.
Затворена тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    :(
    Guest

    sugurna sum 4e sum bremenna nqq kak!!!

    ne praihme sex! be6e s prezervativ...ne svur6i vuob6te ! daje ne se dokosnahme ...az stoqh v edinq krai na staqta a toy v dr i samo si razkvahme vicove...Ima li 6ans na sum bremenna zakusnqva mi s 4 minuti ...

    P.S: Da vi eba tupite temi...prestanete...''o ne Bremenna li sum..'' PRESTANETE DA SPAMITE AKO TOLKO SE PRITESNQQTE DA NE STE BREMENNI PROSTO IZ4AKAYTE 9 MESECA I 6E SE RAZBERE...NO ZA BOGA NE SPAMETE TUPIQ FORUM!!!

  2. #2
    Мега фен Аватара на malka_sladuranka
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 151
    Хората се притеснени бе!

  3. #3

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    гр. Перник; жк. Изток; за друго ще ми пишете ЛС
    Мнения
    126

    Re: sugurna sum 4e sum bremenna nqq kak!!!

    Цитирай Първоначално написано от :(
    ne praihme sex! be6e s prezervativ...ne svur6i vuob6te ! daje ne se dokosnahme ...az stoqh v edinq krai na staqta a toy v dr i samo si razkvahme vicove...Ima li 6ans na sum bremenna zakusnqva mi s 4 minuti ...

    P.S: Da vi e** tupite temi...prestanete...''o ne Bremenna li sum..'' PRESTANETE DA SPAMITE AKO TOLKO SE PRITESNQQTE DA NE STE BREMENNI PROSTO IZ4AKAYTE 9 MESECA I 6E SE RAZBERE...NO ZA BOGA NE SPAMETE TUPIQ FORUM!!!

    СЕЧ!!!
    Гледай само нагоре и напред,
    а ако се обръщаш назад,
    гледай само хубавите неща,
    защото на тях се гради живота!

  4. #4
    Guest
    i az sam protiv teq tapite temi kato ne iskate da zabremenqvate ima prezervativi ima postinor ima i testove,6to p1k da ne sprete da se ebete

  5. #5

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    In Your Mind
    Мнения
    305
    Ми то за тва хората измислиха теста за бременност...
    И аз имах съмнения, ама не пуснах някаква такава тъпа тема нали?
    I love you...

  6. #6
    Мега фен Аватара на malka_sladuranka
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 151
    Цитирай Първоначално написано от Alerta
    Ми то за тва хората измислиха теста за бременност...
    И аз имах съмнения, ама не пуснах някаква такава тъпа тема нали?
    Така е. И на мен ми закъсня и не пуснах тема. Ама от една страна ги разбирам, притеснили са се и искат поне малко да ги успокоим.

  7. #7
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Цитирай Първоначално написано от Alerta
    Ми то за тва хората измислиха теста за бременност...
    И аз имах съмнения, ама не пуснах някаква такава тъпа тема нали?
    При положение, че влизаш във форума от цифра време и знаеш кое е "тъпа" тема и колко "тъпи" теми има, не означава, че някой гост ще знае. Всички казвате, че всеки човек трябва да знае добре всичко на теория, за да започне да го практикува.... а замисляли ли сте се, че човек се учи от грешките си?! Колкото и жалка да е наложената норма за започване на полов живот от ранна детска вързаст, тя всеки пак е Факт и трудно можем да го променим..

  8. #8
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от cherinka
    Цитирай Първоначално написано от Alerta
    Ми то за тва хората измислиха теста за бременност...
    И аз имах съмнения, ама не пуснах някаква такава тъпа тема нали?
    При положение, че влизаш във форума от цифра време и знаеш кое е "тъпа" тема и колко "тъпи" теми има, не означава, че някой гост ще знае. Всички казвате, че всеки човек трябва да знае добре всичко на теория, за да започне да го практикува.... а замисляли ли сте се, че човек се учи от грешките си?! Колкото и жалка да е наложената норма за започване на полов живот от ранна детска вързаст, тя всеки пак е Факт и трудно можем да го променим..
    Kato vleze6 v toq forum ima 2 vida temi det se sre6ta6 po 4 na seka stranica....ednite sa ''o ne bremenna li sum ?? '' KOETO E TOLKO MALOUMNO SE PI6E 6OT TUKA HORATA DA NE SA TI VLAGALI6TETO 4E 6E ZNAQT...i dr sa ''malka li mi e 4orkata'' taq hora trqq raberat 4e kat doytdat tuka i kat napi6at 4islo nad 14 6e im se kaje 4e e normalno dori!!!!

  9. #9
    Тази тема е коментирана хиляди пъти.
    Просто, когато човек е уплашен не ми се вярва да мисли колко е тъпа темата му.
    А който се дразни на тези теми, просто да не отговаря!
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си