.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    636

    ПОМОООЩ - КРАКА

    Имам огромен проблем с обезкосмяването на краката ... явно кожата ми е много чувствителна и ако ги бръсна стават направо на рани и червени точки ... от епилатора пък ми се получиха ЧЕРНИ точки ( явно косъмчетата са изтънели и не могат да пробият кожата) ... получават се и подкожни косъмчета ... взех си студена кола маска, но се изнервих и я хвърлих ... КАКВО ДА ПРАВЯ ?? ... ще се побъркам вече ... идва лято, а не мога да сложа къси панталонки ... с лентички на Veet дали ще стане ? ... и как да се отърва от тия черни точкиии ... ( НЕ ИСКАМ ДА ХОДЯ НА КОЗМЕТИК ) ... моля ви помогнете ми .. ще се побъркам вече ...

  2. #2
    изчакай 1-2 седмица да порастнат и да пробият кожата няма как иначе да ги махнеш и след това най-добре с кола маска а относно червените точки те винаги се появавят след обезкосмяване просто защото кожата е раздразнена , измии си краката със студена вода и ги намажи с крем до другия ден ще са се оправили
    Perfekt Hair Perfekt body,perfekt lips, perfekt lie...

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    636
    Цитирай Първоначално написано от zlatnata_ribkaaa
    изчакай 1-2 седмица да порастнат и да пробият кожата няма как иначе да ги махнеш и след това най-добре с кола маска а относно червените точки те винаги се появавят след обезкосмяване просто защото кожата е раздразнена , измии си краката със студена вода и ги намажи с крем до другия ден ще са се оправили
    С лентичките на Veet дали ще стане ?

  4. #4
    Супер фен Аватара на DesireToFire
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 252
    След епилацията се слага специален крем против появата на такива подкожни косми. Може да си вземеш такъв на Вийт, досега съм нямала проблеми с него
    If ya don’t give a shit ya getcha’ hellyeah
    Throwin’ fists in the pit ya getcha’ hellyeah
    Think you’re fuckin’ with this well hell no.
    Balls, volume, strength getcha come on

  5. #5
    Супер фен Аватара на zoreto
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    2 342
    Цитирай Първоначално написано от darka1
    Цитирай Първоначално написано от zlatnata_ribkaaa
    изчакай 1-2 седмица да порастнат и да пробият кожата няма как иначе да ги махнеш и след това най-добре с кола маска а относно червените точки те винаги се появавят след обезкосмяване просто защото кожата е раздразнена , измии си краката със студена вода и ги намажи с крем до другия ден ще са се оправили
    С лентичките на Veet дали ще стане ?
    аз от лентичките на вийт не съм доволна прожвай с топла кола маска
    аз съм доволна от нея


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си