.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    .::.:MiSS HeRoIn.::.:

    Vpechatlih se ot Mr. Heroin i reshih da vi razkaja i za Miss Heroin . Tq e opasna madama Kato q vidish i onemqvash- gubish uma i duma i v akala ti edno- kak da q zagovorish. A tq lesno se spriqtelqva. Izkluchitelno otzivchiva e i golqma hitrusha. S edin pogled i veche te e omagiosala. Chesto v neinite okovi popadat strahotni momcheta na vyzrast 18-27-28-29 godini... taka neveroiatno gi omaiva che te mnogo mnogo trudno mogat da se otkusnat ot neq i da q zabravqt.. tq e strahotna. Taka gi zabavlqva, che te zabravqt za chas ,vreme i prostranstvo i jelaqt da bydat samo s neq ! S nikoq i s nikoi drug ! A kogato tq im se razsurdi- oo togava stava losho! Te stavat ,loshi,izbuhlivi .. agresivni ,sposobni na nai-grubite choveshki proqvi. Zablujdavat se che Miss Heroin moje da se vlubi v tqh. No greshat. Tq ne znae kakvo e liubov. Tq samo naranqva. Istinski,dulboko i bezvazvratno. Pravi go s takava ohota i s tolkova blajena usmivka ... A spasenieto li ? Spasenieto e .. edno . VQRATA !
    Vqrata che tq e izlichima .. i smyrtonostna kato drugite bolesti .. ! I SILATA !!! Silata na liubovta ... na istinskata ,choveshka liubov

    for All my guy`s who have a wonderful lucky in this fuckin` world ... ALL GOOD THINGS BOYS ! respect v3s1 [/u][/b]
    LONG WAY TO GO ..

  2. #2

    Re: .::.:MiSS HeRoIn.::.:

    [quote="v3s1"]Vpechatlih se ot Mr. Heroin i reshih da vi razkaja i za Miss Heroin . Tq e opasna madama Kato q vidish i onemqvash- gubish uma i duma i v akala ti edno- kak da q zagovorish. A tq lesno se spriqtelqva. Izkluchitelno otzivchiva e i golqma hitrusha. S edin pogled i veche te e omagiosala. Chesto v neinite okovi popadat strahotni momcheta na vyzrast 18-27-28-29 godini... taka neveroiatno gi omaiva che te mnogo mnogo trudno mogat da se otkusnat ot neq i da q zabravqt.. tq e strahotna. Taka gi zabavlqva, che te zabravqt za chas ,vreme i prostranstvo i jelaqt da bydat samo s neq ! S nikoq i s nikoi drug ! A kogato tq im se razsurdi- oo togava stava losho! Te stavat ,loshi,izbuhlivi .. agresivni ,sposobni na nai-grubite choveshki proqvi. Zablujdavat se che Miss Heroin moje da se vlubi v tqh. No greshat. Tq ne znae kakvo e liubov. Tq samo naranqva. Istinski,dulboko i bezvazvratno. Pravi go s takava ohota i s tolkova blajena usmivka ... A spasenieto li ? Spasenieto e .. edno . VQRATA !
    Vqrata che tq e izlichima .. i smyrtonostna kato drugite bolesti .. ! I SILATA !!! Silata na liubovta ... na istinskata ,choveshka liubov

    for All my guy`s who have a wonderful lucky in this fuckin` world ... ALL GOOD THINGS BOYS ! respect v3s1

    Хероина не прощава.. НЕ УБИВА ПОСЛЕДНАТА ДОЗА!!! А ПЪРВАТА!!!
    LONG WAY TO GO ..

  3. #3

    Whiskass..

    Neznam dali si na purva , vtora .. peta ili posledna doza. No vsiaka edna e fatalna. Dano sreshtite ti s miss i mr hero , sa ti samo zadochni ! Pojelavam ti ot vse syrce.. a ako ne sa... DARE to DREAM ... !



    respect for my guy who has a wonderful lucky in this fuckin` life.. i love you pressious
    LONG WAY TO GO ..

  4. #4
    Koka - DA ! Ama hero - NE ! 2 godini v izgrev i shte ritnesh bakyrcheto

  5. #5
    Аватара на theEXPLOITED
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    OUT OF SPACE
    Мнения
    528
    Цитирай Първоначално написано от addicted2trance
    Koka - DA ! Ama hero - NE ! 2 godini v izgrev i shte ritnesh bakyrcheto
    MNOO ZAVISI OT 4OVEKA AZ PREKARAH 3 GODINI TAM AMA SAM JIVA I MI E MNOO QKO SQ PROSTO NE MOGA DA OPI6A AZ MOGA DA NAPRAVQ VS KOETO SI POISKAM NI6TO NE MOJE DA MI SE OPRE.... \/ PROSTO 4UVSTVOTO E NEVEROQTNO MOJE BI NIKOI NQMA DA RAZBERE AMA KVO PAK ...MNOO MI E QKO BQH V IZGREV JIVQH ZA DA HODQ TAM DRUSAH NO VE4E

  6. #6
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Цитирай Първоначално написано от the EXPLOITED
    Цитирай Първоначално написано от addicted2trance
    Koka - DA ! Ama hero - NE ! 2 godini v izgrev i shte ritnesh bakyrcheto
    MNOO ZAVISI OT 4OVEKA AZ PREKARAH 3 GODINI TAM AMA SAM JIVA I MI E MNOO QKO SQ PROSTO NE MOGA DA OPI6A AZ MOGA DA NAPRAVQ VS KOETO SI POISKAM NI6TO NE MOJE DA MI SE OPRE.... \/ PROSTO 4UVSTVOTO E NEVEROQTNO MOJE BI NIKOI NQMA DA RAZBERE AMA KVO PAK ...MNOO MI E QKO BQH V IZGREV JIVQH ZA DA HODQ TAM DRUSAH NO VE4E
    оф

  7. #7
    Супер фен Аватара на oTPoBHa
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    1 027
    Цитирай Първоначално написано от cherinka
    Цитирай Първоначално написано от the EXPLOITED
    Цитирай Първоначално написано от addicted2trance
    Koka - DA ! Ama hero - NE ! 2 godini v izgrev i shte ritnesh bakyrcheto
    MNOO ZAVISI OT 4OVEKA AZ PREKARAH 3 GODINI TAM AMA SAM JIVA I MI E MNOO QKO SQ PROSTO NE MOGA DA OPI6A AZ MOGA DA NAPRAVQ VS KOETO SI POISKAM NI6TO NE MOJE DA MI SE OPRE.... \/ PROSTO 4UVSTVOTO E NEVEROQTNO MOJE BI NIKOI NQMA DA RAZBERE AMA KVO PAK ...MNOO MI E QKO BQH V IZGREV JIVQH ZA DA HODQ TAM DRUSAH NO VE4E
    оф
    факитолллл

  8. #8

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    nqkude tam
    Мнения
    215
    moga da kaja samo 1 -6ANS tva e .....
    ...and l3av3 7his m3ss b3hind...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си