.
Затворена тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1

    Най-голямата ми мъка в живота

    Здравеите искам да споделя нещо искам да покажа на повече хора моята болка която сама си я причиних по един или друг начин.

    Та историята е следната запознах се с най-прекрасния мъж в света за мене,обаче досега много страдах и бях използвана и хванах да тествам моето момче карах го да прави глупости пончкога а тои се примиряваше виждаше че аз се чуствам добре и ги правеше.
    Искам да ви кажа че такова момче няма друго(отдоло ще пусна линк да го видите за кои говоря),тои си е голям фен на колите и така с една приателка се е запознал пили са кафе и тя ми говори тогава за него каква порядъчна личност бил,и аз запръв път изпитах нещо преди дори да съм го видял,и един ден отидохме до зала уневрсияда да поръчаме едни сладкиши и той излезна от някъв магазин за коли,аз набързо се придвижих с приателките и направо си глатнах езика,викам му аз те познавам(друго неможах да измисля в тоя момент),а тои изненадан вика ама откъде аз не ви знам вас,и в същия момент ми се усмихна и аз още повече блокирах,дадох му телефона и скаипа си за да се свърже с мене и да му обясня нали откъде го знам.
    Така и стана говорихме си по скаипа 2 седмици после почнахме да се виждаме,но тои викаше като приатели за по кафе(това направо ме заби за земята),но после разбрах че си е бил предпазлив,2 седмици още се виждахме и всичко беше идеално,ама тои сякаш се дърпаше от това да се обвържеме толкова бързо,а разбрах че и моите приателки са му хвърлили око и аз малко тогава исилих нещата като казах че ходиме вече(когато и тои разбра от друг веднага ми звана и вика какво стана точно че и аз неразбрах нещо),аз малко му се помазних умилвах му се и тои се сагласи де къде да ходи :P ,и от там диде сложната за мене част,понеже трябваше да се раскрия че не съм скромно момиче а доста заможно и ме беше страх тои да не седи с мен заради това,но рискувах веднага за да не го и изпусна,запознах го с приатели с наще,а тои с нищо не се промени,обаче запореден пат показа лубовта към колите,не се изненада нито от къщата нито от охраните и като видя мерцедеса къде го карах(немога да ви опиша как се изпълни погледа му)каза ми че тази кола се е борил от малък за да стигне да си я купи и накрая успя макар и без мене засъжаление(но това е след раздялата ни).Тои направи невероятно впечетление на бащами а това е адски трудно,запозна се с доста по такива хора от нащо общество и секи го хареса неимуверно,за месец секи го уважаваше като се едно е бил сред нас 10 години,и аз почнах моите тестове всячески че исках да разбера дали наистина се е влубил в мене,в болница влизах,та катастрофи не бяха та чудесии,и нито един път не ме разочарова веднага се отзоваваше,дигал съм го в 2-3 само за да му кажа че го обичам,а той дори ми отговаряше и сме си говорили и по час,никога не ми е казал че няма да може да стане или че му се спи,а секи ден си лягаше в 12 и 6 става не е да кажеш човек да спи по цял ден.Беше ми много добричак,имах бивши при нас и те нали кат сме били заедно и си позволчваха повече приказки,а тои в тоя момент се едно му ставаше нещо,такъв бои хвръляше на тия идиоти и така ме пазеше от всичко,недаваше и лоша дума да се говори срещу мене.зарди мене дори го биха в началото че незнаех дали верно е толкова смел колкото ми казваше,ама се оказа верно толкова та и повече,после вече се запозна с приателите ни и беше добре да не си играя с съдбата вече,че незнма докъде бяха стигнали тия.скарахме се и заради парите,казах му че е с мене заради тях,въпреки че секи път се карахме кои да плаща,ама исках да го тествам,тои се обиди и вика щом е така аз си отивам намери си друг,едвам се сдобрихме молила съм се по цели нощи,и една вечер никав го няма аз савсем се разтроих(а то се оказа че предната нощ го бях ядосала повече и тои не ми е бил затворил а си е хвърлил телефона и се е счупил),на другата вечер пак го намерих и така още няколко дена молене и извинения върна се,и тука култовата ми идиотштина,реших да видякак ще реагира ако види мои снимки с друг,викнах в нас един познат и му обясних случая казах му че ще му дам пари и се сагласи,а в нас има камери и щях да сваля малко снимки,обаче малко се овлякох и аз с изживяването,а тои баш тогава е трябвали да пътува някаде извън софиа и искал да мине да ме види и да ми каже,наще естествено незнаеха за моята идея и си го поканиха както винаги,тои влезна и да не ви казвам какъв поглед направи чак мен ме заболя,а после като хвана да бие моя познат направо неможете да си представите как се чиваше,доиде охраната че нокои не смее да се приближи,накрая прибраха позната с линеика и от тогава не сме заедно с моето момче,какво ли не правих,говорих с бащами да му купиме неговия мерцедес някав дори бил по специалне,а тои ми отказа се едно се се знаеме,а колата беше хем негова мечта хем кола за триста хиляди не секи може да и откаже,но явно наистина неможех да повярвам колко е човечен ,всичко му говорих правех какво ли не да се върне,а тои не,виждахме се само когато се сабираме приателки само с мене неискаше и кафе да пиеме,само с наще обящи приателки,те тогава знаеха че се боря да си го варна говориха му ама никакав ефект,а сега се е хванал с няква дори не идва,телефона не ми дига и от скаипа ме е махнал,аз още немога да се примиря какво направих,ама поне секи го знае и тои сас сигорност няма да остави другата за да се варне при мене,знам го че тои каже ли обичам те,то е до край,имах трудни моменти винаги беше до мене всячески както може,аз имах надежда защото тои на външен вид е по грубоват не е много по общуването даже никак като не се познавате,но вече е късно за мене,благодаря за вниманието което сте ми отделили прочелите исках да си излея душата пред вас,искам да видят жените и мъжете че още иума хора които хем са добри,но акто се наложи показват твърдоста,и за уникалния муж в мойте виждания,мисля и за много други,може да е един от последните според мене

    това е той,снимките не са никак добри,че необичаше да се снима много,тука беше хванат в крачка та усях да си имам малко споменче от него. в импулса потребител ЦЕНЗУРА

    модерирано от w0sh
    ni6to ne e sa6toto kato te niama

    i parite ne mi pomognaha v toia slu4ai

  2. #2
    ебати ебавката честно

  3. #3
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    А тъпото е,че си направил тема за себе си.

    Смятам да и сложа ключ.

    По мое усмотрение.
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си