.
Затворена тема
Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 72
  1. #26
    Мега фен Аватара на MoHuTo
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Там някъде в прегръдките на самотата..
    Мнения
    3 575
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от Trisha1991
    Кръво смешението е перверзно ала и много възбуждащо
    =D> :P

  2. #27
    vnimavai da ne razberat vashite! a natam uspeh ti jelaq!!!
    Никой не е умрял от работа,но защо пък да рискувам?!?

  3. #28

    Re: strahoten sex, ama sas zabranen 4ovek

    Цитирай Първоначално написано от bonboneno^mace
    Цитирай Първоначално написано от mini_bebe
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    takaaaaa imam 1 dosta golqm problem!
    zna4i az otkakto se pomnq izpitvam privli4ane kam moq 1vi bratov4ed. razbira se ne e samo fizi4esko, moga da kaja 4e sam vlubena v nego o6te otkakto se pomnq!
    izob6to nqmah ideq dali toi ima ne6to podobno kam men, v4era se okaza 4e ima ne6to takova. bqh u tqh na gosti, no togava u tqh ima6e i drugi rodnini, koito sa6to ostanaha da prespqt. be6e malko slojno dokato se razpredelihme koi kade 6te spi. drugiq mi bratov4ed (brata na mom4eto, koeto obi4am) e po4ti na moqta vazrast i za tova 4esto kato po-malki sme spali na 1 spalnq,no v posledno vreme toi somnambulstva a men tova me ujasqva. za tova sled mnogo mislene stana taka 4e 6te spq na 1 spalnq s bratov4ed mi.
    ve4erta kogato vsi4ki si legnaha nie ostanahme da gledame televiziq (v spalnqta) i se zazqpahme v 1 stra6no romanti4en film. az gledah filma i si predstavqh nqkakvi ne6ta s bratov4ed mi. togava usetih ne6to, za koeto v 1viq moment si pomislih 4e e san ili halucinaciq. toi me celuna po vrata! iztrapnah i bavno se obarnah kam nego i predi da se usetq ve4e pravihme sex! be6e neveroqtno! az principno sam malko tqsni4ka otdolu i vinagi kogato sam go pravila me e bolqlo i e imalo nqkakvi problemi. sega ne be6e taka! vliza6e mu bez problem, kato po noti!
    svar6ih za 1vi pat v jivota si.
    sled tova se gu6nahme i cqla no6t az slu6ah sarceto mu i toi moeto. tova be6e nai-val6ebnata no6t v moq jivot.
    na sutrinta uj si pogovorihme nooooo ne se razbrahme koi znae kakvo. problema e 4e i toi ima 4uvstva kam men i sas sigurnost i drugiq pat edva li 6te se sdarjim da ne go napravim otnovo.
    znam 4e e mnogo izvrateno, znam 4e ne nezakonno i zabraneon ot ob6testvo i priroda, no ob6testvoto,prirodata i zakona ne mogat da razberat lubovta!
    koito iska da si pravi ebavki vaob6te da ne pi6e, molq!
    а кой братовчед ти се пада..ако е далечен не мисля че има проблем.ама както казаха другите мн внимавайте ваще да не разберът
    pi6e 4e e 1vi
    малко съм разсеяна

  4. #29
    Мега фен Аватара на malka_sladuranka
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 151
    Цитирай Първоначално написано от MoHuTo
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от Trisha1991
    Кръво смешението е перверзно ала и много възбуждащо
    =D> :P
    Кръвосмешениетп било възбуждащо....Ще повърна. Ами ходи се изчукай с баща си, сигурно много ще те възбуди.

  5. #30

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    София
    Мнения
    342
    Цитирай Първоначално написано от malka_sladuranka
    Цитирай Първоначално написано от MoHuTo
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от Trisha1991
    Кръво смешението е перверзно ала и много възбуждащо
    =D> :P
    Кръвосмешениетп било възбуждащо....Ще повърна. Ами ходи се изчукай с баща си, сигурно много ще те възбуди.
    Баща ми чак не, но сме се обарвали и сме си правили разни неща с братовчеди и е много голяма тръпка моа па да ти кажа

    Живей живота си, както искаш, а не както другите искат.

  6. #31
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    184
    Цитирай Първоначално написано от Trisha1991
    Цитирай Първоначално написано от malka_sladuranka
    Цитирай Първоначално написано от MoHuTo
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от Trisha1991
    Кръво смешението е перверзно ала и много възбуждащо
    =D> :P
    Кръвосмешениетп било възбуждащо....Ще повърна. Ами ходи се изчукай с баща си, сигурно много ще те възбуди.
    Баща ми чак не, но сме се обарвали и сме си правили разни неща с братовчеди и е много голяма тръпка моа па да ти кажа
    Ohhh cheta ti mneniqta i vse poveche se ubejdavam che si nqkoq malka kurventiq , koqto leti iz oblacite Bilo vuzbujdashto-koe po-tochno?Tova che roditelite sa vi bratq i sestri i nosite edna kruv, tova che ti si nenormalna ili po-skoro se pravish na interesna i iskash da izpuknesh s izvratenostta si ?

  7. #32

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    София
    Мнения
    342
    ... това че правим просто забранени, нередни, анти-морални, покварени и пропаднали работи

    Живей живота си, както искаш, а не както другите искат.

  8. #33
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    184
    Цитирай Първоначално написано от Trisha1991
    ... това че правим просто забранени, нередни, анти-морални, покварени и пропаднали работи
    Ti sama si go kaza PROPADNALi sega i ako se zamislish malko nad tova shte e golqm napreduk za teb

  9. #34

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    София
    Мнения
    342
    Цитирай Първоначално написано от BeZ^BikiNi
    Цитирай Първоначално написано от Trisha1991
    ... това че правим просто забранени, нередни, анти-морални, покварени и пропаднали работи
    Ti sama si go kaza PROPADNALi sega i ako se zamislish malko nad tova shte e golqm napreduk za teb
    че аз съм го осъзнала естествено... просто е възбуждащо да вкусваш от забранения плод... прочети Библията, историята за Адам и Ева и ще ме разбереш. Аз съм безкрайно вярващ и набожен човек, въпреки и че съм много грешна. Но Господ прощава и се надявам един ден, когато се покая за грешките си, да не горя в ада.

    Живей живота си, както искаш, а не както другите искат.

  10. #35
    i kvo stana kato se sabudi?!
    lubovta e 4uvstvo koeto 4uvstvash kogato po4uvstvash 4e 4uvstvash 4uvstvoto koeto ne si 4uvstvalll....
    Pocu_Ty E МноГо МноГо ВлюБеНууууу :* Милооо Обичам теееее :*****

  11. #36
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    184
    Цитирай Първоначално написано от Trisha1991
    Цитирай Първоначално написано от BeZ^BikiNi
    Цитирай Първоначално написано от Trisha1991
    ... това че правим просто забранени, нередни, анти-морални, покварени и пропаднали работи
    Ti sama si go kaza PROPADNALi sega i ako se zamislish malko nad tova shte e golqm napreduk za teb
    че аз съм го осъзнала естествено... просто е възбуждащо да вкусваш от забранения плод... прочети Библията, историята за Адам и Ева и ще ме разбереш. Аз съм безкрайно вярващ и набожен човек, въпреки и че съм много грешна. Но Господ прощава и се надявам един ден, когато се покая за грешките си, да не горя в ада.
    Absolutno po nishto ne ti lichi che si nabojna - ako beshe takava nqmashe da pravish dosta ot neshtata kkoito spodelqsh vuv foruma A otnosno Adam i Eva tqhnoto spored men e suvsem drugo ... razbiram da izneverish s "zabranen pllod" dori s rodnina kato 1vi bratovched otchasti go priemam stiga da ne se povtarq ,NO TOVA DA KEJESH CHE E VAZBUJDASHTO ...... vuzdurjam se do tuk che zapochvam da se qdosvam

  12. #37

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    София
    Мнения
    342
    Ядосваш се защото мисленето ти е ограничено. За мен щом природата позволява значи може да се прави а не морала щото го забранява. Ако си запозната а аз щото съм. Имам малки зайчета и те се чивтосват по роднински...Та е и при хората възможно това. Мен ме възбужда и като по-малка сме се обарвали с двама братовчеди а на единия е други неща съм правила не сме се ебaли де, щото става леко прекалено. Ама иначе има тръпка и съм се забавлявала така в 5 - 6 клас. Сега може и да не го правя ама принципно няма нищо лошо в тва според мен. Е това исках да кажа.

    Живей живота си, както искаш, а не както другите искат.

  13. #38
    Guest
    Trisha1991,признавам,че по-ограничено същество от теб не съм виждал.

  14. #39

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    София
    Мнения
    342
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Trisha1991,признавам,че по-ограничено същество от теб не съм виждал.
    А ти дори нямаш смелостта да се регистрираш... Това да ти е болката. Щом нестандартното и неморалното поведение, незачитането на общественото мнение и нормите изградени от хората се смята за ограниченост... може може и така, в Анадола и при Абу Мосад Заркауи, но не и тук. Турчин такъв

    Живей живота си, както искаш, а не както другите искат.

  15. #40
    Guest
    Само това ли успя да измисли кухата ти главичка "Турчин".Господи,плаче ми се за теб,наистина.

    Какво значи "нямаш смелостта".
    Би ли обяснила с какво ще се променят нещата,ако се регистрирам?
    Нямам никакво намерение да губя ценно време с такова ограничено момиче,което се мисли за голяма пичка.

    Някой ден ще осъзнаеш колко си малоумна

  16. #41

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    София
    Мнения
    342
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    голяма пичка.
    малка, тясна и добре епилирана със само една много, ама много тънка лентичка по средата... мечтай си гостенче, нека да съм тъпа аз. Твоето мнение прелита покрай ушичките ми като пролетния ветрец и само гали косите ми, докато сладко ти се усмихвам и презрително поглеждам към безпомощната ти девственост и липсата на редовен полов живот, насочил те към давене на мнения и оценки, които са твърде излишни, дори, за да си правя гаргара с теб

    Живей живота си, както искаш, а не както другите искат.

  17. #42
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    863
    Какви ли не житейски ситуации има...Може да звучи стряскащо, но доста хора пазят подобни "страшни" тайни. Идеята е, че от подобна връзка е по-голяма вероятноста да се зачене и роди дете с уродство.Но в сегашно време тези неща вече могат успешно да се контролират.
    Тук родителите, дето са ги оставили да спят заедно са за убиване. Трябвало е да предвидят какво може да стане. Сега нищо не може да се върне назад. И най-добре истерията да спре! На момичето без друго му е доста объркано. Който може да помогне да го преодолее - да помага! Който не - да замълчи, че не се знае какво може да му дойде до главата

  18. #43
    станалото наистина е по вина и на родителите.... ама като се замисли човек.... кой родител би могъл да си представи че детето му е толкова извратено?!?! абе бива ли такова нещо .... а на колко години са тези извратените? 15-16?
    Nikoga ne pla4i za onova, koeto ne moje da pla4e za teb

  19. #44
    Господ е казал да не са женят а не да правят секс така че щом ти харесва вярно е от общесвтото малко така че сте роднини но да не ти пука прави това което искаш.
    † 2pac ReSt In PeAcE † \\// My Nigga

    http://WwW.impulse.bg/Luna71c


  20. #45
    Bratovcheda
    Guest
    Abe ei kurvo ti za kakvo razpravqsh nalqvo i nadqsno che si spala s men i bez tova dokato te chukah mi idvashe da sse izdraifam na teb kuchko!!!!!Taq tema trqbva da se zakrie mrasnicata vi e razkazala vsi4ko ottuk natatak nqma da q butna da se ebe sama.

  21. #46
    Супер фен Аватара на LO6IQ
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    ...(='.'=) sex: може
    Мнения
    1 272
    Цитирай Първоначално написано от Eric Draven
    e sex hubavo
    ama gledai da ne zabremenee6 4e kato ti se rodi triglavo dete.....

  22. #47
    cicko
    Guest

    mhm

    UMRETE VE GADOVE !!! s bratov4edite si aaaaa izverg

  23. #48
    Фен Аватара на FaHrEnHeit
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    София
    Мнения
    231
    В тоя форум бях виждал всичко ама това изби рибата.Едно момиче написало, че се е еб*ло с братовчед си и и след нея още 100 човека да не останат назад и те...
    Eventful past is everclear.

  24. #49
    Фен Аватара на FaHrEnHeit
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    София
    Мнения
    231
    Цитирай Първоначално написано от Trisha1991
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    голяма пичка.
    малка, тясна и добре епилирана със само една много, ама много тънка лентичка по средата... мечтай си гостенче, нека да съм тъпа аз. Твоето мнение прелита покрай ушичките ми като пролетния ветрец и само гали косите ми, докато сладко ти се усмихвам и презрително поглеждам към безпомощната ти девственост и липсата на редовен полов живот, насочил те към давене на мнения и оценки, които са твърде излишни, дори, за да си правя гаргара с теб
    Брутална си
    Eventful past is everclear.

  25. #50
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от FaHrEnHeit
    Цитирай Първоначално написано от Trisha1991
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    голяма пичка.
    малка, тясна и добре епилирана със само една много, ама много тънка лентичка по средата... мечтай си гостенче, нека да съм тъпа аз. Твоето мнение прелита покрай ушичките ми като пролетния ветрец и само гали косите ми, докато сладко ти се усмихвам и презрително поглеждам към безпомощната ти девственост и липсата на редовен полов живот, насочил те към давене на мнения и оценки, които са твърде излишни, дори, за да си правя гаргара с теб
    Брутална си
    I tupa su6to.neznam na kade otiva sveta... 6e se e*e sus brad4ed si ti dobre li si ma?leleeeeeeee ne sum si i pomsiql 4e nqkoi moje da si go i pomisli daje ni nai-malko momi4e.Shibing situation a?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си