.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1
    pitam_pitam
    Guest

    test za bremennost...

    q da vi pitam ne6to.testa kato se napravi na devetiq-desetiq den sled akta kam 17.30 sledobeda i predi tova sam pila cql den samo dva pati po malko voda i sam hodila samo dva-tri pati do toaletnata i e otricatelen moje li da mu se vqrva?ne e Sure Check i v aptekata mi kazaha 4e moje po vsqko vreme no poneje na instrukciite ne pi6e6e da vi pitam vas.molq za seriozni otgovori.

  2. #2

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    varna
    Мнения
    516
    to4no za tozi test kazvat 4e moje po vsqko vreme da se pravi. men ne me e lagal nikoga, dori kato go napravq na vtoriq den s led fala, i prez denq sam qla. ako se samnqva6 napravi si o6te edin sutrinta, za da si po sigurna

  3. #3
    pitam_pitam
    Guest

    NE be6e sure check

    be6e nqkakav amerikanski za koito sa6to kazvat.mejdu drugoto na mn testove pi6e i kazvat 4e sa po vsqko vreme.samo pitam v moq slu4ai moga li da vqrvam a i po princip dokolko sa verni po vsqko vreme

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Мбабане
    Мнения
    2 734
    направи си още един в различно време и ше разбереш

  5. #5
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Цитирай Първоначално написано от foxy-to
    to4no za tozi test kazvat 4e moje po vsqko vreme da se pravi. men ne me e lagal nikoga, dori kato go napravq na vtoriq den s led fala, i prez denq sam qla. ako se samnqva6 napravi si o6te edin sutrinta, za da si po sigurna
    На 2-рия ден няма начин да си бременна. Бремеността настъпва след оплождане и вгнездяване на яйцеклетката в матката. това става 5 дни след акта. Отрицателният резултат е просто съвпадение.

  6. #6

    Re: test za bremennost...

    Цитирай Първоначално написано от pitam_pitam
    q da vi pitam ne6to.testa kato se napravi na devetiq-desetiq den sled akta kam 17.30 sledobeda i predi tova sam pila cql den samo dva pati po malko voda i sam hodila samo dva-tri pati do toaletnata i e otricatelen moje li da mu se vqrva?ne e Sure Check i v aptekata mi kazaha 4e moje po vsqko vreme no poneje na instrukciite ne pi6e6e da vi pitam vas.molq za seriozni otgovori.
    macka samo da ti kaja za tochno tozi test deto si si kupila Sure Check ... poznavam edin chovek koito raboti tam kadeto pravqt testovete i mi kaza 4e tozi test e tolkova ne siguren che dori i muj da se izpikae moje da pokaje 4e e zabremenql zanapred ako ti se sluchva da si pravish test si kupi nqkoi drug shte potursq i shte napisha kak se kazvashe edin test deto e nai siguren skoro i na men mi se naloji da si pravq i az si vzeh takuv ama zabravih kak se kazvashe
    Obicham te milo !!!

  7. #7
    pitam_pitam
    Guest

    :)

    znam 4e sure check sa nesigurni.NE SAM KUPUVALA TAKAV.pitam principno dali po vsiako vreme moje da im se vqrva

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Lost In Dying World
    Мнения
    510
    Доколкото знам дори и през деня да си пила вода няма проблем. Но е препоръчително да е сутрин...

  9. #9

    Re: :)

    Цитирай Първоначално написано от pitam_pitam
    znam 4e sure check sa nesigurni.NE SAM KUPUVALA TAKAV.pitam principno dali po vsiako vreme moje da im se vqrva
    sorry ne sum prochela kakvo tochno si napisala
    Obicham te milo !!!

  10. #10
    Guest
    Ta nqkoi shteshe da dava ime na testa,na koito moje da se ima nai-golqmo doverie...

  11. #11
    Testa e nai-sigurniq i e za nai-ranna diagnostika na bremennostta kazva se Presto. Testa e s 2 kaseti i parvata se polzva nqkolko dni sled eventualnoto zachatie, a drugiq sled parviq den ot zakasnenieto na menstruaciqta, za dopalnitelna sigurnost. Za tezi, koito nqmat tarpeniq da nauchat otgovora na vaprosa - bremenna li sam, moje da probvat s nego.
    Obicham te milo !!!

  12. #12
    Бой по-корема и се моли да пукяса
    166 бан по ип и профил за нарушение на 8 и 3 т.

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    i kvo kato mi e nepodhodq6t razmera na avatara :D
    Мнения
    318
    Цитирай Първоначално написано от Posh
    Testa e nai-sigurniq i e za nai-ranna diagnostika na bremennostta kazva se Presto. Testa e s 2 kaseti i parvata se polzva nqkolko dni sled eventualnoto zachatie, a drugiq sled parviq den ot zakasnenieto na menstruaciqta, za dopalnitelna sigurnost. Za tezi, koito nqmat tarpeniq da nauchat otgovora na vaprosa - bremenna li sam, moje da probvat s nego.
    Колко струва този тест Presto?
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на аватар!

  14. #14
    i az sam ispolzvala i sam si go pravila vecher i poprincip moje po vsqko vreme ama za da nqmash pritisneniq po dobre pii hapcheta vednaga sled gafa

  15. #15
    Guest
    Ако са ти казали, че е американски, то предполагам кой може да е. Един такъв розов да не е? Доколкото знам са сигурни.
    Сега, да отговоря на въпроса ти. След оплождането на яйцеклетката, тя се вгнездява в лигавицата на матката след около седем дена (приблизително). В момента, в който това е станало, хормоналните нива в организма се променят. Тестовете за бременност отчитат наличието на точно един определен хормон, който може да бъде открит само при бременните жени. Освен това технологията много напредна в последните години и тестовете дават сигурен резултат по всяко време на денонощието.
    От което следва: девет дена след половия акт може да бъде определено дали жената е бременна или не. Това определяне става чрез откриването на точно определен хормон и не зависи от това какви течности си пила през деня. Така че мисля, че теста си е напълно валиден (разбира се без да изключваме вероятността от 0.5% да сбърка).

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    1 385
    Теста се казва Clean да ви светна и на него най може да се вярва,да!Аз само него ползвам!
    214 malkoto_sladur4e
    бан на профил и ип, системно нарушаване на 2 точка!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си