.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    kristinas
    Guest

    edin vapros za dietite

    Здравейте! Няколко години се занимавах със спорт, но се наложи да прекъсна, тъй като съм седми клас и трябва да уча много. Сега се чувствам ужано поради липсата на движение. Спортът ми даваше хубава фигура, обаче сега я загубих. Не че съм надебеляла - просто бедрата ми се отпуснаха ужасно и сега адски много мразя тялото си. Искам да пазя диета, но майка ми е твърдо против - казва, че било много вредно. Не мога да пазя диета тайно от нея, защото съм много зле с готварството и тя е тази, която трябва да ми готви. Старая се да се движа колкото се може повече, на ефект няма Какво да правя? Помогнете, PLS!

  2. #2
    Guest
    Zdrasti,az sushto sum 7-mi klas i sushto maika mi e protiv dietite,no moga da ti dam edin suvet,koito e mnogo chesto sreshtan.Vseki den predi vsqko qdene pii po 1 chasha topla voda i pii mnogo technosti,sushto taka ne smesvai hranite t.e.sladko-soleno plodove-testqno i t.n.. Sestra mi otslanba taka s kum 6 kilograma.Produljavai s razhodkite i hapvai umereno. Nadqvam se da sum ti bila polezna Uspeh!

  3. #3
    kristinas
    Guest
    Mного ти благодаря, ще опитам!

  4. #4
    Guest
    kakvo iska6-da otslabne6 ili da se stgne6.ako e vtoroto po-dobre pravi uprajneniq,ti4ai,moje da se zapi6e6 na nqkakuv sport ili da hodi6 na fitnes,za6toto s otslabvaneto tqloto se otpuska i samo mazninite se svalqt,za stqgane ti trqbvat uparajneniq.a ina4e znam 4e predi vsqko qdene moje da pie6 po 1 s.l. smeseni olio i ocet i taka ne ti se lepi hranata.ne sum sigurno dali deistva,no ni6to ne ti pre4i da probva6.i ako nqma6 nujda da svalq6 kilogrami ne pazi dieti.

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    2 075
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Vseki den predi vsqko qdene pii po 1 chasha topla voda i pii mnogo technosti,sushto taka ne smesvai hranite t.e.sladko-soleno plodove-testqno i t.n.. Sestra mi otslanba taka s kum 6 kilograma.Produljavai s razhodkite i hapvai umereno. Nadqvam se da sum ti bila polezna Uspeh!
    Съгласна съм
    Аз сЪм кУкЛиЧкаТа,кояТо нЕ моЖеш дА сВалИш!Аз сЪм пЕрФекТнаТа,с коЯт0 дрУгиТе Ще сРавНиШ! ТвоЯта МаЦка оТ мЕн тЕ пАзИ,щ0т оТ заВисТ в КраКаТа мИ лАзИ!

  6. #6
    iskam da vi kaja samo EDNO: ne vqrvayte na tezi ne6ta 6toto daje ne poznavate onezi koito pi6at tezi redove i ne se zablujdavatye a ako tarsite nqkakav savet i ste se spreli na tozi sayt povqrvayte mi spreli ste se na gre6na p1te4ka.. A Ako iskate da tarsite pomo6t edinstvenoto mqsto e kabineta na li4niq lekar. Tova e koeto iskam da vi kaja : toy ili tq 6te vi dade nay to4nata informaciq povqrvay te mi i ne iskam s tova pismo da obidq nyakoy no ISTINATA VINAGI BOLI i imayte edno naum..aede uspeh4eta na vsi4ki tiyneydjari da se spravqte s vsi4ki problemi i vaob6te da se ste 6tastlivi v jivota!!!!!!! AKO nqkoy iska da mi pi6e da go napravi na moq skype: aysitooo
    8т. системно

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си