takaaaaa imam 1 dosta golqm problem!
zna4i az otkakto se pomnq izpitvam privli4ane kam moq 1vi bratov4ed. razbira se ne e samo fizi4esko, moga da kaja 4e sam vlubena v nego o6te otkakto se pomnq!
izob6to nqmah ideq dali toi ima ne6to podobno kam men, v4era se okaza 4e ima ne6to takova. bqh u tqh na gosti, no togava u tqh ima6e i drugi rodnini, koito sa6to ostanaha da prespqt. be6e malko slojno dokato se razpredelihme koi kade 6te spi. drugiq mi bratov4ed (brata na mom4eto, koeto obi4am) e po4ti na moqta vazrast i za tova 4esto kato po-malki sme spali na 1 spalnq,no v posledno vreme toi somnambulstva a men tova me ujasqva. za tova sled mnogo mislene stana taka 4e 6te spq na 1 spalnq s bratov4ed mi.
ve4erta kogato vsi4ki si legnaha nie ostanahme da gledame televiziq (v spalnqta) i se zazqpahme v 1 stra6no romanti4en film. az gledah filma i si predstavqh nqkakvi ne6ta s bratov4ed mi. togava usetih ne6to, za koeto v 1viq moment si pomislih 4e e san ili halucinaciq. toi me celuna po vrata! iztrapnah i bavno se obarnah kam nego i predi da se usetq ve4e pravihme sex! be6e neveroqtno! az principno sam malko tqsni4ka otdolu i vinagi kogato sam go pravila me e bolqlo i e imalo nqkakvi problemi. sega ne be6e taka! vliza6e mu bez problem, kato po noti!
svar6ih za 1vi pat v jivota si.
sled tova se gu6nahme i cqla no6t az slu6ah sarceto mu i toi moeto. tova be6e nai-val6ebnata no6t v moq jivot.
na sutrinta uj si pogovorihme nooooo ne se razbrahme koi znae kakvo. problema e 4e i toi ima 4uvstva kam men i sas sigurnost i drugiq pat edva li 6te se sdarjim da ne go napravim otnovo.
znam 4e e mnogo izvrateno, znam 4e ne nezakonno i zabraneon ot ob6testvo i priroda, no ob6testvoto,prirodata i zakona ne mogat da razberat lubovta!
koito iska da si pravi ebavki vaob6te da ne pi6e, molq!