.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16

Тема: Korem

  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    София
    Мнения
    227

    Korem

    Hora spored vas osven gadnite koremni presi koi uprajneniq pomagat malko da si stegne6 korema? Az sam probvala sas obra4, ima efekt, ma trqa seki den minimum po polovin 4as na den da go prai6 tfa i e nqkaksi mnogo dosadno, aide malko da poobmenim opit stava li

  2. #2
    Ми аз освен коремни преси правя и скокчета на въже(и за дупето помагат и за краката а и сигурно за корема),като тичам на стадиона си въртя тялото от кръста нагоре(това ми го каза един фитнес инструктор) и някфи такива!!!

  3. #3
    az znam za koremni presi..ska4ane na vaje..i obra4...a i tova za bqganeto..s vyrteneto na krysta naistina pomaga...za drugo nz
    Saska

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    София
    Мнения
    227
    Цитирай Първоначално написано от Saska
    az znam za koremni presi..ska4ane na vaje..i obra4...a i tova za bqganeto..s vyrteneto na krysta naistina pomaga...za drugo nz
    Az znam, 4e kato ti4a6 ili kato ska4a6 na vaje ti se naprqgat samo bedrata i dupeto

  5. #5

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    In The Heart of Darkness
    Мнения
    314
    Става с тичане да- аеробиката и всякъв вид такова скачане спомага за горене на мазнини и отдам за спадане на корема.
    Аз скоро почвам да скачам на въже че има върху какво да се поработи.
    Cold was my soul
    Untold was the pain
    I faced when you left me...


  6. #6
    Nai-vajnoto-dieta mu e maikata Ina4e koremni presi,nai-dobre pove4e serii s po-malko povtoreniq,vartene na obra4,ska4ane na vaje i ti4ane,koeto e podhodq6to za cqloto tqlo.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Katrin`
    Nai-vajnoto-dieta mu e maikata Ina4e koremni presi,nai-dobre pove4e serii s po-malko povtoreniq,vartene na obra4,ska4ane na vaje i ti4ane,koeto e podhodq6to za cqloto tqlo.
    Малко си в грешка Фитнеса му е майката!От диети можеш само да си прецакаш организма.И ако свалиш някой килограм,после най-вероятно ще го качиш.(Не се заяждам,само казвам )
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

  8. #8
    Аз си правя през деня 100 коремни преси и вечерта още 100.
    Отдено за краката - клякане, ставане.
    За ръцете 120 наддигания на тежести х3кг. за едната ръка.

    Не се бях сетила за скачане на въже.. Благодаря ви, че ме подсетихте

    Реалния свят не е оферта... Да прибягаме към алтернативни варианти.

  9. #9
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    София
    Мнения
    227
    Цитирай Първоначално написано от My_Infernal_Majesty
    Става с тичане да- аеробиката и всякъв вид такова скачане спомага за горене на мазнини и отдам за спадане на корема.
    Аз скоро почвам да скачам на въже че има върху какво да се поработи.
    Uf az otkoga se kana, lele ujas, ma se ne6to me marzi

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    560
    аз ходя редовно на фитнес .. и уреди с които разполагам там ми вършат доста добра работа .. а колкото до упражненията в домашни условия .. съм съгласна за въжето .. също има и специални упражнения аеробика .. бягането също има голям ефект .. каране на колело и т.н.

  11. #11
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    в тръбопровода...
    Мнения
    148
    Цитирай Първоначално написано от My_Infernal_Majesty
    Става с тичане да- аеробиката и всякъв вид такова скачане спомага за горене на мазнини и отдам за спадане на корема.
    е да ама тя иска да го стегне,не да "спада корема" така че скачането не и помага....

  12. #12
    Голям фен Аватара на I_ve7o
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    683
    mm su6to boini izkystva pomagat .... predi dokato trenirah nqma izob6to korem4e..sega se poqvi pak i po4vam da treniram pak..pyk i pri boinite izkystva se stqga kato cqlo si4ko bedra korem vsi4ko )

  13. #13
    Малко си в грешка Shame on you Фитнеса му е майката!От диети можеш само да си прецакаш организма.И ако свалиш някой килограм,после най-вероятно ще го качиш.(Не се заяждам,само казвам Smile )
    _________________
    Dieta ne zna4i da gladuva6,a da vodi6 zdravosloven na4in na jivot,izbiraiki nai-podhodq6tite i celesaobrazni hrani,saobrazeni sas specifikata na tvoeto ejednevie i godini!

  14. #14
    Фен
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    varna
    Мнения
    224
    Цитирай Първоначално написано от sexa_na_kompleksa
    Цитирай Първоначално написано от Katrin`
    Nai-vajnoto-dieta mu e maikata Ina4e koremni presi,nai-dobre pove4e serii s po-malko povtoreniq,vartene na obra4,ska4ane na vaje i ti4ane,koeto e podhodq6to za cqloto tqlo.
    Малко си в грешка Фитнеса му е майката!От диети можеш само да си прецакаш организма.И ако свалиш някой килограм,после най-вероятно ще го качиш.(Не се заяждам,само казвам )
    \/

  15. #15
    За фитнеса си трябва временце а вкъщи сутрин или вечер като гледаш да не си преяла си прави по колкото можеш пресички-напред,с противоположни крак и рака...Колкото и когато можеш но редовно.За 1-2 седмици ще има разлика.
    KeeP YouR HeaD UP,LegS CloseD,EyeS OpeneD!
    \_/

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    457

    Re: Korem

    Цитирай Първоначално написано от LoVe_Is_EvErYtHiNg
    Hora spored vas osven gadnite koremni presi koi uprajneniq pomagat malko da si stegne6 korema? Az sam probvala sas obra4, ima efekt, ma trqa seki den minimum po polovin 4as na den da go prai6 tfa i e nqkaksi mnogo dosadno, aide malko da poobmenim opit stava li
    da si stegne6 korema kakvo ozna4ava! koremnite presi sa za da napravi6 muskuli t.e. plo4ki golemi ... kakto vseki drug muskul koito trenira6 i se yveli4ava no za da mahne6 tlustinkitei da ostanat pove4e muskuli i da se suzdade tozi efekt za po stegnat korem trqbva da ti4a6!

    skype: lucifer___

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си