.
Затворена тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 53
  1. #1
    fffffffffffffff
    Guest

    Bihte li go napravili s ...?

    Iskam da popitam mom4etata 6te vi li e priqtno da pravite sex s momi4e na 13 godini krasivo v liceto po edno v dupeto 1.63visoka i 65kg primerno,no ne izglejda tolkova debela i 6te se otvru6tavate li?! 4uvala sum 4e mom4etata haresvam po edrite kolkoto i da go otri4at a ne hilavite .... 4akam kajete si mnenieto ..

  2. #2
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    ти нещо предлагаш ли се или така ми се струва
    П.С.не не бих правил секс с 13 годишна

  3. #3
    FFF
    Guest
    P;ITAM SAMOOOOOOOO DALI 6TE VI E PRIQTNO A NE 4E S EPREDLAGAM SHADOW LI SI KUV SI TAKA TI SE STRUVA

  4. #4
    кво чувстваш се грозна и искаш да си повдигнеш самочувствието ли?
    ти нямаш ли си друга работа... ?! аз на 13 не съм знаела дали ми се сере или пикае а тва за секс тръгнало да пита...

  5. #5
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    Цитирай Първоначално написано от FFF
    P;ITAM SAMOOOOOOOO DALI 6TE VI E PRIQTNO A NE 4E S EPREDLAGAM SHADOW LI SI KUV SI TAKA TI SE STRUVA
    добре аз пък ти отговорих не се панирай просто първо 13 годишните са ми много малки и второ не е добре да се започва сексуален живот на толкова ранна възраст капиши?

  6. #6
    бих разликата то мен е 3 години ми кво ако момичето е хубаво и секси що да не я цвакна макар че и е малко раничко ама ....незнам незнам

  7. #7
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    Цитирай Първоначално написано от vikontiii
    бих разликата то мен е 3 години ми кво ако момичето е хубаво и секси що да не я цвакна макар че и е малко раничко ама ....незнам незнам
    пич довочера ще имаш гости от НСБОП

    П.С.не ти препоръчвам да го правиш....то и на мен разликата ми е 3 години ама стискам

  8. #8

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София
    Мнения
    1 424
    Цитирай Първоначално написано от Sh@d0w
    Цитирай Първоначално написано от vikontiii
    бих разликата то мен е 3 години ми кво ако момичето е хубаво и секси що да не я цвакна макар че и е малко раничко ама ....незнам незнам
    пич довочера ще имаш гости от НСБОП

    П.С.не ти препоръчвам да го правиш....то и на мен разликата ми е 3 години ама стискам
    А ти кви ги взимаш... С разлика 3 години .. Нагоре..
    Вие на хероин ли сте бе?

  9. #9
    Като станеш на 14, можеш пак да питаш.

    п.с Забочни да спортуваш
    Ако искате да печелите пари докато сте в интернет! Пробвайте нищо не губите!

  10. #10
    Boje za kfi raboti pitat decata v dne6no vreme
    LiUboVTa e PeSeN No NqMa PeSeN BeZ KrAi ... ♥ ♪♫♪ ....

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от Sh@d0w
    Цитирай Първоначално написано от vikontiii
    бих разликата то мен е 3 години ми кво ако момичето е хубаво и секси що да не я цвакна макар че и е малко раничко ама ....незнам незнам
    пич довочера ще имаш гости от НСБОП

    П.С.не ти препоръчвам да го правиш....то и на мен разликата ми е 3 години ама стискам
    хаха казах че може да се замисля ама то зависи от момичето има някой дето не им личи

  12. #12
    шшшшшшшшшш на хората им се иска още от малки е

  13. #13
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    Цитирай Първоначално написано от vikontiii
    Цитирай Първоначално написано от Sh@d0w
    Цитирай Първоначално написано от vikontiii
    бих разликата то мен е 3 години ми кво ако момичето е хубаво и секси що да не я цвакна макар че и е малко раничко ама ....незнам незнам
    пич довочера ще имаш гости от НСБОП

    П.С.не ти препоръчвам да го правиш....то и на мен разликата ми е 3 години ама стискам
    хаха казах че може да се замисля ама то зависи от момичето има някой дето не им личи
    ахаха дам прав си има....ако е некоя яка естествено че няма да я питам на колко години е

    П.С.бтв vesuuu айде да те помоля да си намалиш малко аватара

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    sofiq
    Мнения
    1 000
    naistina edva li nqkoi normalen bi iskal da pravi sex s 13 godi6na-ta ti si dete ne si se razvila o6te

    Moje da sum bila tvoq , moje i da buda tvoq , moje i nikoga da ne sum tvoq - izbora e tvoi))

  15. #15
    Guest
    ako misli6 4e 6e go naprai

  16. #16
    Аватара на MaKiNgMeCraZy
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    У нас
    Мнения
    290

    Абе 163см 65кг бая дебеличка ми се виждаш ... аз дето съм 160см съм 52кг, че много ми се виждат пък ти ... пффф.
    1-Малко са нормалните момчета, които биха си легнали с 13 годишна
    2-Бая си тлъстичка според мен /не се обиждаи ама е тъй/
    3-Отслабни с 6-7-8кг и ще си супер
    4-Като станеш на 14-15 по-може да има с кой да се праснеш

  17. #17
    noting
    Guest
    оооо не ме разсмиваи момиче като ти се прай секс излес в италянския квартал и ще те изчукат всички!

  18. #18
    Супер фен Аватара на rowzz
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Варна
    Мнения
    1 130
    дай пик и щи кажа..
    Искам да бъде точно както едно време, не всеки които ме срещне да гледа да вземе, да смуче, да бяга това ли е играта.. добре тогава ти решаваш блъскаи си главата.. !

  19. #19
    ne go pravi s 13 godishnaaaaaaaaaa

  20. #20
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Sea of Sins..
    Мнения
    5 192
    Комплексарка...
    "Come and take a walk on the wild side,
    let me kiss you hard in the pouring rain
    you like your girls insane..."

  21. #21
    fffffff
    Guest
    abe da vi eba maikata na si4ki nekvi tupi putki na po 16 17 god kato taq sperma MAKING ME CRAZY deebi pa4ata smrudla i n esi mislete 4e slaboto e nai-hubavo,za6toto do sega 1 ot mom4etata,koito pisaha ne kaza 4e sum TLUSTA ILI TAKAVA ZA KVA SE MISLI6 MA SPERMA TAKAVA DEEBI LIVADATA NEUKOSENA

  22. #22
    izjivei si detstvoto...nedei ska4a mn napred!
    Любовта е хубаво нещо, но в повечето случаи те преебава....

  23. #23

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някаде по Дунав
    Мнения
    321
    Олее....13години 65кг
    Вече нямам душа безпътна вървя изгонена от рая,вече нямам сърце проклето сърце с което да мечтая,вече нямам лице и нямам очи така ще съм до края.Имам само любов безпътна любов изгонена от рая..

  24. #24
    Аватара на MaKiNgMeCraZy
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    У нас
    Мнения
    290
    Цитирай Първоначално написано от fffffff
    abe da vi e** maikata na si4ki nekvi tupi putki na po 16 17 god kato taq sperma MAKING ME CRAZY deebi pa4ata smrudla i n esi mislete 4e slaboto e nai-hubavo,za6toto do sega 1 ot mom4etata,koito pisaha ne kaza 4e sum TLUSTA ILI TAKAVA ZA KVA SE MISLI6 MA SPERMA TAKAVA DEEBI LIVADATA NEUKOSENA

    Я се успокои малко!На 13 такива нерви.... боже боже ... пък и като гледам каква мания да си перфектна имаш .. освен да избиваш комплекси друго не правиш.И да знаеш, че можеш да ме обиждаш колкото си искаш - аз от хора, които не познавам и за които не ми пука не се засягам.Сори малката ама си бая малка да тежиш толкова...според моите представи си доста тлъста ...все едно аз + 10кг /приблизително/ .. на твоята възраст скачах на въже и на ластик .. направи го и ти и няма да тежиш 65кг.

  25. #25
    Научих нова псувня - "сперма". Не знаех, че спермата е нещо лошо - за да теб ако е гадна, значи ти трябват още 10-тина годинки да пораснеш.
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си