.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23
  1. #1
    kris_777
    Guest

    mioma na matkata ;(

    Az sum na 16 godini a maika mi edva na 40 dnes pak hodihme na genikolog i i kazaha 4e miomata e prekaleno golqma i 6te se naloji operativna namesa 4uvala sum 4e ima le4iteli koito mogat da pomognat s nqkolko seansa za ozdravqvane bez operaciq no ne znam kude moga da otkriq takiva molq vipomognete mi imam nujda ot pomo6t maika mi ne jelae da bue operirana i tova e edinstveniq na4in.Iskam da vi pomolq da mi kajete su6to kakvi biha bili posledicite ot tova da ne se operira tazi mioma ima li nqkakvi riskove i t.n

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    863
    Разбира се, че има рискове, иначе защо да и предлагат операция?
    По подобен сериозен здравословен проблем едва ли трябва да търсш мнения тук. По-добре подкрепи майка си да вземе най-разумното за нея решение.

  3. #3
    преди година оперираха майка ми - миома.... лекарите не мислеха че е много голяма, а се оказа с размера на главата на новородено...
    извадиха и и матката защото се бяха получили много сраствания... самото възстановяване е дълго, трябва винаги да има някой покрай нея и мнооого ще я боли.като сравня тази операция с кистата на яйчника и отпреди 5-6 месеца разликата е огромна, след кистата веднага проходи а след миомата и беше много трудно да се движи..
    много важно е също да и изпишат хормони ако и махнат матката защото точно поради тяхната липса на майка ми и се образува киста на яйчника 10 на 15 см мисля че беше.... операции по спешност и други такива притеснения никому не са нужни... правете каквото трябва и помагайте защото възстановяването наистина е тежко
    Nikoga ne pla4i za onova, koeto ne moje da pla4e za teb

  4. #4
    Крис,

    ако на тила на майка ти има червено петно(може да е в окосмената част на тила ) Егологията може да и помогне. За повече инфо можеш да погледнеш тук:
    http://esotherica.freecom-int.com

    Предаването на Димитър Захариев е по телевизия М-САТ в сряда от 13.30 до 14.30 и в петък от 21.00 до 22.00.

    Ако имаш някакви въпроси можеш да се регистрираш и да ми пратиш ЛС или направо да ги зададеш тук.Искам да подчертая, че няма никакви гаранции,но специално за миомата има жени,на които се е помогнало( в сайта има постигнати резултати).

  5. #5
    Forslor
    Guest

    kris_777
    ако имате възможност отидете с майка си и при друг специалист за потвърждаване на диагнозата. Ако пак се стигне до оперативна намеса както казаха по-горе обсъдете го с лекаря (разбирасе майкати ще го обсъжда и после ще те информира) какви са рисковете при тази операция и съответно какво лечение се предприема. В България може и да има истински лечители ,но те се губят на фона на шарлатаните които смучат пари от проблемите и бедите на хората.


    ЗА deem
    80% от мненията ти са сързани с СЕС(даже си направих труда да му напиша съкращението) . Това говори ,че си тук да зарибяваш/разпространяваш/пропагандираш/втълпяваш.. и т.н тази новоизлюпена наука(даже не е и наука). Погледнато през погледа на някой 60-70 годишен пенсионер не прави впечатление , но през очите на по - младото поколение прави и то доста лошо . Дори и да са истини тези твърдения за Егологията(пак си напраих труда да го напиша) аз като ти видя всички мнения досега ще си помисля точно това което ти казах.

  6. #6
    deem(unregistered)
    Guest
    Да, мненията ми са истинни и не виждам нищо лошо в това да се помага РЕАЛНО на повече хора.Всеки може да си прави собствени изводи за Егологията, защото всеки има мозък в главата.Аз съм направил избора си и стоя зад него.

  7. #7
    Forslor
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от deem(unregistered)
    Да, мненията ми са истинни и не виждам нищо лошо в това да се помага РЕАЛНО на повече хора.Всеки може да си прави собствени изводи за Егологията, защото всеки има мозък в главата.Аз съм направил избора си и стоя зад него.
    /офф топик
    Ми точно затова ,защото всеки има глава на раменете си невиждам защо трябва да агитираш. Ти си стой зад избора си ,но остави и останалите хора сами да го направят ако искат.

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Цитирай Първоначално написано от deem
    Крис,

    ако на тила на майка ти има червено петно(може да е в окосмената част на тила ) Егологията може да и помогне. За повече инфо можеш да погледнеш тук:
    http://esotherica.freecom-int.com

    Предаването на Димитър Захариев е по телевизия М-САТ в сряда от 13.30 до 14.30 и в петък от 21.00 до 22.00.

    Ако имаш някакви въпроси можеш да се регистрираш и да ми пратиш ЛС или направо да ги зададеш тук.Искам да подчертая, че няма никакви гаранции,но специално за миомата има жени,на които се е помогнало( в сайта има постигнати резултати).
    Пхахахахах, смешник.
    Според мен положи усилия да убедиш майка си да се оперира.

  9. #9
    deem(unregistered)
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Forslor
    Цитирай Първоначално написано от deem(unregistered)
    Да, мненията ми са истинни и не виждам нищо лошо в това да се помага РЕАЛНО на повече хора.Всеки може да си прави собствени изводи за Егологията, защото всеки има мозък в главата.Аз съм направил избора си и стоя зад него.
    /офф топик
    Ми точно затова ,защото всеки има глава на раменете си невиждам защо трябва да агитираш. Ти си стой зад избора си ,но остави и останалите хора сами да го направят ако искат.
    Ами ако не знае за Егологията как ще реши дали да опита този метод на Димитър Захариев? Помисли малко. Нали и трябва някаква база данни за да вземе решение.

  10. #10
    deem(unregistered)
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Forslor
    Цитирай Първоначално написано от deem(unregistered)
    Да, мненията ми са истинни и не виждам нищо лошо в това да се помага РЕАЛНО на повече хора.Всеки може да си прави собствени изводи за Егологията, защото всеки има мозък в главата.Аз съм направил избора си и стоя зад него.
    /офф топик
    Ми точно затова ,защото всеки има глава на раменете си невиждам защо трябва да агитираш. Ти си стой зад избора си ,но остави и останалите хора сами да го направят ако искат.
    Ами ако не знае за Егологията как ще реши дали да опита с тaзи методика на Димитър Захариев? Помисли малко. Нали и трябва някаква база данни за да вземе решение.

  11. #11
    Forslor
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от deem(unregistered)
    Цитирай Първоначално написано от Forslor
    Цитирай Първоначално написано от deem(unregistered)
    Да, мненията ми са истинни и не виждам нищо лошо в това да се помага РЕАЛНО на повече хора.Всеки може да си прави собствени изводи за Егологията, защото всеки има мозък в главата.Аз съм направил избора си и стоя зад него.
    /офф топик
    Ми точно затова ,защото всеки има глава на раменете си невиждам защо трябва да агитираш. Ти си стой зад избора си ,но остави и останалите хора сами да го направят ако искат.
    Ами ако не знае за Егологията как ще реши дали да опита с тaзи методика на Димитър Захариев? Помисли малко. Нали и трябва някаква база данни за да вземе решение.
    //офф топик

    Ясно е ,че темата се зае*а, но ще ти отговоря. Явно телевизията не е достатъчна тая Егология( втори път няма да я пиша) тря да са внедри навсякъде. Ако искаш пиши до МОН да направят допълнителен час Егология да информираме подрастващото младо население....да изградим някаква база.
    Първо това не се е наложило като наука не ме интересува и какви документи има. Никъде не е споменат този "феномен" .
    Второ толково много пари се въртят с т'ва( разбира се човека трябва и за предаване да къта, и за кола , и за нова вила на морето) за сметка на кого?
    Трето всичко е бизнес, добре замаскиран . Затова вместо да приканваш хората да си оглеждат вратовете, въртейки скъпите импулсни телефони седни и ти помисли малко какво правиш , и какъв ефект има ?

  12. #12
    deem(unregistered)
    Guest

    Re: mioma na matkata ;(

    Цитирай Първоначално написано от kris_777
    Az sum na 16 godini a maika mi edva na 40 dnes pak hodihme na genikolog i i kazaha 4e miomata e prekaleno golqma i 6te se naloji operativna namesa 4uvala sum 4e ima le4iteli koito mogat da pomognat s nqkolko seansa za ozdravqvane bez operaciq no ne znam kude moga da otkriq takiva molq vipomognete mi imam nujda ot pomo6t maika mi ne jelae da bue operirana i tova e edinstveniq na4in.Iskam da vi pomolq da mi kajete su6to kakvi biha bili posledicite ot tova da ne se operira tazi mioma ima li nqkakvi riskove i t.n
    Мисля,че съм отговорил точно на темата. Всъщност не виждам някой друг да го е направил.

  13. #13
    Forslor
    Guest

    Re: mioma na matkata ;(

    Цитирай Първоначално написано от deem(unregistered)
    Цитирай Първоначално написано от kris_777
    Az sum na 16 godini a maika mi edva na 40 dnes pak hodihme na genikolog i i kazaha 4e miomata e prekaleno golqma i 6te se naloji operativna namesa 4uvala sum 4e ima le4iteli koito mogat da pomognat s nqkolko seansa za ozdravqvane bez operaciq no ne znam kude moga da otkriq takiva molq vipomognete mi imam nujda ot pomo6t maika mi ne jelae da bue operirana i tova e edinstveniq na4in.Iskam da vi pomolq da mi kajete su6to kakvi biha bili posledicite ot tova da ne se operira tazi mioma ima li nqkakvi riskove i t.n
    Мисля,че съм отговорил точно на темата. Всъщност не виждам някой друг да го е направил.
    Mи то от твойте петна на хората им причерня вече . Какво искаш да видиш 3213872137921 теми само СЕС. Ми късмет следващия път. Много си самоуверен и точен в препоръките си ( да не се изявяваш и ти като някой медиум,въобще имаш ли завършено или учиш ли нещо свързано с медицината образование) . Заради ей такива образци много хора страдат.
    Гледам обичаш и да обръщаш всички теми в офф топици стил СЕС, и не ти идва на умния,разумен и интелигентен (нали за тва претендиращ) акъл ,че това което правиш не е редно. Имай мярка.
    Айде СЕС здраве.

  14. #14
    deem(unregistered)
    Guest
    Бих казал заради хора като мен повече и повече хора узнават за Егологията и мощта, която представлява 'тя'.
    А като не те интересува какви документи има си признай,че си предубеден и да се свърши с глупавата ти безпочвена критика.
    Прочети си Новия Завет, ако знаеш какво е това и го притежаваш и ще видиш,че подобен 'феномен' е описан. Просто е описан с други думи.

  15. #15
    Forslor
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от deem(unregistered)
    Бих казал заради хора като мен повече и повече хора узнават за Егологията и мощта, която представлява 'тя'.
    А като не те интересува какви документи има си признай,че си предубеден и да се свърши с глупавата ти безпочвена критика.
    Прочети си Новия Завет, ако знаеш какво е това и го притежаваш и ще видиш,че подобен 'феномен' е описан. Просто е описан с други думи.
    Кажи ми къде да погледна ...представи си чел съм го. Запознат съм и с апокрифите. Няма нужда да ми се изтъкваш колко си начетен след като незнаеш кой стои срещу теб, и какво знае или незнае Давай да разнищим тази "наука" .

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172
    Neshtata tuk ne opirat do fenomeni Novi ili Stari Zaveti.... Opirat do RESHAVANE NA PROBLEMA. Moje i pristrasten da sum, no bih preporachal MEDICINSKO RESHENIE na problema, a ne alternativno. Drugoto moje i da ne prechi, no ne e iasno dokolko shte pomogne!
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  17. #17
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от Dr. Smurph
    Neshtata tuk ne opirat do fenomeni Novi ili Stari Zaveti.... Opirat do RESHAVANE NA PROBLEMA. Moje i pristrasten da sum, no bih preporachal MEDICINSKO RESHENIE na problema, a ne alternativno. Drugoto moje i da ne prechi, no ne e iasno dokolko shte pomogne!
    кротка забележка, ако позволите колега


    новия&стария завет &корана&тора мога да приема за "алтернатива"! в крайна сметка, когато ние сме безсилни / но конкретния случай не е такъв!!!/ няма нищо лошо човек да отвърне взор от нас и да погледне към Небето!

    но ШАРЛАТАНИЯТА метастазирила в маниакален компулсивен стремеж към сдобиване с парични знаци на всяка цена - НЕ мога да приема за алтернатива!

  18. #18
    deem(unregistered)
    Guest
    Глупако, знаеш ли какво наричаш шарлатания?

  19. #19

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Харманли
    Мнения
    27

    Здравей.

    Цитирай Първоначално написано от deem
    Крис,

    ако на тила на майка ти има червено петно(може да е в окосмената част на тила ) Егологията може да и помогне. За повече инфо можеш да погледнеш тук:
    http://esotherica.freecom-int.com

    Предаването на Димитър Захариев е по телевизия М-САТ в сряда от 13.30 до 14.30 и в петък от 21.00 до 22.00.

    Ако имаш някакви въпроси можеш да се регистрираш и да ми пратиш ЛС или направо да ги зададеш тук.Искам да подчертая, че няма никакви гаранции,но специално за миомата има жени,на които се е помогнало( в сайта има постигнати резултати).
    Здравей! Сега предаването също е по М-сат само,че е във Вторник и е от 20 часа.Всичко добро на всички и Мир и Любов на всички.

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    1 389
    Ами септември месец оперираха майката на една приятелка в една частна клиникав Плевен...Вече не може да забременее и т.н.,възстановяването продължи до началото на януари и вече си ходи на работа и всичко е ок!
    За цялата ни злоба в сърцето идва ден и всичко се връща... [!]

  21. #21

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Харманли
    Мнения
    27

    Здравей!

    Цитирай Първоначално написано от st1ka
    Ами септември месец оперираха майката на една приятелка в една частна клиникав Плевен...Вече не може да забременее и т.н.,възстановяването продължи до началото на януари и вече си ходи на работа и всичко е ок!
    Здравей,жива и здрава да е майката на твоята приятелка пък и всички хора по земята.Но знай,че лекарите винаги махат следствието но не и причината!Затова по някога когато махнат болката или болеста тя се мести на друго место или се връща на старото но с по-голяма разрушителна сила и тогава става опасно дори и до смърт се стига.Затова моят девиз е: "Имаме медицина но нямаме здраве" А сега всичко добро на всички и Мир и лобов на цялата земя.

  22. #22
    Има нов сайт за Егология

    www.egologia.bg

  23. #23
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Цитирай Първоначално написано от ken
    Има нов сайт за Егология

    www.egologia.bg
    Темата е леко, ама лекинко старичка...сляп ли си или да???

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си