.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24

Тема: ispanska muha?!?

Hybrid View

  1. #1

    ispanska muha?!?

    predi nqkolko dni priatelkata mi mi kaza che iska da go pravim no i na 2mata shte ni e za 1put nqkoi moje li da mi kaje ako i sipq ot muhata po qko li shte e ?

  2. #2

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    София
    Мнения
    130
    Mi togaa 2 ta 6te se vuzbudite mn pove4e i moje bi da ama nqkoi moje li da mi kaje ot kade moga da si kupq ispanska muha?
    6toto kato sum pital v aptekite mi kazvat 4e nqmat
    Love House Music !!!

  3. #3
    Guest
    da ne zemesh da napravish nqkoi belq s prezervativa zaradi taq muha

  4. #4

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    София
    Мнения
    130
    Nqkoi znae li otkade moga da si namerq ispanska muha ???? (az sum ot sofia)
    Love House Music !!!

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    184
    I az mn iskam da si namerq ispanska muha - ako nqkoi znae otkude moje da si q namerq da pishe Pitala sum i v sex shop , no mi kazaha che nqmat

  6. #6
    Да ти приличам на муха бе , галфон ?

  7. #7
    Guest
    VAV VSI4KI SEX SHOP I V NETA IMA

  8. #8

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    София
    Мнения
    130
    10x mnogo.Ama tq kolko lv e?
    Love House Music !!!

  9. #9
    Фен Аватара на minimalist
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    EU
    Мнения
    113
    според зависи дали я искаш на капсулка или в течно състояние...
    иначе .. от 4 леа капсулката, до към 12 лв шишенцето в течно състояние..което е гор долу колкот капки за нос - 10 мл....
    "When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    184
    A nqkoi probval li go e da kaje kakvo tochno e useshtaneto?

  11. #11

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    София
    Мнения
    130
    Az sa gledah v neta i tam sa super skupi po 40/50 lv za nekvi 20 ml
    mi kaji ot kade moga da si vi vzema te4no za 12 lv??
    Love House Music !!!

  12. #12
    Фен Аватара на minimalist
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    EU
    Мнения
    113
    братле, 12 леа е горе долу относителна цена .. може и 15 и 20 да е .. обаче в никакъв случай над 20 .. то според зависи и литража..утре ше мръдна тука до един от шоповете и ше ти кажа с точност...
    за тоя който питаше кой е взимал - аз съм...последиците са общо взето силна превъзбуда, която дадения индивид треа да излее...може би до около половин час след приема, започва да се проявява най-силно...естествено има си и допустими дози...не мое да излееш целото шишенце, в чаша натурален сок...обикновено до 3-4 капки от течния вариант стигат...може да се използва както за топли така и за студени напитки...
    приемано с кафе или с енергийна напитка например доста ускорява и увеличава ефекта, но пак повтарям треа се внимава с дозите...и не е много препоръчително да се използва от мъже, които имат проблеми със сърдечната дейност...шото се пак от животинското чукане, ритъма на сърцето доста ускорява и може да се стигне и до неприятен момент...
    така че умната със използването...
    "When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."

  13. #13
    Guest
    tova narkotik li e?

  14. #14

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    София
    Мнения
    130
    Emnogo qsnu 4e ne trqbva da se prekalqva 6toto 1 4etoh 4e e imalo smurten slu4ei ot ispanska muha taka 4e nai mn 4 ili max 5 kapki mersi 4e 6te mi nameri6 . Ti nali si ot sofia????
    Love House Music !!!

  15. #15
    Някой ще ми обясни ли к'во е това?

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    325
    Цитирай Първоначално написано от *Thug_AngeL*
    Някой ще ми обясни ли к'во е това?
    da ve aide obqsnete za 'neukite'!!!

  17. #17
    Фен Аватара на minimalist
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    EU
    Мнения
    113
    само секунда
    Едит: да го еба...не моа да намера в момента некф смислен линк, който да ви дам, но накратко - тва е афродизиак /изкуствен - течност или хапчета/ който засилва и увеличава сексуалните изживявания многократно...в приятна насока. Може да бъде използуван както от мъже, така и от жени...По принцип се води безвреден, но няма единно мнение по въпроса от лекарска гледна точка.
    И за да не сме голословни, а и за да може всеки да разгледа и да намери това което го интересува - отваряте гугъл.ком /сорка за рекламата :>/ и пишете "Spanish Fly" или "Испанска муха" и търсите...
    и двата варианта отварят стабилно количество сайтове, доста от които онлайн секс шопове, но при желание се намират и чисто информационни такива...
    Относно пробването - както казах и в по-горния пост - пробвал съм не един път - ефекта наистина е забележим и усещащ се...отделен е въпроса полезен ли е за здравето..
    "When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."

  18. #18
    Бебчо
    Guest
    Испанска муха-сушено крило от прилеп,стрито на прах и го добавяш в няква напитка и действа супер яко...

  19. #19

  20. #20
    Guest
    То добре ама кат напиша в гугъл испанска муха повечето ми излиза песента на бенджамини \/ Тя преди мн ме кефеше

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    559
    iue narkomanie...
    machoka
    Администратор



    провери си в собствения гащник.

  22. #22
    Супер фен Аватара на XXX_f
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Varna
    Мнения
    1 310
    1-во тази "испанка муха" струва около 50 лв - невярвам да ти се дават толкова пари
    2-ро ако т`ва го направиш означава , че си голям олигофрен и си правиш гавра с аверката си...
    3-то щом искаш да и слагаш "испанска муха" в питието това означва , че неможеш да я възбудиш достатъчно
    4-то ако и дадеш от това ти ще се изложиш , защото няма да можеш да й смогнеш
    5 - то ГРЪМНИ СЕ

  23. #23
    Супер фен Аватара на XXX_f
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Varna
    Мнения
    1 310
    Цитирай Първоначално написано от Бебчо
    Испанска муха-сушено крило от прилеп,стрито на прах и го добавяш в няква напитка и действа супер яко...
    не е това minimalist ясно обясни какво е

  24. #24
    афродизиак,трябва да го има в всички секс-шопове..на хапчета и течно..20 мл шишенце струва около 40 лева - единична доза 5 до 10 капки,единична доза(хапче) е около 3 лева ...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си