.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 38
  1. #1
    ????
    Guest

    "Idealnoto lice" :wink

    takam.Pyrvo da kaja-da znam ima hilqdi takiva temi NO bih iskala v edna tema da syberem razli4ni trikove,preparati i proceduri za po-hubavo lice.Zna4i iskam da pomolq vsi4ki koito 6te pi6at da pi6at edinstveno ot sobstven opit,kato kazvat vsi4ko neobhodimo za syotvetnata procedura.Ta sega za temata-ako moje da spodelite kak se postiga "idealnoto lice" kato reklamira6tite kremove za lice.Toest kak se premahvat belezite ot pypki,kak se stqgat poritq,kak se predotvratqva poqvata na pypki i 4erni to4ki,kak se mahat OKON4ATELNO 4ernite to4ki,kak se premahvat tiq leki podutinki po liceto koito ne sa i pypki no sa gadni.6te kajete 4e sy6testvuvat hilqdi preparati sys takiva dejstviq probvala sym stra6no mnogo no pove4eto sa bokluci.Zatova iskam da kazvate ne6ta koito ste izprobvali i sa dali neobhodimiq rezultat.Blagodarq predvaritelno na vsi4ki koito sa pro4eli temata i sa otgovorili ADEKVATNO

  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    в тръбопровода...
    Мнения
    148
    Фондьотен

  3. #3
    На Орифлейм серията за пъпки е добра.Пастата за зъби също много помага против пъпки,но ако си слагаш много често кожата ти може да се изсуши,така че може да се комбинира с някъв обикновен крем за лице.Аз лично слагам крема на Дева
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

  4. #4
    angel4emalko
    Guest

    spoko

    off i az sam probvala mnooooogo preparati i ........ni6to nakaraq!!pisna mi!ami az li4no si pravq 1-2 p1ti v sedmicata maska ot:ne6este mlqko kiselo i med -razb1rkva6 gi i maje6.Stoi s maskata dokato izs1hne i posle s hladka voda q izmii.Haresva mi za6toto kojata stava gladka i meka.....Uspeh!!

  5. #5
    На AVON серията за тийнейджъри е добра, а на мен ми помага най-много гела с микрокапсули. Другото е ACNE out - изсушава бая бързо пъпките! ВАЖНО: И двете са за мазна кожа (като моята )

    P.S. А относно идеалната кожа на тези по рекламите - Photoshop e решението.

  6. #6
    ????
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от GaNGsTa`Gi®l
    Фондьотен
    Ama celta ne e da se prikrivat nedyzite na liceto a da se premahnat


    A otnosno meda-i az sym 4uvala 4e e mnogo polezno 2 pyti v sedmicata da se slaga za 5 min med na liceto no ne sym probvala

  7. #7
    ????
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от drebosy4eto
    На AVON серията за тийнейджъри е добра, а на мен ми помага най-много гела с микрокапсули. Другото е ACNE out - изсушава бая бързо пъпките! ВАЖНО: И двете са за мазна кожа (като моята )
    Na avon sym probvala cqlata seriq bez ediniq korektor-efekt nulev-kojata mi stava edna gadna lyskava..... blqk

  8. #8
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    в тръбопровода...
    Мнения
    148
    Цитирай Първоначално написано от ????
    Цитирай Първоначално написано от GaNGsTa`Gi®l
    Фондьотен
    Ama celta ne e da se prikrivat nedyzite na liceto a da se premahnat
    Абре..чатнах ама викам да се изебаам малко
    Иначе и аз съм съгласна за серията на орифлейм тази "pure skin"ли кфо беше...яка е ,а ейвън са боклуци хах квото съм си взела от тях все е с обратно действие..незнам само на мен ли така ми действа ама повече не мисля и да си поръчвам нещо от тях.. ; )

  9. #9
    Не съм рекламно лице на АVON - просто споделих какво ми помага на мен. Има си различни типове кожа - затова при вас няма ефект или, ако има, то той обратен.

  10. #10
    zazazazazazzzaazazaz
    Guest
    скинорен, зинерит, имекс, хума.. всичките съм ги пробвала и има ефект \/

  11. #11
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    в тръбопровода...
    Мнения
    148
    Цитирай Първоначално написано от drebosy4eto
    Не съм рекламно лице на АVON - просто споделих какво ми помага на мен. Има си различни типове кожа - затова при вас няма ефект или, ако има, то той обратен.
    Е аз не говорех конкретно за твоя пост..и аз само споделям впечатленията си от AVON..

  12. #12
    Guest
    Първо-редовно ходене на козметик. Поне веднъж на месец и половина, ако кожата е зле и по-често би било добре. Важно обаче е козметичката да е квалифицирана и внимателно да работи. Резултатите при мен след посещението на две различни козметички бяха поразяващо различни.
    Второ-почистване минимум 2 пъти на ден. Има богат избор на пазара за почистващи продукти. Аз лично употребявам Клийн енд Клиър на Джонсънс.
    Трето-препоръчвам за доста проблемните кожи всеккидневна маска с хума. Въпреки че кожата ми в момента е в отлично състояние, продължам да си правя маска с хума всеки ден и резултата е отличен. Има едни суперски маски на АДДА-хума+камфор и хума+чаено дърво
    Четвърто-крем, подходящ за типа кожа. Препоръчвам крем Бочко. Струва ми се най-малко тъпкан с постижения на химията. Но за всяка кожа различно. И все пак не съм чула оплакали се от него-напротив-масово хората са доволни, и то много
    Пето-да се свежда до минимум нанасянето на козметика върху лицето. Винаги се придържаите към минимума в това отношение, още повече като се има предвид годините ни и типа ни кожа. Препоръчвам употребата на антибактериялен коректор. Ейвън тук имат доста точно попадение

    Ако се сетя за още ще пиша. Съжалявам, че е малко дълго

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Първо-редовно ходене на козметик. Поне веднъж на месец и половина, ако кожата е зле и по-често би било добре. Важно обаче е козметичката да е квалифицирана и внимателно да работи. Резултатите при мен след посещението на две различни козметички бяха поразяващо различни.
    Второ-почистване минимум 2 пъти на ден. Има богат избор на пазара за почистващи продукти. Аз лично употребявам Клийн енд Клиър на Джонсънс.
    Трето-препоръчвам за доста проблемните кожи всеккидневна маска с хума. Въпреки че кожата ми в момента е в отлично състояние, продължам да си правя маска с хума всеки ден и резултата е отличен. Има едни суперски маски на АДДА-хума+камфор и хума+чаено дърво
    Четвърто-крем, подходящ за типа кожа. Препоръчвам крем Бочко. Струва ми се най-малко тъпкан с постижения на химията. Но за всяка кожа различно. И все пак не съм чула оплакали се от него-напротив-масово хората са доволни, и то много
    Пето-да се свежда до минимум нанасянето на козметика върху лицето. Винаги се придържаите към минимума в това отношение, още повече като се има предвид годините ни и типа ни кожа. Препоръчвам употребата на антибактериялен коректор. Ейвън тук имат доста точно попадение

    Ако се сетя за още ще пиша. Съжалявам, че е малко дълго
    Ще кажеш ли нещо повечко за този крем Бочко?За какво по-точно се използва,на каква цена е...
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

  14. #14
    Guest
    Кремчето Бочко по предназначение се използва да се мажат дупенцата на бебета Защото действа подсушаващо и омекотяващо. Съдържа цинков окис, което именно го прави много добро за проблемна кожа. Цената е м/у 1.50 и 1.80, зависи откъде го взимаш. Препоръчвам ти вечер да се мажеш с него, защото малко трудно попива и седи малко бял. На сутринта би трябвало да забележиш резлутата. Ако ти трябва още инфо-питай или може да напишеш в търсачката 'Бочко' и ще ти изведе доста резултати
    Забравих да спомена по-горе и ексфолиация поне веднъжа на 2 дни за проблемни кожи. Аз лично си ексфолирам кожата всеки ден, но го правя на собствена отговорност и не смея да го препоръчвам.
    Всеки човек има своите особености на кожата. Трудно е да се дават общовалидни съвети. Затова именно пиша и най-най-общите неща, които смятам, че е редно да се спазват. Извинявам се предварително за неточности при препоръките
    .

  15. #15
    Благодаря ти,може да си взема и аз от този крем
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Ei TuKa ;)
    Мнения
    331
    Такам....ето една маска, онзи ден я открих и пробвах, много доволна останах :
    1Взимате 1 к.л. сода бикарбонат, 1 ч.л. кисело мляко и 1 ч.л. хума. Разбърквате добре и нанасяте на дебел слой върху лицето. Като почне да засъхва, отмиите с хладка вода. Действа мн добре при проблемна и замърсена койа с пъпки

    2. Има и една маска на 'Тийн Клийн"-една лепкава, много добре почиства кожата и я подготвя за следващи процедури(примерно маски) и после резултата е по-добър, защото съставките проникват в кожата, през вече почистените пори \/

    По тази тема много мога да говоря, ама по принцип съм мързелив човек и няма да се увличам много.
    y0u LoV3 m3 bUt YoU dOn'T kNoW wHo I aM, s0 LeT m3 g0...JusT Let Me Go... {}

  17. #17

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    In my head
    Мнения
    123
    Az si slagam pyrvo fon dio ten, posle korektor tam kydeto imam pyp4ici ili belezi, i nai-nakraq pudra. Ob6to vzeto taka pove4eto nedostatyci se premahvat.

  18. #18
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    BapHa
    Мнения
    120
    ima6e na AVON en0 tak0a 0t teen seriqta -CLEARSKIN!!! da vi kajq 4esny na mene mn mi p0maga!p1rvy se nanasq v1rxy licety,slet tfa se masajira v1rxy k0jata 0k0l0 30-50 sec max! i se 0tmiva s xladka v0da!
    slet katy sf1r6ite s tazi pr0cedyra e jelateln0 da se namaje s krem Bo4k0 ili nqkak1f dryk za 0mek0tqvane na k0jata....
    ii 0b6ty fzety tfa e na mene tfa mn mi p0maga
    za sqq za drygy ne se se6tam

  19. #19
    Супер фен Аватара на i'm so excited!
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    2 476
    на мен спряха ми излизат, когато спрях да се гримирам с каквото и да било.
    чистя си старателно сутрин и вечер фейса и толкова.
    алелуя.

  20. #20

    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Пловдив
    Мнения
    44
    Ако искаш нещо силно,което наистина да помага си вземи Zynerit.В много теми момичетата са го препоръчвали .Ползвала съм крема Бочко,и крема Здраве даже,ама са ми мазни много и не ми махат упоритите пъпки.Но наистина и ходенето на козметик е важно,системното почистване ще ти с еотрази много добре на кожата

  21. #21
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Plovdiv,Bulgaria
    Мнения
    192
    Не че съм имала големи проблеми с лицето си,но все пак от време на време ми се появява по някоя пъпчица... (да чукам на дърво,че на са повече!)...
    От собствен опит бих препоръчала на Avon - от серията Avon solutions - PurePore-Fection... В зелена опаковка са!Използвам Тоника и Гелчето и ми действат мн добре
    Пак на Avon , но от серията Clearskin - Cr
    Alors on vit chaque jour comme le dernier...


    skype - ssissi159

  22. #22
    xxxxxxxxAxaax
    Guest
    krem zdrave predi lqgane na sutrinta si go mahash i tva e mn mi pomaga osobeno za pupkite ve4e nqmam!

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    i`m lost (;
    Мнения
    2 152
    Миналата година бях на дерматолог и ми изписа Далацин Т.Много помага, особено ако се използва редовно.Струва около 10 лева и е нещо като лосион.Даже хората, които ме виждат всеки ден забелязаха разлика.Имах малки пъпчици за деколтето и след 1 седмица, след редовно използване /сутрин и вечер/ вече няма и помен
    Свестните у нас считат за луди


    части от мен

  24. #24
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    В нечие сърчице:){P}
    Мнения
    592
    сутрин и вечер си прави процедурки с хума,супер много помага

  25. #25
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от CuHu{{o4u}}
    сутрин и вечер си прави процедурки с хума,супер много помага
    Хумата изсушава и не е много полезно да се използва толкова често, маските с хума (понеже има много видове) се правят поне на два-три дена.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си