.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4

Тема: mioma na matkata

Hybrid View

  1. #1
    kris_777
    Guest

    mioma na matkata

    Maika mi hodi na genikolog i kazaha 4e ima mioma na matkata no poptincip samata matka bila 5 santimetra a miomata e 6 doktorite kazaha 4e 6te vidqt kak raste samata mioma no men mnogo me e strah za neq molq vi kajete mi kakvo da pravq dali ima riskove i taka natatuk i su6to taka dali ima nqkakva opsatnost za jivota i ako znaete ne6to po vupros sus lekarstvo koeto pomaga su6to molq vi mi go spodelete!!!ako imate mail na lekar koito da moje da mi otgovri su6to bih vi bila mnogo blagodarna!

  2. #2
    Guest
    edna poznata imashe,su6to beshe vuzrastna,mahnaha i q,vsi4ko si be6e nared, ve4e minaha okolo 2-3 godini sigurno ot towa i nqma problemi do kolkoto znam. prosto maika ti nqma da moje da ima deca pove4e

  3. #3
    Guest
    ami dokolkoto znam 6te trqbva da i mahnat matkata i tq nqma da moje da ima pove4e deca.No nqma da umre v nikakav slu4ai.Spoko ne se bezpokoi.Kusmet

  4. #4
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429

    Re: mioma na matkata

    Цитирай Първоначално написано от kris_777
    Maika mi hodi na genikolog i kazaha 4e ima mioma na matkata no poptincip samata matka bila 5 santimetra a miomata e 6 doktorite kazaha 4e 6te vidqt kak raste samata mioma no men mnogo me e strah za neq molq vi kajete mi kakvo da pravq dali ima riskove i taka natatuk i su6to taka dali ima nqkakva opsatnost za jivota i ako znaete ne6to po vupros sus lekarstvo koeto pomaga su6to molq vi mi go spodelete!!!ako imate mail na lekar koito da moje da mi otgovri su6to bih vi bila mnogo blagodarna!
    няма за какво да се тревожиш. това е често срещано страдание, за лечението на което има много добре отработен протокол на процедиране.
    със сигурност всичко ще мине добре. не преживявай тази диагноза като нещо фатално, просто не е такова! лекарството най-често са ръцете на хирурга, но щом са преценили че ще е само под наблюдение не виждам повод за паника. а дори и да се наложи оперативна интервенция - това е рутинна операция отработена до детайли.
    не се тревожи - Майка ти ще отгледа и твоите деца

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си