.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24

Тема: i..wannaa....

  1. #1
    sexxyyyyy
    Guest

    i..wannaa....

    ZDraveite! imam si priqtel ot 2 god ,, na sedmicata po4ti 3-4 se ebem.mn s1m dovolna , no ot 2 sedmici ne sme go pravili i mistava gadno!
    Snoshti doide saseda mi da mi opravi kompa, no se okaza 4e ne opravi samo nego no i mene..beshe super qko.. To ne beshe svirki i raboti .. abe super..Samo mojete da me4taete za takaf sex..
    No predi 2 mi zvanna priqtelq mi i kaza 4e sled 1 4as idva v nas.I naistina doide,sega e tuk do men ( no ne 4ete temata estestveno , shtoto neznae za det sam praila sex s saseda mi ) .. Pak do pravixme s nego , na barkplota,vav vanata ... Ale super e ..

  2. #2

    Re: i..wannaa....

    Цитирай Първоначално написано от sexxyyyyy
    ZDraveite! imam si priqtel ot 2 god ,, na sedmicata po4ti 3-4 se e****.mn s1m dovolna , no ot 2 sedmici ne sme go pravili i mistava gadno!
    Snoshti doide saseda mi da mi opravi kompa, no se okaza 4e ne opravi samo nego no i mene..beshe super qko.. To ne beshe svirki i raboti .. abe super..Samo mojete da me4taete za takaf sex..
    No predi 2 mi zvanna priqtelq mi i kaza 4e sled 1 4as idva v nas.I naistina doide,sega e tuk do men ( no ne 4ete temata estestveno , shtoto neznae za det sam praila sex s saseda mi ) .. Pak do pravixme s nego , na barkplota,vav vanata ... Ale super e ..
    И кво очакваш да направим ние? Да те поздравим за "гениалната" постъпка ли?
    And you need me, like I need you.. And you can be without me like I can be without you.. Its too love.. And I never ever hurt you, never maked you cry.. Love, love, love.. Its too love.. I`ve give my life for you.. Its to0 love.. ;[[

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Какво ни дреме?

  4. #4
    Да ни беше поканила и сичките от форума после викам аз...
    Red Label || www.BGAuthor.NET - Нека света види Вашите стихове и разкази!

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    1 841
    Сега да не би да очакваш да ти окачим медал

  6. #6
    И какво очакваш, да те поздравим ли?
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


  7. #7
    =D> =D> =D> просто нямам думи
    ЩаСтИеТо ПрИ МеН ДоЛеТя С БоТиЛка ВоДкА И ТрЕВа.ЖиВоТа МоИ Ще ПрОмЕнЯ! По КлУбОвЕтЕ ВеЧнО Ще ВиСя Ще БъДа ДоЛнА КуЧкА БеЗ ДуШа!!! Да РаЗбИвАм МъЖкИтЕ СъРцА Ми Е СтРаСтА, ЗаЩоТо МрАзЯ ЛюБоВтА!!!:P

  8. #8
    Мега фен Аватара на malka_sladuranka
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 151
    Поне темата да беше пусната с цел - съвет...а ти само си разказа..Ако почнеме всички да си разказваме сексуалните преживявания, тук ще стане като "моята изповед"

  9. #9

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    гр. Перник; жк. Изток; за друго ще ми пишете ЛС
    Мнения
    126
    Браво, браво! Кога ше черпиш по тоя повод?
    Гледай само нагоре и напред,
    а ако се обръщаш назад,
    гледай само хубавите неща,
    защото на тях се гради живота!

  10. #10
    изневерила си на гаджето и го разказваш без капка гузна съвест? Браво! =D> =D> =D> Заслужаваш Грамота 'Мноуу тъпа к**ва'... Дано те минат и останалите съседи...
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от malka_sladuranka
    Поне темата да беше пусната с цел - съвет...а ти само си разказа..Ако почнеме всички да си разказваме сексуалните преживявания, тук ще стане като "моята изповед"
    dam,ama s tazi tema mai izka6 da ni se pohvali6 samo,bravo mnogo"dobre " si postupila
    Никой не е перфектен,докато не се влюбиш в него!

  12. #12
    Повече от фен Аватара на Miteto_bs
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Бургас
    Мнения
    310

    Re: i..wannaa....

    Цитирай Първоначално написано от sexxyyyyy
    ZDraveite! imam si priqtel ot 2 god ,, na sedmicata po4ti 3-4 se e****.mn s1m dovolna , no ot 2 sedmici ne sme go pravili i mistava gadno!
    Snoshti doide saseda mi da mi opravi kompa, no se okaza 4e ne opravi samo nego no i mene..beshe super qko.. To ne beshe svirki i raboti .. abe super..Samo mojete da me4taete za takaf sex..
    No predi 2 mi zvanna priqtelq mi i kaza 4e sled 1 4as idva v nas.I naistina doide,sega e tuk do men ( no ne 4ete temata estestveno , shtoto neznae za det sam praila sex s saseda mi ) .. Pak do pravixme s nego , na barkplota,vav vanata ... Ale super e ..
    =D> =D> =D> Такива като тебе заслужават да ги обиеш с камани!!!

    malka_sladuranka не се коси с тъпите малки курвета няма смисъл да им обръщаш внимание. Това за мен е много подло спрямо приятелат и...
    164 забрана за ползване на профил 2т.

  13. #13
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SF
    Мнения
    3 355
    Цитирай Първоначално написано от sh3_1s_7h3_0n3
    изневерила си на гаджето и го разказваш без капка гузна съвест? Браво! =D> =D> =D> Заслужаваш Грамота 'Мноуу тъпа к**ва'... Дано те минат и останалите съседи...
    =D> =D>

    Робинята на Quench

  14. #14
    Повече от фен Аватара на Miteto_bs
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Бургас
    Мнения
    310
    Ако бях аз на гаджето ти бих те качил в багажника на колата ми и после бих те закарал на всеки един познат да ти се порадва.
    Ще блеснеш на 1000-клипа в интернет бъди сигурна щях да ти направя живота черен. Мойто Момиче [-o<
    164 забрана за ползване на профил 2т.

  15. #15
    Фен Аватара на Na7a6a
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    софия
    Мнения
    262
    Охххх....той и моя съсед е един такъв..абе навита съм му,ама имам приятел,на когото не смятам да изневеря.Не си постъпила добре относно гаджето ти,той все някога ще разбере и..много ще му е кофти.Хубаво е да правиш як секс,но не и да предадеш човека до себе си

  16. #16
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Принципно на такива като теб им се връща, нали знаеш?

  17. #17
    Поздрави ли очакваш?!... Да то си е вярно,че простотията не ходи по дърветата а по хората... к***а

  18. #18
    И кво?Са гордееш ли се с себе си?!
    OuT Of My LiFe,OuT Of My MiNd!OuT Of ThE TeArS ThAt We CaN't DeNy,We NeEd To SwAlLoW AlL OuR PrIdE AnD LeAvE ThIs MeSs BeHiNd...

  19. #19
    sexxyyyyy
    Guest
    da , gordeq se . 6to ?

  20. #20
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Научи се да не товариш хората с глупостите си. Досадно е.

  21. #21
    Лапешка история.
    Red Label || www.BGAuthor.NET - Нека света види Вашите стихове и разкази!

  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    1 841
    Цитирай Първоначално написано от sexxyyyyy
    da , gordeq se . 6to ?
    =D> То е голяма гордост.... Какви прости същества има на този свят

  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Lost In Dying World
    Мнения
    510

    Re: i..wannaa....

    Цитирай Първоначално написано от sexxyyyyy
    ZDraveite! imam si priqtel ot 2 god ,, na sedmicata po4ti 3-4 se e****.mn s1m dovolna , no ot 2 sedmici ne sme go pravili i mistava gadno!
    Snoshti doide saseda mi da mi opravi kompa, no se okaza 4e ne opravi samo nego no i mene..beshe super qko.. To ne beshe svirki i raboti .. abe super..Samo mojete da me4taete za takaf sex..
    No predi 2 mi zvanna priqtelq mi i kaza 4e sled 1 4as idva v nas.I naistina doide,sega e tuk do men ( no ne 4ete temata estestveno , shtoto neznae za det sam praila sex s saseda mi ) .. Pak do pravixme s nego , na barkplota,vav vanata ... Ale super e ..
    И мен к'во ме интересува?

  24. #24

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    893
    =D> =D> =D> БРаво !!!! =D> =D> =D> хахХАХхахах поредната измишльотина!!!!
    Of empty lies I know your heart broken a long time. Only only only the body will give you all night to stay there.Everything is a lie and deception deception deception is all a lie again I used to know but burn, burn, let but I'm with you again.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си