.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 36

Тема: Plo4ki na korema

  1. #1

    Plo4ki na korema

    hi,na vs,..pravq usileno uprajneniq za zonata na korema(ne hodq na fitnes),po-to4no koremni presi ve4e ot pone 4 meseca,no za jalost nqma osoben rezultat!iskam hubavi ,oformeni plo4ki,no taka i ne go postigam!a nz za6to,poneje imam hubavo tqlo,no prosto ne moga da oformq plo4ki!trqbva li nqkakvo po-speciqlno hranene,drug tip uprajneniq(podhodq6ti za dom. usloviq)???? PLS HELP!!!

  2. #2
    Храненето е на 1 място естествено....може и да не ги правиш правилно пък 4 месеца са си малко...... Пък и не може да си супер кльощав при корема и да искаш плочки
    системно нарушаване на 2 точка от правилника и недопустимо държание в раздела " спорт" ! Бан по ип и профил

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    V SuRcEtO Na...
    Мнения
    580
    Ами значи трябва да тренираш някаде поне около година за да ти се оформят добре плочките ......

    Lesno e da kajesh obi4am te drugo e da go po4ustvash jivei si jivota kakto iskash ti a ne kakto drugite biha iskali jivota e edin momentite sa mnogo ne gi ispuskai
    skype: cecko_911

  4. #4
    e dobre de kajete pone togava kak da gi prava teq koremni presi ili nqkakvi drugi uprajneniq ili nqkakvo po-razli4no hranene..?

  5. #5
    Прави ги с тежест да можеш да направиш макс 3 серии по 12 повторения и на последната серия да издъхнеш.

  6. #6
    abee vij sqq ima6e edna reklama za lepene na plo4ki zemi q gledai 3 4 pati i posle moje da ima rezultat ama vnimavai kak gi lepi6 da ne gi lepne6 na krivo xaxaxaxa))

  7. #7
    брато трябва ти една стриктна диета и 1 час общо на ден само тренировки и само за 1-2 месеца дори и бирено коремче да имаш ше се стегне

    Craig David-Walking Away

  8. #8
    Най-хубаво иди си направи липосукция, че да ти изсмучат сланините от корема ...То немое корема да ти е 2 метра пред теб и ти да искаш плочки да праиш
    Every second chance, begins with a first step...!!

  9. #9
    ти можеш да имаш плочки ама не се виждат заради подкожните мазнини.опитай с бягане така ги изкараш,за по-голя резултат диета(махни въхлехридратите,белия хляб,наблегни на белтъци)и 2-3 в седмицата коремни преси 3 серий по 20 и 4-та доколкото издържиш

  10. #10
    e dobre de kva e taq striktna diata i kazah 4e ve4e imam hubavo tqlo ne sum debel ne sum klio6ta ,no koremut mi ne e 2 metra narped xaxax

  11. #11
    прей кот искаш

  12. #12

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    търговище
    Мнения
    49
    hraneneto e bez zna4enie samo trqbva pravilni trenirovki

  13. #13

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Търговище
    Мнения
    392
    Цитирай Първоначално написано от plambeto
    hraneneto e bez zna4enie samo trqbva pravilni trenirovki
    podkrepqm tee

  14. #14

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    http://www4.imperiaonline.org/smf/index.php/
    Мнения
    121
    Плочки могат и за 5месеца да се направят при това без стимуланти....

    Важно е обаче освен коремни да се правят и гръбни, иначе ще се изгърбиш, или по-точно ще ходиш привен.
    Язе съм пич и пия боза, а ти?


    Простотията е безсмъртна!

  15. #15
    ok,a kak da gi pravq teq grubni???

  16. #16

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    http://www4.imperiaonline.org/smf/index.php/
    Мнения
    121
    Ходиш ли на фитнес или у вас си правиш упражненията?

    Ако ходиш на фитнес питай там инструктора - той ще ти обясни - има един специален уред.

    Ако си у вас.... Ми не мога да ти помогна - сигурно пак има начин, ама не знам как...
    Язе съм пич и пия боза, а ти?


    Простотията е безсмъртна!

  17. #17
    хаха какво изгърбване от коремните преси ти луд ли си ?? никви гръбни не ти трябват и как така яденето нямало значение...
    До автора:най-важното е правилното яденето.влезни в е тоя форум http://www.bb-team.org/forum/index.php и в търсачката напиши НВД (Ниско Въглехидратна Диета) и ще намериш какво да ядеш прави кардио 2-3 пъти в седмицата и съм сигурен че до 1-2 месеца ще имаш плочки

  18. #18

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    http://www4.imperiaonline.org/smf/index.php/
    Мнения
    121
    [quote="vankata10"]хаха какво изгърбване от коремните преси ти луд ли си ?? [quote]

    Ти тренираш ли активно? Четеш ли литература? Много от трениращите (нуубовете) допускат тая грешка с коремните. Ти ще кажеш че тренираш за гърди без да правиш гръб сигурно?


    При растежа си мускула се свива. Следователно коремният мускул придърпва гръдния кош напред. За да се запази баланса трябва да има развити гръбни мускули, които да придърпват назад.

    Не казвам, че ще стане гърбав - просто ще ходи приведен и ще му е необходимо усилие за да стои изправен и лесно ще се уморява в изправена полза.

    Нека тренира пълноценно. И без това не се тренира за едни мускули всеки ден, така че ще редува един ден корем, един гръб.

    П.С. Аз обикновено два пъти седмично - вторник и четвъртък тренирам за тия мускули, през другите дни само малко ги раздвижвам и наблягам на другите.
    Язе съм пич и пия боза, а ти?


    Простотията е безсмъртна!

  19. #19
    [quote="XpM"][quote="vankata10"]хаха какво изгърбване от коремните преси ти луд ли си ??

    Ти тренираш ли активно? Четеш ли литература? Много от трениращите (нуубовете) допускат тая грешка с коремните. Ти ще кажеш че тренираш за гърди без да правиш гръб сигурно?


    При растежа си мускула се свива. Следователно коремният мускул придърпва гръдния кош напред. За да се запази баланса трябва да има развити гръбни мускули, които да придърпват назад.

    Не казвам, че ще стане гърбав - просто ще ходи приведен и ще му е необходимо усилие за да стои изправен и лесно ще се уморява в изправена полза.

    Нека тренира пълноценно. И без това не се тренира за едни мускули всеки ден, така че ще редува един ден корем, един гръб.

    П.С. Аз обикновено два пъти седмично - вторник и четвъртък тренирам за тия мускули, през другите дни само малко ги раздвижвам и наблягам на другите.
    ми може и така да е нз аз от доста време ходя на фитнес и тренирам и корем и не ходя приведен ама си тренирам всички мускулни групи включително и гръб

  20. #20
    do vankata10 vlqzoh v toq site deto si slojil link ne ne vijdam kardio,pls prati link to4no na nego

  21. #21
    ми как да няма теми за кардио (сигурно не си влезнал във форума на сайта ) като написах в търсачката на форума кардио ми излезнаха 1448 теми
    ето ти линк http://www.bb-team.org/training/000302.php прочети всичко

    ПП:според мене най-добре е тичане за кардио ама ако те мързи да тичаш можеш и да го правиш на велоаргометър(не съм сигурен как точно се пишеше)

    и сори че толко късно ти отговарям ама не съм влизал във форума от 3-4 дена...

  22. #22
    az poprincip ti4am po4ti seki den(igraq 4esto futbol s priqteli),prqva koremni po4ti vseki den.1 fr napravi plo4ki za 1 mesec bez nikakva dieta i t.n. prosto prave6e po 10 serii po 80-100 koremni v seriq,koeto se pada6e po okolo 1000 koremni za 1 den i napravi gurdi i plo4ki za 1 mesec .mhm...

  23. #23
    zabrav da blagodarq za link-a ! 10x

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от realpower
    zabrav da blagodarq za link-a ! 10x
    няма проблем помагам с каквото мога
    ми ти може и без някакви строги диети да направиш плочки просто избягвай да ядеш мазно и пържено и примерно след като играеш мач или тичаш не яж храна в която се съдържат повече въглехидрати а яж храна богата на белтъчини (яйца,месо и т.н.).също така избягвай да ядеш хляб
    ПП:поогледай форума на сайта който ти дадох и ще научих повече

  25. #25
    az poprincip sled ma4 ne qm ni6to ,no sum golqm fen na qicata ..mai 6te trqbva da otida vuv fitnesa i da si napravq programa..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си