.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17

Hybrid View

  1. #1
    dasdsdasasdads
    Guest

    test za bremennost pri cvetna bremennost ???

    interesno mi e koga se pravi tozi test za bremennost kogato imash cvetna bremennost pri polojenie 4e po princip se pravqt kato ti zakysnee malko a kato imash cvetna bremennost ne ti zakysnqva i ti idva... koga se pravi ??

  2. #2
    emi...ima i drugi faktori,po koito moje6 da useti6,4e ima ne6to neredno,ne e samo 4e ne ti idva...primerno,ako mnogo mnogo ti se e otvoril apetita,ako hodi6 naistina 4esto do toaletnata....eto takiva ne6ta,na koito poprincip ne se obry6ta vnimanie.A vse pak normalniq 4ovek,ako naistina e pritesnen dori i da i doide,no ako o6te ne6to q pritesnqva 6te si napravi test aide

  3. #3
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от sex`y_f
    emi...ima i drugi faktori,po koito moje6 da useti6,4e ima ne6to neredno,ne e samo 4e ne ti idva...primerno,ako mnogo mnogo ti se e otvoril apetita,ako hodi6 naistina 4esto do toaletnata....eto takiva ne6ta,na koito poprincip ne se obry6ta vnimanie.A vse pak normalniq 4ovek,ako naistina e pritesnen dori i da i doide,no ako o6te ne6to q pritesnqva 6te si napravi test aide
    tttcctct misylta mi beshe druga , po koe vreme trqbva da se pravi testa...pri polojenie 4e i idva i ne i zakysnqva...

  4. #4
    emi DA !!!! vse pak ako pak sled kato i e do6lo use6ta nekvo kofti 4uvstvo i vypreki,4e i e do6lo otnovo misli nekvi ne6ta-da si napraviii !! i samo ne mi se nervi s t`va "tctctctc" . Ako si pro4ela pravilno k`vo sym kazala-daje mislq,4e sym go napisala dobre,a ako ne si go razbrala....kazala sym na momi4eto.

  5. #5
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от sex`y_f
    emi...ima i drugi faktori,po koito moje6 da useti6,4e ima ne6to neredno,ne e samo 4e ne ti idva...primerno,ako mnogo mnogo ti se e otvoril apetita,ako hodi6 naistina 4esto do toaletnata....eto takiva ne6ta,na koito poprincip ne se obry6ta vnimanie.A vse pak normalniq 4ovek,ako naistina e pritesnen dori i da i doide,no ako o6te ne6to q pritesnqva 6te si napravi test aide
    tttcctct misylta mi beshe druga , po koe vreme trqbva da se pravi testa...pri polojenie 4e i idva i ne i zakysnqva...
    При цветната бременост не ти идва нормална менструация,а е по-скоро розово и е слабо. А иначе тест можеш да направиш винаги след като е минала 1 седмица от рисковия акт.

  6. #6
    Цветна бременност се получава САМО ПРИ ЖЕНИ,КОЙТО СА РАЖДАЛИ

  7. #7
    mini_bebe ne e zadyljitelno...poprincip e kazano,4e e taka,no se e slu4valo i na mladi momi4eta,koito bremennosta im e za 1 pyt.No imah kvoto imam da kazvam...taka 4e aide

  8. #8
    LuD
    Guest
    Maleeeeee, mini_bebe ti da ne si lud/luda be tui be6e nai golqmata glupost koqto sym 4uval!!!
    Pylni gluposti, kak samo rajdali jeni 6te imat cvetna bremennost!!! Absolutno vsqko momi4e moje da ima cvetna bremennost, daje i na 13 godini ako e po razvito!!! GLUPOSTIII!!! Az li4no imam priqtelka na 17 po4ti 18 godini imashe cvetna bremennost!!!
    Ai kat neznaete nepi6ete gluposti e !!!! PFuuu

  9. #9
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    получава се при 2 от 1000 бремености. Не е толкова срещана с други думи и е ИЗКЛЮЧЕНИЕ!

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от sex`y_f
    mini_bebe ne e zadyljitelno...poprincip e kazano,4e e taka,no se e slu4valo i na mladi momi4eta,koito bremennosta im e za 1 pyt.No imah kvoto imam da kazvam...taka 4e aide
    гинеколог го е казал.

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от mini_bebe
    Цитирай Първоначално написано от sex`y_f
    mini_bebe ne e zadyljitelno...poprincip e kazano,4e e taka,no se e slu4valo i na mladi momi4eta,koito bremennosta im e za 1 pyt.No imah kvoto imam da kazvam...taka 4e aide
    генеколог го е казал.
    kaji mu,4e moje da si dade ostavkata.....az ti kazvam,4e ne e samo pri jenite,koito sa rajdali slu4valo se e na mnogo ... i to daje ne e to4nata duma "slu4valo se e" mnogo momi4eta,koito ne sa rajdali i sa mladi.Aide nespori.

  12. #12
    ахх хах да си видяла да споря
    казвам квото знам,в крайна сметка нали за тва е форума

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от LuD
    Maleeeeee, mini_bebe ti da ne si lud/luda be tui be6e nai golqmata glupost koqto sym 4uval!!!
    Pylni gluposti, kak samo rajdali jeni 6te imat cvetna bremennost!!! Absolutno vsqko momi4e moje da ima cvetna bremennost, daje i na 13 godini ako e po razvito!!! GLUPOSTIII!!! Az li4no imam priqtelka na 17 po4ti 18 godini imashe cvetna bremennost!!!
    Ai kat neznaete nepi6ete gluposti e !!!! PFuuu
    както вече казах ГИНЕКОЛОГ ГО Е КАЗАЛ.айде без нерви ако не си на кеф ходи си натопи дупето в студена вода

  14. #14
    Супер фен Аватара на Barbie
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    1 828
    Гинеколог, миличка, гинеколог е думичката...

    Вероятността едно момиче да кара цветна бременност е наистина малка. Освен това си личи - менструалното течение е по-бледо на цвят, не е обилно и трае значително по-кратко от обикновено. Има шанс да има менструално течение през първите 3 месеца от бременността. Тестовете, направени по всяко време след първата седмица след акта, биха "засякли" цветна бременност...

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Barbie
    Гинеколог, миличка, гинеколог е думичката...

    Вероятността едно момиче да кара цветна бременност е наистина малка. Освен това си личи - менструалното течение е по-бледо на цвят, не е обилно и трае значително по-кратко от обикновено. Има шанс да има менструално течение през първите 3 месеца от бременността. Тестовете, направени по всяко време след първата седмица след акта, биха "засякли" цветна бременност...
    упс ей сегичка ще се поправя \/ мерси =D>

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Мене ме нема в целата схема
    Мнения
    1 355
    Теста го засича бе. Кви гинеколози, за оди за шуарчек и да се не плаши


  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Бургас
    Мнения
    934
    ами прави се една седмица след като е станал накакъв гаф.. ако имаш съмнение че си бременна правиш тест нищо че е цветна той си го отчита
    Танцът е израз на вертикално желание , а целувката е предупреждение за долно нападение!!! :P

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си