.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 35

Тема: OBARVANE

  1. #1
    Guest

    OBARVANE

    abe na vas haresva li vi kogato nqkoe mom4e vi hvashta za dupeto ili pak vi hvashta za cicite? az mnogo se draznq ot tova i mi pri4inqvat bolka sled tova gardite me bolqt dva dni....kajete si menieto pls

  2. #2
    Мега фен Аватара на ThePainIsReaL
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    зад ей онова дърво ;)
    Мнения
    3 737
    Да бе , как ще ми харесва . Само гаджето има достъп до тези места Пък и ако някой ме барне за дупето (щото за гърдите едва ли ще иска ) , винаги се изписквам супер гадно и вдигам някъв скандал , така че той моментално съжалява .

    .. I`m just a kid .. a kid in love ..

  3. #3
    ne me kefi.mn e maloumno.
    Ne e neshtastno momicheto zagubilo lubovta na edin glupak,a e neshtasten glupakat izgubil posledniqt shans da stane chovek!

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от ХодещСъвет
    Ми първо това е ПРОСТАШКО от моята гледна точка...(момче съм да не повярваш)
    Второ това е сексуален тормоз
    Трето ти си глупак. бахахах сексуален тормоз вика.
    193 Digital бан по ип и профил, системно 2 т.

  5. #5
    [/b]Много е просташко . Едва ли не с едно пошляпване на задника ще спечелиш някое момиче ...

    НЕ НА ЧАЛГАТА !!!!

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Digital
    Цитирай Първоначално написано от ХодещСъвет
    Ми първо това е ПРОСТАШКО от моята гледна точка...(момче съм да не повярваш)
    Второ това е сексуален тормоз
    Трето ти си глупак. бахахах сексуален тормоз вика.
    по добре не се обаждай !
    по темата:
    просташко е но има момичета на които им харесва да ги барат
    за дупето
    173 Вълка бан по ип и профил системно нарушаване на 8 точка и демонстративно незачитане на правилата.

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    какво просташко има ако момчето и момичето са "гаджета" ?

  8. #8

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    13
    Ако са гаджета може

  9. #9
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Цитирай Първоначално написано от OtherDimension
    какво просташко има ако момчето и момичето са "гаджета" ?
    А ако не са..? :Р

  10. #10
    Първо е от много голямо значение как точно докосва момчето. Ако е нежно и с чувство е приятно. Но би ми било приятно само, ако го прави приятелят ми.
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


  11. #11
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Да, Алеандра е права-има значение кой го прави.Ако го направи момче, към което нямам чувства(демек не ми е гадже) най-много да отнесе един шамар.

  12. #12
    Наистина има зна4ение кой го прави, но определено мисля, 4е по4ти на никое моми4е не и е приятно да се отнасят по такъв на4ин с нея. Слу4вало ми се да отивам до бара в дискотека и непознат да ме хване за дупето. Е тва е просто супер неприятно! Ако е гаджето ми оба4е, не мисля, 4е бих имала не6то против.
    Live 2 Ride... And... Ride 2 Die!!!

  13. #13
    Ае само на мен ли така ми се струва или тука много бъркате думите!? В моя речник обарване значи докато се целуваш с някое момиче да я погалиш по гърдите или дупето.... А тва някой непознат като първия дървар да те фане за циците все едно че хваща баскетболна топка си е пълна селяния и не мисля че точната дума за тва е обарване.... Та ако под обарване имате предвид точно "фащане на цици" както казах преди малко наистина е кофти, но ако имате предвид истинско обарване въобще не мисля, че е зле......
    Skype: Lambo_Rambo

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    на луната
    Мнения
    508
    Е ако гаджето ме хване за дупето, много ясно че няма да има проблем и ще ми е приятно. Обаче ако някой, който дори не познавам ме хване просто става много голям скандал след това
    Don`t be afraid of perfection-you`ll never reach it!

  15. #15

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    v edna bqla staq s meki steni
    Мнения
    228
    има ли нещо просташко в това да се изсера в ъгъла на някоя спирка ?!?!
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  16. #16
    Супер фен Аватара на ABSOLUTme
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    вввдотайемапигдотком
    Мнения
    2 690
    Цитирай Първоначално написано от Psihi4no_bolen
    има ли нещо просташко в това да се изсера в ъгъла на някоя спирка ?!?!
    mi ne,ako posle si pochistish

    a po temata-az poprincip mn mrazq priqtelqt mi da mi stiska cicite,uvlicha se iposle boli(a kak go otuchih..posle az mu stiskah negovite ).vij,dupeto da mi pipa,shlqpa i t.n.- mojee
    kakto kazaha veche - ako e nejelan element(demek nqkoi nahalnik),she izqde 1shamar i nqma go napravi poveche
    Feel my sin..Feel my sound..So baby,come on in...

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    758
    Цитирай Първоначално написано от ABSOLUT`me
    Цитирай Първоначално написано от Psihi4no_bolen
    има ли нещо просташко в това да се изсера в ъгъла на някоя спирка ?!?!
    mi ne,ako posle si pochistish

    a po temata-az poprincip mn mrazq priqtelqt mi da mi stiska cicite,uvlicha se iposle boli(a kak go otuchih..posle az mu stiskah negovite ).vij,dupeto da mi pipa,shlqpa i t.n.- mojee
    kakto kazaha veche - ako e nejelan element(demek nqkoi nahalnik),she izqde 1shamar i nqma go napravi poveche
    изпитвах непреодолимо желание да цитирам за да си помислите че съм го прочел.Заблудих ви
    162--бан по ип и профил, системно нарушаване на 2, 11 и 8 т.

  18. #18
    Супер фен Аватара на ABSOLUTme
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    вввдотайемапигдотком
    Мнения
    2 690
    Цитирай Първоначално написано от xixi
    Цитирай Първоначално написано от ABSOLUT`me
    Цитирай Първоначално написано от Psihi4no_bolen
    има ли нещо просташко в това да се изсера в ъгъла на някоя спирка ?!?!
    mi ne,ako posle si pochistish

    a po temata-az poprincip mn mrazq priqtelqt mi da mi stiska cicite,uvlicha se iposle boli(a kak go otuchih..posle az mu stiskah negovite ).vij,dupeto da mi pipa,shlqpa i t.n.- mojee
    kakto kazaha veche - ako e nejelan element(demek nqkoi nahalnik),she izqde 1shamar i nqma go napravi poveche
    изпитвах непреодолимо желание да цитирам за да си помислите че съм го прочел.Заблудих ви
    xixi,imam vruzki v televiziqta..ako produljavash taka,nemada probiesh moito momche
    Feel my sin..Feel my sound..So baby,come on in...

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    1 393
    az obarvam po zadnika no vinagi s povod ne naro4no ili s cel podigravka cicite spored men e prekaleno i intimno za tova ne mislq 4e e umestno

  20. #20
    Повече от фен Аватара на POLA^_^
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    (((((:n/\eBeH:))))))
    Мнения
    487
    Чиста проба селска проява....Някакъв духльо,ще дойде и ще ме хване за......гърдите....нали трябва да го убия после.....Само гаджето може да пипа там

  21. #21
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    В мечтите..на мен и моята любима!!
    Мнения
    224
    тва го правех в 3-ти клас...........хахахх бати селянията.........хахахаа
    ...Love This Girl...She Compleat Me..!!{}(Тя си знае коя){}

  22. #22
    Този , който ме познава няма смелост да ме пипне по циците или дупето ,ако не ми е гадже естествено . Ако е непознат по-добре да бяга щото не отговарям за постъпките си

    С мене си , но запомни
    утре ти ме забрави !

    ***
    Време е да си признаеш ,
    колко силно ме желаеш.

  23. #23
    Мн е тъпо тва.Дори и приятелят ми да го прави пак няма да ми е приятно ако е със груба сила или на публично място,ако си сме усамотени някаде по може

  24. #24
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    О.С. , гр. Карнобат
    Мнения
    347
    Цитирай Първоначално написано от NeVeN4o`f
    Този , който ме познава няма смелост да ме пипне по циците или дупето ,ако не ми е гадже естествено . Ако е непознат по-добре да бяга щото не отговарям за постъпките си
    me2
    За да излизам с друг значи не си ме канил, за да лягам в леглото на друг значи в твоето ми е било студено, за да обичам друг значи не съм била обичанa!!! I lOVe YoU B...

  25. #25
    Мега фен Аватара на iiirish
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    4 156
    Цитирай Първоначално написано от Aleandra
    Първо е от много голямо значение как точно докосва момчето. Ако е нежно и с чувство е приятно. Но би ми било приятно само, ако го прави приятелят ми.
    съгласна съм!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си