.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1

    важно помогнете ми


    Здравейте искам да ми помогнете наистина много обичам приятелката си знам ,че и тя ме обича но не съм сигурен ,че тя е готова или поне я е страх !!!
    Как мога да я успокоя по някакъв начин да я разубедя да го направим на мен няма да ми е за пръв път опитах много опции кажете ми и вие някоя моля и не искам излишни коментари моля

  2. #2
    Мега фен Аватара на SisiStrange
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    София
    Мнения
    6 667
    Като не е готова и не иска, не я карай. Какво има да я разубеждаваш? Тя като почувства, че и се прави секс - ще си покаже.
    Lasiodora striatipes
    Grammostola rosea
    Cyclosternum fasciatum
    Brachypelma emilia
    Acanthoscurria geniculata
    Радослав

  3. #3

    ..

    не ,че не иска страх я !!! и много пъти съм си говорил с нея сериозно тя е съгласна но е не сигурна !

  4. #4
    Супер фен Аватара на ubuntureload
    Регистриран на
    Feb 2009
    Мнения
    1 561
    Бате, за да не си 100% на сухо поне я накарай да ти лигави чурката или поне да ти я наточва ръчно!
    MY NEW LOVE S55 AMG + чипче++=600+hp!


  5. #5
    Еми като не е готова, чакаш. Що, я обичаш а не си само с нея за едното ебане. Но тей като гледам май само за това си с нея.
    Цитирай Първоначално написано от FlashMX
    Аз най се кефя на Лъвовете... Няма човек който да познавам да е лъв и да е некъв тъпанар, злодей или нещо от сорта.
    marto98 написа:
    не съм циганин ве а и ко кат съм 98 ? иначе ся детето в корема на прияталката ми нема ли да умре????? нали кат пиеш ескапел умира и пикае кръв после ????

  6. #6

    хаха

    Бате да обичам я нямам кво да я карам но я е страх кво да и кажа за да я разубедя и не съм с нея само заради секса

  7. #7
    Накрай я да ти " олигави чурката" и точно като е клекнала и бии един хуй и докато е в безсъзнание я почни поне да не си насухо (проБвано 100% работи ама се чустваш кат некрофил)

  8. #8

    Re: важно помогнете ми

    Цитирай Първоначално написано от dubstepmusickk
    Здравейте искам да ми помогнете наистина много обичам приятелката си знам ,че и тя ме обича но не съм сигурен ,че тя е готова или поне я е страх !!!
    Как мога да я успокоя по някакъв начин да я разубедя да го направим на мен няма да ми е за пръв път опитах много опции кажете ми и вие някоя моля и не искам излишни коментари моля
    Хлороформ.

    Цитирай Първоначално написано от kurtiii
    Здравейте,моята приятелка се налага за 3 път да пие ескапел за 3 месеца.Първия път към 25 април,2 път началото на юни и сега.Може ли да и навреди,защото на листовката на ескапел пише 2 пъти в годината.
    Цитирай Първоначално написано от natinkua
    здравейте искам да ви попитам нещо ! С моя приятел днес правихме сех на мен ми беше за първи път и той се изпразни в мен имали вероятност да съм забременяла и тнт.....

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    332
    Ами,зависи на колко години сте.Ако сте на 14-15 би било добре да изчакаш,но ако сте 16 и нагоре я предразположи говорете си,започни да и правиш орални по-често.Ако си добър и и хареса сама ще се навие да минете на следващата стъпка.

  10. #10
    Супер фен Аватара на Me4encety
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 697
    Като не е готова чакаш.Roki2011 ти няма ли да са спреш най-накрая?Кога ли ша те баннат да мирясаш

    Цитирай Първоначално написано от mitkooo0
    Ако започна да водя полов живот ще ми спре ли разтежа , като цяло (пенис , вискочина ..) ?? на 14 съм
    Цитирай Първоначално написано от theeye770
    ще ти спре на тебе..мозъчната дейност... кви са тия глупости?!

  11. #11
    Аватара на xch0colattegiirlxx
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    Кофата
    Мнения
    405
    Какво има да я разубеждаваш?То момичето като не иска..не иска и толкова!!Когато е готова ще ти каже..мисля..

  12. #12
    Мега фен Аватара на Priceless
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Варненска чайка
    Мнения
    4 599
    Цитирай Първоначално написано от xch0colattegiirlxx
    Какво има да я разубеждаваш?То момичето като не иска..не иска и толкова!!Когато е готова ще ти каже..мисля..
    Отвратителен аватар. Блах !

    Съгласна съм с тебе иначе.
    Не ми пука за мнението на обществото, шото за мене едва ли му пука на някой от обществото ; ))

    Hilary_


    КФ'О КЪТ ГЛААТА МИ Е ПРОСТЪ, НАЛИ УГЪВАМ ЛОСТЪ..!!

  13. #13
    Мега фен Аватара на sapphire5
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    някъде там...
    Мнения
    5 482
    Цитирай Първоначално написано от xch0colattegiirlxx
    Какво има да я разубеждаваш?То момичето като не иска..не иска и толкова!!Когато е готова ще ти каже..мисля..
    +
    awerw


  14. #14
    Форумна Сектантка! Мега фен Аватара на dream1707
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    4 319
    Извинявай, секса за теб да не е животоспасяващ ... Ще си потраеш малко, няма да издъхнеш ... Ако искаш толкова да ти е кеф моли я за орална, щом секс не иска...

  15. #15
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Виж кво, не я насилвай и не я притискай, най-много да се отдръпне от теб !Почакай малко , поговорете си , така ще се увери в себе и теб . Поне това е моето мнение

  16. #16
    Аватара на norain
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна
    Мнения
    314
    Цитирай Първоначално написано от xch0colattegiirlxx
    Какво има да я разубеждаваш?То момичето като не иска..не иска и толкова!!Когато е готова ще ти каже..мисля..
    + за отговора

    аватара ме кефи
    "Защо градим огради около гробищата!? Тези вътре немогат да излязат, а тези вън, сами неискат да влизат" !?

  17. #17
    Повече от фен Аватара на peace95
    Регистриран на
    Jun 2011
    Мнения
    403
    Цитирай Първоначално написано от sokol02
    Накрай я да ти " олигави чурката" и точно като е клекнала и бии един "мъжки полов орган" и докато е в безсъзнание я почни поне да не си насухо (проБвано 100% работи ама се чустваш кат некрофил)
    R U SERIOUS ?
    Усмихвайте се ! : )))
    ~

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си