.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20

Тема: Stegnato dupe ?

  1. #1
    asi{{}}
    Guest

    Stegnato dupe ?

    Hora pls kajete mi niakakvi uprajneniq za stegnato dupe.Az sega sam malko na dieta i me e strah 4e kato otslabna moje da mi se obezformi a az si go haresvam zakraglenko.A i moje i za stegnati gardi da mi kajete uprajneniq ako znaete zashtoto neiskam i te da se obesformiat.
    Tnx !

  2. #2
    Guest
    uprajnenie nomer edno za stegnato dupe sa klqkaniqta.daje i fitnes instruktorite 6e ti go kajat.tva upr e super za dupeto.taka 4e pravi klqkaniq vs den,da kajem po 60 klqkaniq na den no na po 3 serii po 20 za da ne se izmorqva6.sutrinta pravi edna seriq,posle o6te edna na obqd i posle ve4erta o6te edna.

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    457
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    uprajnenie nomer edno za stegnato dupe sa klqkaniqta.daje i fitnes instruktorite 6e ti go kajat.tva upr e super za dupeto.taka 4e pravi klqkaniq vs den,da kajem po 60 klqkaniq na den no na po 3 serii po 20 za da ne se izmorqva6.sutrinta pravi edna seriq,posle o6te edna na obqd i posle ve4erta o6te edna.
    istina \/

    skype: lucifer___

  4. #4

    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    София
    Мнения
    26
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    uprajnenie nomer edno za stegnato dupe sa klqkaniqta.daje i fitnes instruktorite 6e ti go kajat.tva upr e super za dupeto.taka 4e pravi klqkaniq vs den,da kajem po 60 klqkaniq na den no na po 3 serii po 20 za da ne se izmorqva6.sutrinta pravi edna seriq,posle o6te edna na obqd i posle ve4erta o6te edna.
    да ма то си има правила при кляканията за стягане на дупето
    например не трябва да клякаш до земята
    аз немога да ги правя щото ми пукат колената..мноо гадно

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    457
    Цитирай Първоначално написано от hiswtresx
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    uprajnenie nomer edno za stegnato dupe sa klqkaniqta.daje i fitnes instruktorite 6e ti go kajat.tva upr e super za dupeto.taka 4e pravi klqkaniq vs den,da kajem po 60 klqkaniq na den no na po 3 serii po 20 za da ne se izmorqva6.sutrinta pravi edna seriq,posle o6te edna na obqd i posle ve4erta o6te edna.
    да ма то си има правила при кляканията за стягане на дупето
    например не трябва да клякаш до земята
    аз немога да ги правя щото ми пукат колената..мноо гадно
    q kaji koi te izluga za tva ina4e si prav 4e ima pravila i pravilata sa razstoqnieto mejdy krakata da e pove4e ot ramenete na 4oveka i da se klqka dokato bedrata ne ti yprat prascite i trqbva prez cqloto veme grubnaka da ti e izpraven da ne se pregurbva6 i da gleda6 visoko ...primerno v ruba na tavana ako si do stenata i nqma da se izgurbva6 ina4e se klqka doduly...iza da ne pitate za6to 6te vi kaja za6toto ako ne klqkate dodolu 6te vi se natovarvat predimno bedrata te 6te vur6at cqlata rabota

    skype: lucifer___

  6. #6
    Guest
    mm.. drugo za dupeto, koeto znam e da legne6 po korem i da si vdigne6 ediniq krak i da zadurji6, kato posle razbira se i s drugiq taka. oba4e trqq kraka da e izpunat.

  7. #7
    аз знам един друг..
    значи заставаш на 4 крака (всеедно си прекалила алкохола) и почваш да вдигаш 1ния крак там колко 20тина пъти. после другия 20тина пъти и тъй

  8. #8
    Голям фен Аватара на christina_aguilera
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Burgas
    Мнения
    646
    Аз пък знам едно друго упражнение
    заставаш права и си подпираш ръцете на стол.После вдигаш единия крак назад колкото се може по-изпънат да е и повтаряш примерно..20 пъти.После и с другия по същия начин.
    За стягане на гърдите:вдигаш си ръцете на височината на раменете ти, сгъваш ги в лактите и правиш 2 пъти назад, после 2 пъти напред, нещо като пружинка да става
    skype: esperansa91

  9. #9
    За гърдите - лицеви опори.

  10. #10
    Мега фен Аватара на ThePainIsReaL
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    зад ей онова дърво ;)
    Мнения
    3 737
    Стегнато дупе ?
    Хм .. лежиш на земята по корем с изпънати напред ръце. И вдигаш краката с опънати колене назад , докато не се умориш . В началото на 10 ще си гроги , но с времето ще стигаш и до 50 мейби и ще имаш дупе за милиони

    .. I`m just a kid .. a kid in love ..

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    2 075
    Цитирай Първоначално написано от ThePainIsReaL
    Стегнато дупе ?
    Хм .. лежиш на земята по корем с изпънати напред ръце. И вдигаш краката с опънати колене назад , докато не се умориш . В началото на 10 ще си гроги , но с времето ще стигаш и до 50 мейби и ще имаш дупе за милиони
    тфа последното много добре го каза
    Аз сЪм кУкЛиЧкаТа,кояТо нЕ моЖеш дА сВалИш!Аз сЪм пЕрФекТнаТа,с коЯт0 дрУгиТе Ще сРавНиШ! ТвоЯта МаЦка оТ мЕн тЕ пАзИ,щ0т оТ заВисТ в КраКаТа мИ лАзИ!

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Точно зад теб ;)
    Мнения
    308
    Цитирай Първоначално написано от Lorraine
    Цитирай Първоначално написано от ThePainIsReaL
    Стегнато дупе ?
    Хм .. лежиш на земята по корем с изпънати напред ръце. И вдигаш краката с опънати колене назад , докато не се умориш . В началото на 10 ще си гроги , но с времето ще стигаш и до 50 мейби и ще имаш дупе за милиони
    тфа последното много добре го каза
    дамм...и аз съм съгласна тук а иначе може също и да ходиш да тичаш на ден по 30-40 мин по-добре ще е от час във фитнеса обещавам ти!от личен опит знам! и кляканията са мноооого ефикасни !

    Не се доверявай на блясъка в очите на някой,защото това може да е слънцето,прозиращо през кухата му тиква!

  13. #13

    Регистриран на
    Jan 2003
    Град
    Sofia
    Мнения
    26
    i az 6e probvam tiq yprajneniq!!!

  14. #14
    beep_88
    Guest
    на мен ми помогна само ходенето на фитнес =D> преди това съм пробвала къкви ли не упражнения но без резолтат

  15. #15
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    София
    Мнения
    227
    Цитирай Първоначално написано от beep_88
    на мен ми помогна само ходенето на фитнес =D> преди това съм пробвала къкви ли не упражнения но без резолтат
    Mi ne 4e se zaqjdam, ma spored mene mai ne si gi praila mn mn dobre, ama se 1 de
    Taa moito mnenie e, 4e klqkaneyo e dosta dobar na4in da si stegne6 dupeto, a za gardi spored menn licevite opori sa nai-dobrite, samo 4e ne sam siurna kolko trqa6e da se praat, mislq, 4e nqkade oklo 70, ma ne sam siurna, nqkoi ako znae da kaje pls

  16. #16
    Guest
    ima i oshte edno koeto spored mene nai mn ima efekt.. zna4i sqdash na zemqta po dupe opunati kraka napred i zapo4vash da si dvijish dupeto vse edno hodish po dupe.. to verno si e hodene.. purvo napred posle nazad.. az go pravq do ediniq krai na staqta napred i posle nazad do drugiq krai na staqta.. i posle si 4yvstvash mn stegnato dupeto.. ama krata ne trqbva da se ostavqt vyv vyzduha a po zemqta i opunati

  17. #17
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    София
    Мнения
    227
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    ima i oshte edno koeto spored mene nai mn ima efekt.. zna4i sqdash na zemqta po dupe opunati kraka napred i zapo4vash da si dvijish dupeto vse edno hodish po dupe.. to verno si e hodene.. purvo napred posle nazad.. az go pravq do ediniq krai na staqta napred i posle nazad do drugiq krai na staqta.. i posle si 4yvstvash mn stegnato dupeto.. ama krata ne trqbva da se ostavqt vyv vyzduha a po zemqta i opunati
    Ama tfa ne6to ima li efekt? I ima li nqkakfp vreme?

  18. #18
    Guest
    Mi neznam az si go pravq dokato ne se izmorq ili ne mi pisne .. vsqka ve4er taka)) ama e polezno ima efekt treniorkata mi go kaza

  19. #19
    Guest
    zna4i lqga6 na zamqta na edna strana i gorniq krak po4va6 da go vdiga6 i zadurja6 po nqkolko sekundi no trqbva da e izpraven,sled tova se obru6ta6 na dr-ta strana i po4va6 s drugiq.taka pravi6 sus vseki krak 15 povtoreniq po 2-3 serii

  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2003
    Мнения
    638
    Цитирай Първоначално написано от beep_88
    на мен ми помогна само ходенето на фитнес =D> преди това съм пробвала къкви ли не упражнения но без резолтат
    резОлтата е много важен..
    а ина4е както казаха другите , аз други упражнения не се сещам .. но клякането ми се вижда като най добрия вариант
    ОБИЧАМ БЪЛГАРИЯ!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си