.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9

Тема: gnoina anglina :(

  1. #1
    gadnooo
    Guest

    gnoina anglina :(

    am imam gnoina angina dneska hodih pri li4nia predpisa mi antibiotik golqqqqm 5 na 5 santa i nqkwi drugi hap4eta ama piq gi ama bolkata e ujasna nqkoi znae li neshto da oblek4a bolkata

  2. #2
    off i az na 31.12 dignah 39 gradusa temp sutrinta hodih na lekar okaza se gnoina angina pih antibiotih hap4eta map4eta cqlata sedmica me bolq garloto , ma lelq mi koqto kato malka sqka godina se e razbolqvala kaza 4e sas soda za hlqb se mahal po barzo nalepa, t.e. slaga6 v malko hladka voda soda za hlqb i si pravvi6 gargara mn e gadno ma deistva i piii mn topli ne6ta i spi po mn taka pone nqma da 4uvstva6 bolkata
    f*ck off!

  3. #3
    Guest
    blagodarq

  4. #4
    Guest
    sushto ostanovih 4e nai dobre da qm po 1 pyt na den ama za 3te qdenia 6toto ina4e mn boli kato qm

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Veliko Tyrnovo
    Мнения
    504
    Здравей,
    и аз постоянно страдам от гнойна ангина и му намерих цаката, и после като споделих със мед. сестра на д-рката ми тя каза че така е лекувала я лекувала и при нейните синове. Та.. цаката му е да ядеш сладолед, нали самите сливици се подуват и по този начин със студеното оттокът намалява. На мен ми действаше болкоуспокояващо. И никакви горещи напитки защото... много боли.

  6. #6
    Guest
    twa seriozno li ili iskash da me ubiesh?

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Veliko Tyrnovo
    Мнения
    504
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    twa seriozno li ili iskash da me ubiesh?
    Казвам ти съвсем сериозно че от повече от 1 година така си лекувам ангината. Можеш даже да прочетеш в еди форум където пишат само майки на малки дечица и д авидиш че и те така лекуват гнойната ангина на много по-малки от теб деца.

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Veliko Tyrnovo
    Мнения
    504
    ако пък чак толкова не ми вярваш... ето ти сайта
    http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=156409.0

  9. #9
    Guest
    Az lqtoto imah gnoina angina i edinstvenoto neshto,koeto mi uspokoqvashe gyrloto beshe da piq topyl chai

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си