.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1
    Guest

    Нормално ли се развивам???

    Здравейте,на 15 и половина съм и съм момче.
    Нямам физични проблеми,но имам някои въпроси напълно да знам дали всичко си е ок.
    1.Тежа 56 кг и съм висок 1.77??-Добре ли е,не съм ли слаб и ще нарасна ли на килограми?
    2.Като мастурбирам,главичката не ми се забелва напълно...мога да я забеля,но не ми е мн удобно и тя пак се връща в нормално положения...въпреки това пак стигам до оргазъм...и мога да е забеля,само когато не ми е надървен,иначе ако ми е станал,доста боли...нормално ли е и с времето ше се опраи ли?

    10х ако отговорите,въпреки че въпросите са малко деликатни

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Извън границите
    Мнения
    3 213

    Re: Нормално ли се развивам???

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Здравейте,на 15 и половина съм и съм момче.
    Нямам физични проблеми,но имам някои въпроси напълно да знам дали всичко си е ок.
    1.Тежа 56 кг и съм висок 1.77??-Добре ли е,не съм ли слаб и ще нарасна ли на килограми?
    2.Като мастурбирам,главичката не ми се забелва напълно...мога да я забеля,но не ми е мн удобно и тя пак се връща в нормално положения...въпреки това пак стигам до оргазъм...и мога да е забеля,само когато не ми е надървен,иначе ако ми е станал,доста боли...нормално ли е и с времето ше се опраи ли?

    10х ако отговорите,въпреки че въпросите са малко деликатни
    Normalno ti e razvitieto za pishkata neznam nqmam ideq
    Vuv vuzbiudeno sustoqnie kojichkata cqlata li q pokriva?

    Тази вечер тръгвам на лов...
    Като хищник доближавам те
    Ти си жертва - подчини се
    и прави каквото искам аз...
    Хайде, драскай и хапи ме!



  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    2 075
    Ми нормално се развиваш,но може да качиш някой др килограм,дори ако искаш тръгни на фитнес,хем ще се стегнеш ..относно това за главичката не мога да дам компетентно мнение,така де-момчета вие сте !
    Аз сЪм кУкЛиЧкаТа,кояТо нЕ моЖеш дА сВалИш!Аз сЪм пЕрФекТнаТа,с коЯт0 дрУгиТе Ще сРавНиШ! ТвоЯта МаЦка оТ мЕн тЕ пАзИ,щ0т оТ заВисТ в КраКаТа мИ лАзИ!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си