.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 31
  1. #1
    Guest

    облекло за дискотека?

    Ми значи на 19 години съм и ще ходя на дискотека днес или утре. Въпросът ми е с какво да съм облечен? Много искам да съм облечен с черен бизнес костюм, лъскави обувки, вратовръзка и т.н.
    Ще ме пусне ли фейс-контрола ако съм облечен официално? п.п. става въпрос за няква чалга дискотека

  2. #2
    [b]хахахахахахаха ми ти си знаеш как да се облечеш мноо е възбуждащо облеклото ти А за фейскомтрола - то в чалга клубовете няма..там всякакви

  3. #3
    Естествено, че няма да имаш проблем. Ти не си ли ходил по дискотеки!?
    „Има две неща: наука и предубеденост; науката създава познание, а предубедеността — невежество.“

  4. #4
    Ще ходиш в чалга дискотека с костюм? От къв зор бе брат?
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    botevgrad
    Мнения
    165
    леле ти не си в ред как ще ходиш така облечен на дискотека бре тфа да не е сватба
    По-добре облечи дънки и некаф блузон или суичер или от де да знам ама в никаф случай с КОСТюМ

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    575
    ХАхаха ти май се ебаваш а? Естествено че ще те пуснат ама на твое място не бих влизала ако сам облечена така

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Не хаби костюма за чалга мизерии

  8. #8
    Guest
    Определено ще го направя, дори и само заради шоуто

  9. #9

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    In my head
    Мнения
    123
    Хахаха, ще изглеждаш супер смешно. Той фейс контрола че ще те пусне, ще те пусне, ама баси...
    Абе, ти за пръв път ли отиваш на дискотека???

  10. #10
    Май повечето тийнчета не са ходили нито в БИАД, нито в ХЕЛП - там преобладават костюмарите ама айде кво да обяснявам. Да не говорим, че панталон, ризка/тениска и обувки е съвсем нормално облекло за каквата и да е дискотека.
    „Има две неща: наука и предубеденост; науката създава познание, а предубедеността — невежество.“

  11. #11
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Може и с костюм да отидеш, но дали ще ти е удобно, ако танцуваш?

  12. #12

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    pLd-Ty
    Мнения
    24
    Пич сички ще зяпат
    Ти пак си плакала,нали?! Не свивай устни от досада. Усмихвай се,когато те боли,понякога и щастието страда...

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930

    Re: облекло за дискотека?

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Ми значи на 19 години съм и ще ходя на дискотека днес или утре. Въпросът ми е с какво да съм облечен? Много искам да съм облечен с черен бизнес костюм, лъскави обувки, вратовръзка и т.н.
    Ще ме пусне ли фейс-контрола ако съм облечен официално? п.п. става въпрос за няква чалга дискотека
    на чалга дискотека се ходи гола ...
    т.е. голямо диколте ,къса пола , вазможно най-оскъдно ! а и наистина ззащо да си хабиш такъв хубав костюм за такъв бардак !

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    314
    Трябва да умееш да различаваш облеклата ... едно са спорт друго ежедневно трето за дискотека ... четвърто за ресторант или делова среща или въобще място, където може да идеш костюмиран ... едни свежарски дънки с някаква по-свободна ризка леко разкопчана, тип хавайка малко ама малко щото сега не е им е баш модата ... или пък спортно-елегатна блузка( за мъжка говоря! ) в по открояващ се цвят като зелено, жълто, оранжаво ... и едни спортни обувки или маратонки и ще си муцка Оправяш прическата ... обличаш готините дрешки и заминаваш Повярвай ми ... варианта който ти казвам е далеч по-добре от костюм
    And I don`t want to but I will if I`ve got to ...

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Friend_witH_Benefit
    маратонки
    Това децата сте големи идиоти. Как с маратонки на дискотека... пълна селяния. Май не разбирате, че много хора работят и след работа направо са в клуба и/или дискотеката и съответно не са преоблечени и са с по-официално облекло. Е това не може да го знаете, защото ходите на диско следобяд около 18 часа. За вас все още маратонки са голяма гъзария.
    „Има две неща: наука и предубеденост; науката създава познание, а предубедеността — невежество.“

  16. #16

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    In my head
    Мнения
    123
    Цитирай Първоначално написано от Пепи Пекторалиса
    Цитирай Първоначално написано от Friend_witH_Benefit
    маратонки
    Това децата сте големи идиоти. Как с маратонки на дискотека... пълна селяния. Май не разбирате, че много хора работят и след работа направо са в клуба и/или дискотеката и съответно не са преоблечени и са с по-официално облекло. Е това не може да го знаете, защото ходите на диско следобяд около 18 часа. За вас все още маратонки са голяма гъзария.
    Че кой работи до 12 часа през нощта?

  17. #17
    Супер фен Аватара на evil_lady_in_black
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    извън всякаква реалност
    Мнения
    1 057
    Ами можеш да съчетаеш нещо по-така , смисъл някаква туника с обикновени дънки и ботушки а може да сложиш за да си атрактивна диадема или панделка

  18. #18
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    314
    Цитирай Първоначално написано от Пепи Пекторалиса
    Цитирай Първоначално написано от Friend_witH_Benefit
    маратонки
    Това децата сте големи идиоти. Как с маратонки на дискотека... пълна селяния. Май не разбирате, че много хора работят и след работа направо са в клуба и/или дискотеката и съответно не са преоблечени и са с по-официално облекло. Е това не може да го знаете, защото ходите на диско следобяд около 18 часа. За вас все още маратонки са голяма гъзария.
    Моля?! Мисля, че преди маратонките написах и спортни обувки нали така ... аз давам мойто виждане по въпроса и също така не съдя по това дали работи и направо на дискотека, защото той не е представил нещата в този аспект ... а пък ти можеш да си правиш колкото искаш асоциаций ... маратонки лично аз нося само на тренировка или когато отивам да тичам .... за по-ясно - когато обличам анцунг ... нося обувки и ходя на нощни дискотеки ... ако нещо още има, за което искаш да поговорим- на линия съм
    And I don`t want to but I will if I`ve got to ...

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    2 075
    еемиии смъкнати яки дънки,разкопчана ризка и някви яки кецове БРУТАЛНО Е !! \/
    Аз сЪм кУкЛиЧкаТа,кояТо нЕ моЖеш дА сВалИш!Аз сЪм пЕрФекТнаТа,с коЯт0 дрУгиТе Ще сРавНиШ! ТвоЯта МаЦка оТ мЕн тЕ пАзИ,щ0т оТ заВисТ в КраКаТа мИ лАзИ!

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от Friend_witH_Benefit
    Цитирай Първоначално написано от Пепи Пекторалиса
    Цитирай Първоначално написано от Friend_witH_Benefit
    маратонки
    Това децата сте големи идиоти. Как с маратонки на дискотека... пълна селяния. Май не разбирате, че много хора работят и след работа направо са в клуба и/или дискотеката и съответно не са преоблечени и са с по-официално облекло. Е това не може да го знаете, защото ходите на диско следобяд около 18 часа. За вас все още маратонки са голяма гъзария.
    Моля?! Мисля, че преди маратонките написах и спортни обувки нали така ... аз давам мойто виждане по въпроса и също така не съдя по това дали работи и направо на дискотека, защото той не е представил нещата в този аспект ... а пък ти можеш да си правиш колкото искаш асоциаций ... маратонки лично аз нося само на тренировка или когато отивам да тичам .... за по-ясно - когато обличам анцунг ... нося обувки и ходя на нощни дискотеки ... ако нещо още има, за което искаш да поговорим- на линия съм
    С теб трудно би имало за какво да си говори. След като проумя, че маратонки и дискотека са 2 изключващи се неща и ако ги носиш си пълен селтак, следва да разбереш, че думата е АНЦУГ, че асоциациИ се пише без "й". А иначе ходи си на "нощни дискотеки" като Амор и ДВ. Интересно ми е дали си над 18г?!
    „Има две неща: наука и предубеденост; науката създава познание, а предубедеността — невежество.“

  21. #21
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320

    Re: облекло за дискотека?

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Ще ме пусне ли фейс-контрола ако съм облечен официално? п.п. става въпрос за няква чалга дискотека
    Много ясно, че ще те пусне. Нали ще ръсиш кинтаж.

  22. #22
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    в тръбопровода...
    Мнения
    148
    Цитирай Първоначално написано от evil lady in black
    Ами можеш да съчетаеш нещо по-така , смисъл някаква туника с обикновени дънки и ботушки а може да сложиш за да си атрактивна диадема или панделка
    Ауе той и без диадема и панделка ше е атрактивен,ако се облече така както каза...
    Иначе другите са прави,вярно,че ще е яко шоу ,ама за някак си чалгарник да обличаш костюм...

  23. #23
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Shitland
    Мнения
    121
    Цитирай Първоначално написано от evil lady in black
    Ами можеш да съчетаеш нещо по-така , смисъл някаква туника с обикновени дънки и ботушки а може да сложиш за да си атрактивна диадема или панделка
    l0l
    I aint like you!
    And I will never live like you.
    You will never walk the path I do.
    And I will never be apart of a society that lies and fools.

    click=)

  24. #24
    Мега фен Аватара на ThePainIsReaL
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    зад ей онова дърво ;)
    Мнения
    3 737
    Тази тема ми се струва доста голяма ебавка .

    .. I`m just a kid .. a kid in love ..

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от Пепи Пекторалиса
    Цитирай Първоначално написано от Friend_witH_Benefit
    маратонки
    Това децата сте големи идиоти. Как с маратонки на дискотека... пълна селяния. Май не разбирате, че много хора работят и след работа направо са в клуба и/или дискотеката и съответно не са преоблечени и са с по-официално облекло. Е това не може да го знаете, защото ходите на диско следобяд около 18 часа. За вас все още маратонки са голяма гъзария.
    Абе мацка , не се излагай ! Селско било да ходиш с маратонки на дискотека ? Ти ако схващането ти за маратонки е еднотипно , моля приложи си харакири !
    Готина бяла тениска + черни , тъмно сини или индиго дънки (класик изчистени) + бели маратонки с тънка подметка ще се открояват от лазерите и бялата светлина в дискотеката , така изпъкваш сред другите и е доста атрактивно , даже има специални дрехи , които са направени точно за този тип светлини.Но и така става много яко.Плюс това маратонките са изключително удобни за танцуване , с оглед на това , че са леки и се огъват лесно при изпълняване на трудните движения с краката и ханша ( ).С такъв Гиър ще си номер едно в дискотеката гаранция. Бум !
    П.С. - с костюм ще ти е много тегаво , ще свалиш сакото на петата минута , независимо дали ще танцуваш , няма да танцуваш , самовглъбяваш и т.н. , защото вътре често е пренаселено , вентилационната система не издържа и вътре става доста топло , сиреч - горещо ! Знам го от личен опит , ходил съм с костюм в Син Сити (Хелп [за Пепи Пакторалиса]) и ми беше доста тегаво с този Гиър.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си