 4e izpitvam ne6to dosta ujasno.tova koeto mi e na men ne go pojelavam da se slu4i dori i na nai golemiqt mi vrag.az po princip sam momi4e na 16 godini ot grad varna kazvam se Aleksandra,vsi4ko mi e nared krasiva sam,umna,mom4etata me haresvat.ne hodq na plaj ot sram i mislq 4e nikoga nqma da imam polov akt i to zaradi ne6to,koeto e smen ot samoto mi rajdane.problema v men,4e az imam dve intimni 4asti,ne mislq 4e me razbrahte zatova 6te vi go kaja po-nakratko makar i da omiram ot sram,no nqma s koi da go spodelq,za6toto roditelite mi sa nadale4a,a ot priqtelite mi me e sram da go vorq za tova ne6to e po-nakratko-az sam hermafrodit,kolkoto i stranno da vi zvu4i tova vse pak e istina,temata ne e ebavka.celi 16 godini ve4e tarpq tova i iskam nai-nakraq da se sabudq ot tozi ko6mar zatova 6te vi pomolq ako nqkoi znae dali e vazmojno otstranqvaneto na majkiq polov organ kade ,kak stava procedurata i kolko struva.molq vi ne se ebavaite s men,za6toto za vas moje samo da e povod da se ebavate,no za men e edin golqm ko6mar.znam 4e tova se sre6ta mnogo rqdko pri horata,no dokolkoto znam e 4e maika mi ne se e pazila dobre s men i zatova se e polu4ilo taka.prosto kakto mi e putkata i otgore i ima izrastak prili4a6t na majki polov organ i me e mnogo sram ot tova,ta molq vi se kajete mi kade da otida ,za da mi go premahnat.za poreden pat 6te povtorq 4e temata NE E EBAVKA

  2. #2
    Дано не е ебавка... защото ако е ебавка се ебаваш със сички които са хермафродитни.
    Има си лек мисля.. Само трябва да се подложиш на операция.Несъм доктор неразбирам но според мен това е решениет.Съмнявам се, че няма да стане.
    Ако се подложиш на операция УСПЕХ
    Не искам богатства, не искам пари... А искам говедата с размазани глави.Не искам охрана, не искам кордон.. А искам ЦСКА ШАМПИОН

  3. #3
    Guest
    mersi,no vse pak znae6 li kolko struva gore-dolu tazi operaciq?

  4. #4
    нямам си идея .. не искам да те лъжа така че няма да ти кажа никаква сума.Ще потърся и ще кажа ако намеря
    Не искам богатства, не искам пари... А искам говедата с размазани глави.Не искам охрана, не искам кордон.. А искам ЦСКА ШАМПИОН

  5. #5
    Цветитооо
    Guest

    Re: sram me e

    Здравей мила Алекс.Когато прочетох темата ми стана много мъчно за теб.Не мога да си представя как се чувстваш още повече че няма с кой да обсъдиш проблемите си.Както сама споменаваш родителите ти са далеч от теб а пък се срамуваш да споделиш със своите приятели.Наистина ти съчувсвам.И се чудя как бих могла да ти бъда полезна.Обещавам ти че ще потърся информация единсвеното което сега ми идва наум е може би да се консултираш със пластичен хирург.Дано да има решение и за твоят специфичен проблем не бива да се срамуваш от това което си наистина е нещо рядко срещано но се надявям медицината да е достатъчно и да има лек и за теб.

  6. #6
    Guest
    iskam samo mnogo da vi blagodarq za razbiraniqta,misleh 4e 6te zapo4nete da se ebavate smen,no naprotiv vie se okazahte mnogo priqtni hora e samo moga da 4akam s veremeto da vidq kakvo 6te stane naistina mnogo iskam da se podloja na takava operaciq,a ako edin den mi se otvori edna takava vazmojnost se nujdaq edinstveno i samo ot va6ata podkrepa

  7. #7
    Аз вече приемам всичко за мен ебавки няма, но ако има ... защото аз мислех, че съм болен от левкимия и бях наистина подкрепен от форума и се оказа, че нямам затова сега е мой ред за започна да подкрепям
    Не искам богатства, не искам пари... А искам говедата с размазани глави.Не искам охрана, не искам кордон.. А искам ЦСКА ШАМПИОН

  8. #8
    е как родителите ти няма да знаят
    I’d give my all to have
    Just one more night with you
    I’d risk my life to feel
    Your body next to mine
    Cause I can’t go on
    Living in the memory of our song

  9. #9
    Guest
    abe roditelite mi znaqt,no kogato bqh malka te zaminaha v 4ujbina i prosto nqma kak da go obsadq s tqh kato ve4e po golqma

  10. #10
    ами тогава нз. Дано се оправят нещата
    I’d give my all to have
    Just one more night with you
    I’d risk my life to feel
    Your body next to mine
    Cause I can’t go on
    Living in the memory of our song

  11. #11
    Цветитооо
    Guest

    Re: sram me e

    Миличка бих ли могла по накакъв начин де се свържа с теб например да си оставиш скайп или адрес на електронната поща

  12. #12

    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    zimbabve
    Мнения
    64
    hey nqma ot kakvo da se sramuva6 ima6 problem koito se nalaga da se razre6i i na men mi stana mnogo mu4no kato razbrah kakvo izjivqva6...i az imam malka sestra s zdraven problem i znam kakvo e za tvoq problem sus sigurnost 6te ima re6enie...operaciqta nai veroqtno 6te e skupa no edva li e nevazmojna moje bi pomoli roditelite si da ti pomognat te 6te te razberat ti si tqhno dete vse pak pomoli gi kakto za finansova taka i za roditelska podkrepa ne se pritesnqvai ot ni6to...pojelavamti uspeh [-o<

  13. #13
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    т.11 от Правилника!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си