.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1
    nov_v_zanaiata
    Guest

    Възможно ли е да забременее?

    Ситуацията е следната: спах с едно момиче. Тоест не правихме секс, а аз работих с пръсти само. Мисълта ми е следната, че 2 часа преди това се самозадоволих и изчистих всичко от себе си, но има ли шансове ако случайно е останала сперма по боксерките ми и тя се е търкала в тях да забременее?

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Приморско
    Мнения
    342
    Не според мене няма такава вероятност да забременее споко апак и случаино това да стане отива прави аборт и готово.Но все пак мисля че няма да е забременяла

  3. #3

    ...

    Hahahhahaha neeeee
    Ако беше сълза, щеше да си в очите ми, ако беше цвете щеше да си в ръцете ми, но ти си човек и се намираш в сърцето ми!

  4. #4
    nov_v_zanaiata
    Guest
    Мне, понеже знам че забременяването се осъществява м/у 11 и 16тия ден след като и дойде на жената, а на нея и дойде миналата седмица и стават някъде точно там бройката дни. А и освен това не знам дали е останало нещо от онова самозадоволяване. Знам ли дали е станало някъв обмен на телесни течности (или там както се казва).

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    sofiq
    Мнения
    108
    axax kolko lesno ti e, a? abort i gotovo, znae6 li kakvo 6te i kostva edin abort, i psihi4eska i fizi4eska travma...ei na4i ako vseki put tiq problemi se opravqha s aborti ... a ina4e za problema ne ne e stanalo ni6to 1000% sigurno, ne se panirai spoki4 No zanapred ako pravite seks zaduljitelno s prezervativ, ili ako 6te go pravite redovno neka si vzima protivoza4atu4ni tabletki, koito su6to ne sa mn polezni aide yspeh4eta i hubav den
    Най-доброто упражнение за сърцето е това да се наведеш и да повдигнеш някой!

  6. #6
    Не,няма да забременее.Спокойно!

  7. #7
    nov_v_zanaiata
    Guest
    Мерси много за ясните отговори, успокоихте ме много. А иначе и аз за аборта съм против - по-нататък може и бездетна да е, а не искам да и го причинявам това. Аз бях с презеврватив (но не се стигна до същински акт). По- ме притесняваше това което свърши преди това. Отново мерси много.

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Lost In Dying World
    Мнения
    510
    Определено не може да забременее.

  9. #9
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Абе, за пореден път се убеждавам, че тук някои хора са наистина леееко малоумни.Добре, как си мислиш, че това може да е станало въобще?И да питаш на всичкото отгоре.Някои родители години работят за деца.То да не мислиш, че става толкова лесно.Вземи прочети нещо по-добре.

  10. #10
    Guest
    Няма опасност,спи спокойно.

  11. #11
    Спокойно, няма защо да се притесняваш. То, ако ставаше така лесно...
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


  12. #12
    nov_v_zanaiata
    Guest
    Мерси много за успокоенията Радвам се че има хора, които да помагат.

  13. #13
    Не може да забременее от такова нещо,споко
    Живей с кеф,
    защото с кеф си направен !!!


  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    City of Providence,Brown university
    Мнения
    674
    Цитирай Първоначално написано от BloodSoul
    Определено не може да забременее.
    Няколко минути не си казахме нито дума.Само сърцата ни разговаряха.

    Alliance binds us..
    > Best song ever!

  15. #15
    Супер фен Аватара на LO6IQ
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    ...(='.'=) sex: може
    Мнения
    1 272
    Цитирай Първоначално написано от Miss_Diva
    Няма опасност,спи спокойно.

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    trqvna
    Мнения
    761
    да близначи ще са естествено че неможе ебе даже и да свършиш в момичето не е гаранция че ще забременее камоли ако по боксерките си имал

  17. #17
    Guest

    Re: Възможно ли е да забременее?

    Цитирай Първоначално написано от nov_v_zanaiata
    Ситуацията е следната: спах с едно момиче. Тоест не правихме секс, а аз работих с пръсти само. Мисълта ми е следната, че 2 часа преди това се самозадоволих и изчистих всичко от себе си, но има ли шансове ако случайно е останала сперма по боксерките ми и тя се е търкала в тях да забременее?
    .... досещате се нали? - БРЕМЕННА Е!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си