.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    za gubi4kite,vqrno li e?!

    Vqrno li e 4e kato imash gubi4ki trqbva da se miesh s voda ot smradlika ili stava su6to ,v edin ligen slaagash soda za hlqb taakava,i se miesh ?!!?

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2003
    Град
    Burgas
    Мнения
    387

    Re: za gubi4kite,vqrno li e?!

    Цитирай Първоначално написано от blqqh
    Vqrno li e 4e kato imash gubi4ki trqbva da se miesh s voda ot smradlika ili stava su6to ,v edin ligen slaagash soda za hlqb taakava,i se miesh ?!!?
    samo t'va ne moje da ti pomogne,no e hubavo da si pravi6 promivki sy6to i s laika. gybi4kite sa mn kovarni trqbva i po seriozna namesa, za6toto moje i cql jivot da si gi ima6 ako ne se izlekuvat napylno koeto e dosta trudno

    LovE,PeAcE 'n' HarMonY

  3. #3
    Голям фен Аватара на Alex_f
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    PLEVEN
    Мнения
    546
    ponqkoga na nqkoi jeni im drazni laikata.taka 4e,moje da probva i s laika,no ako po4ne ne6to da i drazni da spre.I NAI-DOBROTO,KOETO MOJE DA NAPRAVI V TOZI SLU4AI E DA OTIDE NA LEKAR!
    Приятелят е човекът,с когото можеш да споделиш радостта от тъгата!!!

  4. #4
    Carrie
    Guest
    Подмиването с тези отвари не мисля, че може да навреди в какъвто и да е случай. Еднакво е с това да се подмиваш с кисело мляко разбъркано във хладка вода... не вреди, полезно е. Билковите отвари също. Иначе ти трябва лечение с медикаменти за гъбичките. Лекуват се много бавно и с много упоритост и постоянство. Подмиването с запитаните от теб отвари върви паралелно с лечението и го подпомага до някаква степен. Айде успех!

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2003
    Мнения
    638
    не е вредно, но няма да се излекуваш само така. лекуването на гъбичните инфекции става за 1-2 седмици с подходящите лекарства и хигиена и после забравяш че си ги имал
    ОБИЧАМ БЪЛГАРИЯ!!!

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Извън границите
    Мнения
    3 213

    Re: za gubi4kite,vqrno li e?!

    Цитирай Първоначално написано от blqqh
    Vqrno li e 4e kato imash gubi4ki trqbva da se miesh s voda ot smradlika ili stava su6to ,v edin ligen slaagash soda za hlqb taakava,i se miesh ?!!?
    vmesto da se chudish s kvo da gi izmiesh(koeto nemoje) zemi hodi na lekar da ne stane po seriozno..

    Тази вечер тръгвам на лов...
    Като хищник доближавам те
    Ти си жертва - подчини се
    и прави каквото искам аз...
    Хайде, драскай и хапи ме!



  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172
    NE!
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  8. #8
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от Dr. Smurph
    NE!
    СЪГЛАСЕН!

    откъде ги учите тези дивотии?!

    я си дайте сметка сами какви ги говорите:

    - от една страна - промивки със сода = на мнооооооооого алкална/основна/ реакция на средата

    - от друга страна - промивки с кисело мляко = на мнооооооооого кисела/киселинна/ реакция на средата

    е в училище не ви ли учат, че основите и киселините са антиподи, пълни противоположности?!

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Lost In Dying World
    Мнения
    510
    Цитирай Първоначално написано от batkodoki
    Цитирай Първоначално написано от Dr. Smurph
    NE!
    СЪГЛАСЕН!

    откъде ги учите тези дивотии?!

    я си дайте сметка сами какви ги говорите:

    - от една страна - промивки със сода = на мнооооооооого алкална/основна/ реакция на средата

    - от друга страна - промивки с кисело мляко = на мнооооооооого кисела/киселинна/ реакция на средата

    е в училище не ви ли учат, че основите и киселините са антиподи, пълни противоположности?!
    Съгласна. Само тва за смрадликата съм горе-долу съгласна, защото съм чувала, че някой хора я прилагат!

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Veliko Tyrnovo
    Мнения
    504
    Напълно съм съгласна с горните постинги, как ще се киснете в сода за хляб или кисело мляко?! За смрадликата няма проблем, но няма само с това да се разминеш, най много оплакванията да намалеят и като ти писне да се киснеш ще почне старата песен на нов глас. Така че... най-разумното нещо е да се ходи при гинеколог.

  11. #11

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    321
    batkodoki написа:
    Dr. Smurph написа:
    NE!


    СЪГЛАСЕН!

    откъде ги учите тези дивотии?!

    я си дайте сметка сами какви ги говорите:

    - от една страна - промивки със сода = на мнооооооооого алкална/основна/ реакция на средата

    - от друга страна - промивки с кисело мляко = на мнооооооооого кисела/киселинна/ реакция на средата

    е в училище не ви ли учат, че основите и киселините са антиподи, пълни противоположности?!

    при положение че има 10000 вида най различни кремове,глобули,лосиони и др. за какво ви е да се занимавате с глупости не мога да разбера
    Обичам банкнотите да са с 4 нули,oбичам всичко лъскаво и скъпо,чу ли?Обичам дори когато ти ме мразиш,oбичам защото после пак в краката ми ще лазиш!Обичам да те гледам нагло в очите,oбичам когато за мене харчиш си парите!

  12. #12
    Аватара на Jeuelle
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Blondeland
    Мнения
    2 138
    ЕДНИ ОТ НАЙ-ДОБРИТЕ ГИНЕКОЛОЗИ МИ ПРЕПОРЪЧАХА ДА СИ ПРАВЯ ПРОМИВКИ СЪС ХЛЕБНА СОДА, ЛАЙКА, СМРАДЛИКА ДОРИ И СЪС ЙОД (3 КАПКИ).
    Това няма да премахне гъбичките но ефикасно облекчава болките!

    А тези кремове и други най различни химии ,не се знае какво се съдържа в тях.
    Hey ! Mr Tambourine Man, play a song for me,
    In the jingle jangle morning I'll come followin' you..

  13. #13
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от Jeuelle
    ЕДНИ ОТ НАЙ-ДОБРИТЕ ГИНЕКОЛОЗИ МИ ПРЕПОРЪЧАХА ДА СИ ПРАВЯ ПРОМИВКИ СЪС ХЛЕБНА СОДА, ЛАЙКА, СМРАДЛИКА ДОРИ И СЪС ЙОД (3 КАПКИ).
    вашите т.н "най-добри" гинеколози чийто съвети следвате определено са решили да ви имат за пациентака поне половин живот.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си