.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 25
  1. #1
    Guest

    Брекети :( :) :(

    Хора, скоро ще ми слагат брекети, че с тея зъби приличам на дявол. Въпроса ми е, като ги слагат, вадили ли са ви зъби ((((((((, че мн ме е страх от такива работи (((((((((. И съм чувала после, че боли първите дни...

  2. #2
    Em na men mi izvadiha 2 zuba i naistina kato ti gi slojat boli 2-3 dena ama posle minava az ve4e gi nosq 1godina i 3 meseca i sled o6e 3 meseca smqtam da gi maham makar 4e sviknah s tqh i ne gi 4yvstvam )

  3. #3
    Guest
    Аааааа, щом ще вадят зъби няма да ходя Не, сериозно мн ме е страх

  4. #4
    Повече от фен Аватара на mp3f
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    V hrastite otlqvo
    Мнения
    302
    ole ti zareji 4e 6a ti vadat zybi tva e nai-malkoto na men kato mi gi slojiha i ortodonta mi gi zategna adski i nemojeh da qm,umirah ot glavobolie oba4e edin syvet : trai babo za hubost


    Момиче съм ! ! !

  5. #5
    Супер фен Аватара на Sarabi
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    1 405
    Какво?Защо вадят зъби?Все пак нали човек си има определен брой зъби в устата,които трябва да си стоят там?!?Това е гадно.И какво-ще останеш с дупки?Ъъъъххх
    -Пол - казах аз,-можеш да пускаш лигите си по всеки килим в тази къща,ако искаш. Имаш позволението ми.
    -Бих предпочел да ги пускам върху теб-заяви Пол с екстравагантна широка усмивка.
    -Мръсен старец.
    (Джоан Харис - Петте четвъртини на портокала)

  6. #6
    Guest
    Ми...май вадят ако ти е малко мястото в устата (точно както при мен) и от това ти се кривят зъбите. И така да могат да се наместят кривите зъби. След около 15 дни трябва да ходим да ми слагат или поне да говорим. Уфффффф, изпитвам ужасен страх от зъболекари, особено ако ще ми вадят зъби. Тя лекарката (ортодонта) ми каза, че вече с тва апаратче дето се слага и сваля няма да стане понеже съм голяма за него и стрях да го нося. И ся си мисля да си го нося тва, а брекетите........оф нз Как мислите, има ли някакъв шанс да се оправят от тва апаратче (което се сваля и слага) ?

  7. #7

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    In Your Mind
    Мнения
    305
    Зъби вадят и когато са млечни, но не са се разклатили...
    На мен за това ми извадиха 2...
    I love you...

  8. #8
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Alerta
    Зъби вадят и когато са млечни, но не са се разклатили...
    На мен за това ми извадиха 2...
    незнам ама на брат ми му извадиха 2-та осми зъба иначе не нося брекети,нося апаратче обаче знам че в началото много ти стяга зъбите неможеш да отхапваш ама споко свиква се

  9. #9
    az_sum_ot4aqna
    Guest

    spoko

    spokoino,na dali si imal po krivi zubi ot moite.az oseh breketi i ne sa mi vadili zubi a i ne sum 4uvala na nqkoi da sa vadili do sega.kato ti gi slojat ne boli prosto zubite sa ti malko iztrupnali purvite 2 dni ne mojesh da qdesh tvardi neshta no psole ne gi useshtash daje do takava stepoen se svikva s tqh 4e nakraqq kato ti gi mahat shte iskash da si ostamnat na teb zavinagi.ne zabravqi 4e kato ti gi mahnat usmivkata ti shte e uslepitelna kakvato e moita sega.a i da kaja az gi nosih blizo godina i polovina 4ao i celuvki

  10. #10
    Guest
    Spoko,na men mi slojiha porzelanovi breketi predi 3 sedmici i veche vyobshte ne si useshtam.Boliha me zybite pyrvite 2 dni i nqmah jelanie da qm.Makar che oshte na sledvashtata sutrin(sled kato mi gi slojiha) qdoh prepecheni filiiki,domati,nadenichki za zakuska,t.e. dori pri po-tvyrdi hrani ne beshe bolkata za umirane..

  11. #11
    Guest
    zabravih da kaja nai-vajnoto-ne sa mi vadili zybi!

  12. #12
    Guest
    Щом стоматолог ги е препоръчал,следвай съвета му,със сигурноct знаят много повече от нас по въпроса.

  13. #13
    Guest
    Препоръчвам Ви консултация с д-р Мирослава Динкова (специалист-ортодонт).Телефон за контакти:02/9523006.Говоря от личен опит.Гарантирам Ви ,че ще останете доволни.

  14. #14
    Guest
    Ами, може би ще остана доволна, но не съм от София, а от Бургас. Ииии, можете ли да ми кажете при какви обстоятелства адят зъби, и при какви не? оффф, сори, че ви занимавам само, ама изпитвам ужасен страх от вадене на зъби [-o< и колко струват горе-долу? (знам, че са скъпички)

  15. #15
    Guest
    и аз ходя при Динкова и съм много доволен ,това че не си от София не е проблем,и аз не съм,обадете и се уговорете

  16. #16
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Аз не съм чувала да ти вадят зъби.

  17. #17
    Guest
    и аз също ходя при доктор Мирослава Динкова,наистина е голям специалист,не е проблем ако сте от провинцията-телефонът и е 02/9523006

  18. #18
    sexy>
    Guest
    И колко взима тази Мирослава Динкова?За нормални и за порцеланови брекети.

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Lost In Dying World
    Мнения
    510
    Една съучничка имаше и беше много доволна от резултата. Не знам да са и вадили зъби, но каза, че първите дни било кофти, но после свикнала! Тя беше с тях около година и зъбите и се оправиха. Бяха й все едно растат във венеца!

  20. #20
    Guest
    Taq dinkova mai vyobshte ne e dobra i nqma klienti,shtom kato SAMA si pravi reklava po teen forumi

  21. #21
    Guest
    Наистина Д-р Мирослава Динкова е много добър специалист в областта на ортодонтията(изправянето на зъби).Не си мислете,че тя сама се хвали по форумите.Посетете я и се убедете в резултата.Телефонът за връзка е 02/9523006.Отново ще ви кажа ,че говоря от личен опит.

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от koalka
    Аз не съм чувала да ти вадят зъби.

    Не се заяждам,но защо изобщо пишеш след като не знаеш за какво става дума?

    Да,може да ти вадят зъби.
    Всеки човек е различен,никой тук не може да ти каже дали и на теб ще ти вадят.Ако нямаш достатъчно място в устата ще се наложи,но това нещо го преценява зъболекараят,а не хора в тийн форум.

    Първите дни е отвратително,няма да можеш да се храниш,защото ще те болят зъбите.След това ще свикнеш и дори ще забравиш,че носиш брекети.

  23. #23
    Guest
    отидете при доктор Динкова

  24. #24
    [Тоя вапрос не е за тоя раздел
    NE moga da sym s EDNA kato sam bil v >600< sela

  25. #25
    Guest
    i az sam sas breketi izob6to ne sa mi pipali zubite samo mi sloji edno lepkavo v ustata za izrabotkata ama to e vkusno kato duvka e i posle mi gi slojiha izob6to ne boli spox

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си