.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5

Тема: sled ginekologa...

  1. #1
    Guest

    sled ginekologa...

    poradi bqlo te4enie hodih na ginekolog.toi samo me vidq i bez da vzima sekret ni6to samo kato pogledna i kaza "oo gybi4ki ni6to pritesnitelno spokoino" no vypreki tova na men mi e mn gadno . izpisa mi nqkyv krem koito s edna tryba go vkarva6 mn navytre v ..... iii natiska6 ii krema vliza tam. i do 14 dni 6tqlo da mine no az mn se pritesnqvam za6toto naistina VSICHKO bih napravila da se mahne UJASNOTO BQLO TECHENIE koeto imam ot blizo 2 godini. Ima li nqkoi koito e polzval podoben krem i rezultatite ot nego kakvi bqha? i vyzmojno li e naistina gybi4ki koito sa na pove4e ot 2 godini za 14 dni da iz4eznat...??

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    1 точка от правилника!

  2. #2
    Мега фен Аватара на malka_sladuranka
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 151
    Доколкото съм чувала, повечето инфекции се премахват за горе-долу толкова - 1-2седмици. Спокойно, не е нещо необратимо, лекува се.

  3. #3
    spox we kvo se pritesnqvash !??? i moiata priatelka ima bqlo te4enie i sega se lekuva s neshto podobno
    Никой не е умрял от работа,но защо пък да рискувам?!?

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Lost In Dying World
    Мнения
    510
    Е... как ти е казал просто гъбички. Би трябвало да ти вземе секрет, може примрно да имаш възпаление на яйчника и т.н.

  5. #5
    Мега фен Аватара на ThePainIsReaL
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    зад ей онова дърво ;)
    Мнения
    3 737
    Даже и за по-малко може да се оправиш . Поне така съм чела .. не се безпокой толкова много , това е много често срещано при момичетата .

    .. I`m just a kid .. a kid in love ..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си