.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    И в началото бе Люлин :D
    Мнения
    2 038

    Нещо което да ме изкара извън кожата ми ииии....

    Здравейте... искам да ми препоръчате най-смазващите възможни тренировки,неща който да запълнят нон стоп съзнанието ми с мисли и тем подобни.. да се уморявам и т.н...ще съм ви крайно благодарна ако ми дадете идей как да не се оставям на мислите си ? Падам си мазохист,давайте смело!
    2 т. от правилника. Бан на профил

  2. #2
    Guest

    Re: Нещо което да ме изкара извън кожата ми ииии....

    hah vij i az tova pitam
    ama ako ima6 free time idi i poti4kai na stadiona (az lesno go kazvam i vse edno 4e go pravq ama poneje nqmam vreme svobodno i stava edna ka6a.... ahaha sq da ne izpadam v podrobnosti )

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    575
    Еми..кво може-от сутрин до вечер във фитнеса,на стадиона-че дори и у вас можеш да прайш некви упражнения.Карай колело-50-60 минути,дигай гирички...абе нещо такова/то и аз не разбирам/

  4. #4
    Мега фен Аватара на ThePainIsReaL
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    зад ей онова дърво ;)
    Мнения
    3 737
    Оо .. напълно те разбирам . Трябва ти фуул програма за деня , за да не мислиш за глупости . Минавам през този период и ми е до болка познато . Значи запиши се на йога , тае-бо и фитнес . Събота , неделя ходи на сауна и масаж .. няма да имаш грешка . Наистина помага . Съчетанието - 3 пъти по час и половина фитнес , веднъж Power йога , веднъж пилатес ... веднъж тае-до / аеробика или степаеробика е уникално ( това е програма за седмицата де). Въобще не мислиш за глупости . Трябва да взема и аз пак да почна така . Но то си зависи и от организма ти

    .. I`m just a kid .. a kid in love ..

  5. #5
    Голям фен Аватара на christina_aguilera
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Burgas
    Мнения
    646

    Re: Нещо което да ме изкара извън кожата ми ииии....

    Цитирай Първоначално написано от Ice_Queen
    Здравейте... искам да ми препоръчате най-смазващите възможни тренировки,неща който да запълнят нон стоп съзнанието ми с мисли и тем подобни.. да се уморявам и т.н...ще съм ви крайно благодарна ако ми дадете идей как да не се оставям на мислите си ? Падам си мазохист,давайте смело!
    Учи си уроците
    skype: esperansa91

  6. #6
    Ми това зависи от колко свободно време имаш...може да тичаш,но да си с някой...иначе сама пак ще се оставиш на мислите,фитнес...ако имаш интерес към някой колективен спорт...там вече съвсем няма как да мислиш за каквото и да е на тренировка!И плуването също е вариант!!!Както казаха Йога...там ако не се лъжа ти трябва концентрация и няма да мислиш за други неща!!!

  7. #7
    На стадиона където може да има дори др хора и с тичане в кръг няма да стане...Няма ли някаква местност където да отидеш.Тичаш си,крещиш си... изобщо освобождаваш съзнанието си
    KeeP YouR HeaD UP,LegS CloseD,EyeS OpeneD!
    \_/

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    457
    mazohizum=ti4ane=mazohizum=ti4ane ima go v re4nika za sinonimi

    skype: lucifer___

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си